Rüyada “Bostan” Görmek

Bostan
Rüyada Bostan görmek ile alakalı tabirler, Rüyada Bostan kazmak, sulamak ve bostan ekmek nasıl tabir edilir? Rüyada bostan bahçesi görmek ne anlama gelir?
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı ne demektir?

RUYADA BOSTAN: Rüyada bostan görmek tövbe edeceğine, rüyada tövbe ettiğini görmek de bostan sahibi olacağına işarettir.

İslami Tabiri: Rüyada bostan görmek ile alakalı İslami kaynaklara göre yorumu: Rüyada bostanım suladığını gören, hanımıyla bulunduğu cinsel beraberlikten ikisinin de mutlu olduğuna işarettir.

Diyanet Yorumu: Rüyada bostan görmenin diyanete göre tabiri; Yaprakları dökülmüş ve sararmış bir bostana girdiğini gören kimseye hanımının akrabaları tarafından gelecek olan kötü bir haberden dolayı keder ve üzüntü yaşayacağına işarettir.

İmam-ı Nablusi şöyle buyuruyor: Rüya sahibi rüyasında bir bostan görmüşse tövbe istiğfara delalet eder. Rüyada bostana girmek, bereketli bir seneye girmeye yorumlanır. Rüyada bostan görmek iki şekilde tabir olunur, amacına ulaşmaya, maksat ve gayesinin kolayca gerçekleşip mal sahibi olacağına alamettir.

Rüyada Bostan Kazmak

Maddi bir zenginliğe, hayırlı ve kolay geçime delalet eder. Rüyada bostan kazmak, tüccar için yeni ürünler almaya ve yeni işler yapmaya yorumlanır.

Rüyada Bostan Sulamak

Rüyada Bostan suladığını görmek, bir işe yatırım yapıp o işin bel kemiği olacağına ve o işi idare edip hayırlı bir şekilde yöneteceğine delalet eder. Rüyada bostan sulamak, işi olmayan için yeni bir işi olmasına tabir edilir.

Rüyada Bostan Ekmek

Bir ölünün bostanına girdiğini gören kimse, cennetlik olacağına işaret­tir. Rüyada bostan ekmek, çalışkan ve işleriyle alakadar bir kimseye tabir edilir, bazende rüyada bostan ekmek, mal ve çoluk çocuğunun çoğalmasına tabir edilir.

Rüyada Bostan bellemek

Rüyâyı görenin kendisine haksızlık edilmesine ve güvenilir bir kimsenin olmadığına işarettir. Ayrıca Rüyada bostan bellemek, ilerisi için bir yatırım yapmaya delalet eder.

Rüyada Bostan Bahçesi görmek

Bostanı kurumuş görse, rüya gören kişinin eşini aldatacağına işarettir. Rüyada bostan bahçesi görmek, malın ve bereketin artmasına tabir olunur.

Bostanlık ve Sebze, Meyve Bahçesi görmek

Rüya sahibinin işinin, kısmetinin, nasibinin artmasına, bekarsa iyi bir evlilik yapmasına, evliyse mal ve çoluk çocuğunun çoğalmasına ve rızkın genişlemesine tabir olunur.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca