Rüyada “Buhur” Görmek

Buhur
Rüyada Buhur Görmek ile alakalı tabirler, Rüyada buhur yakmak, buhur koklamak ne anlama gelir? Rüyanızın İslami Kaynaklara göre tabirleri burada !
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı

RÜYADA BUHUR: Rüyada buhur görmek, değerli bir arkadaşının yardımıyla yapacağı işlerden çok ticaret malı, para ve altın kazanıp güzel bir hayat yaşamaya, iyi bir insan olarak tanınmasına ve güzel ahlaka yorumlanır.

Buhur Yakmak

Rüyada Buhur yakmak iyi bir gelire ve huzurlu bir işe işarettir. Rüyada buhur yaktığını gören kimsenin geliri artar, rızkı genişler, bekarken bir mala malik olur. Bir görüşte dost ve arkadaşlarına yaptığı yardımlarla halkın övgüsünü kazanan, adı hayırla anılan, zarif ve edepli bir adamla tabir edilir.

Buhur Koklamak

Rüyada  buhur koklamak, buhurun kokusu güzelse kişi hastaysa şifa bulacağına tabir edilir. Rüyada Buhur koklamak, şans,kısmet ve bereket ile tasvir edilir. Rüyada buhur görmek refah ve saadete delalet eder.

Buhurdanlık görmek

Rüyada Buhurdanlık görmek, buhurdanlıkta bir buhur yanmadığını görmek, beklettiği işlerin zayıflayıp azalmasına ve varsa yolunu beklediği birinin gecikmesine ve bazende işlerde azalma ve kazancın daralmasına tabir edilir. Rüyada buhurdanlık görmek, sahiplerine şefkat ve sadakatle hizmet eden ve bundan dolayı halkın övgüsünü kazanan hizmetçi ve yardımcılar ile yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca