Rüyada “Boşluğa Düşmek” Görmek

Boşluğa Düşmek
Rüyada boşluğa düşmek maddi ve manevi derecenizin yükselmesine işarettir. Rüyada uykuda boşluğa düşmek iş değişikliği ve muradınızın kabulü demektir.

Rüyada Boşluğa Düşmek

Rüyada boşluğa düşmek üzüntü ve keder yaşayan biri için çektiği sıkıntı ve cefanın son bulmasına ve yakın zamanda rahata kavuşmaya tabir edilip, yorumlanır. Rüyada boşluğa düştüğünü görmek ev ve iş yeri veya ailenizin hane içinde huzura ve refaha kavuşmasına maddi sorunların son bulmasına delalet eder. Rüyada balkondan boşluğa düşmek, devlet dairesinde sorun yaşamaya ve dara düşmeye yorumlanır. Rüyada ayağa kalkıp boşluğa düşmek, maddi ve manevi anlamda büyük sıkıntı yaşama tabir edilir. Rüya tabiri alimlerine göre boşluğa düşmek bazen hayırlı olabilirken bazen ise hayırsız olacak işlerin habercisi olarak rivayet edilir.

Rüyada boşluğa düşmek, hak ettiği konumda ve mevkide olmaya saygınlık görmeye rivayet edilir. Rüyada yürürken boşluğa düşmek, kazancının bereketlenmesine ve rızkının artmasına tabir edilir. Rüyada boşluğa düşmek, gam, keder ve tasadan kurtulmaya iş hayatında huzurlu ve mutlu olmaya yorumlanmaktadır. Rüyada boşluğa düşmek, İslami tabirlerde boşluğa düştüğünü gören kimse için şöyle tabirler yapılmıştır. Rüya sahibi arzu ve emellerine kısa zamanda kavuşmasına ve beklentilerinin hayırlı yönde karşılanmasına yorumlanır.

Rüyada Yüksekten Boşluğa Düşmek

Rüyada yüksekten boşluğa düşmek, verdiği sözleri yerine getiren sözünde duran ve itaatkar bir kimse olma tabir edilip, yorumlanır. Rüyada yüksekten boşluğa düştüğünü görmek, aradığı gönül eşini bulmaya ve evlenmeye yorumlanmaktadır.

Rüyada Boşluğa Düştüğünü Hissetmek

Rüyada boşluğa düştüğünü hissetmek, kendi yalnız hissetmesine ve bir dönem sağlık sorunları yaşama anlamına gelir. Rüyada boşluğa düşüp hissettiğini görmek, sıkıntılarının son bulmasına arzu ettiği her şeye kavuşmaya tabir edilir.

Rüyada Uykuda Boşluğa Düşmek

Rüyada uykuda boşluğa düşmek, işiniz ile ilgili bazı konularda kafanızın karışacağına aldığınız kararları tekrar gözden geçirecek olmaya yorumlanır. Rüyada uykuda boşluğa düştüğünü görmek, geçim sıkıntısının sona ermesi ile varlıklı bir hayat yaşamaya rivayet edilir.

Rüyada Uçurumdan Boşluğa Düşmek

Rüyada uçurumdan boşluğa düşmek, üstü kapanmış olan bir konun tekrar gün yüzüne çıkması ile sıkıntılı günler yaşamaya tabir edilir. Rüyada uçurumdan boşluğa düştüğünü görmek, maddi olarak büyük sıkıntılar yaşamaya ve büyük acılar çekmesi ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Asansörden Boşluğa Düşmek

Rüyada asansörden boşluğa düşmek, tırnakları ile kazıyarak geldiği konum ve mevkiden yaptığı hata yüzünden elindekileri kaybetmeye yorumlanır. Rüyada asansörden boşluğa düştüğünü görmek, bulunduğu konumun değişmesi ile yanlışa düşmeye ve ahiret hayatını unutmaya alamet eder.

Rüyada Sonsuz Boşluğa Düşmek

Rüyada sonsuz boşluğa düşmek, içinde bulunduğu durumun farkında olamamak ve manevi olarak sıkıntı yaşamaya tabir edilir. Rüyada sonsuz boşluğa düştüğünü görmek, dünyevi işlerle meşgul olup her şeyden uzaklaşmaya ve kayıplar vermeye delalettir.

Rüyada Karanlık Boşluğa Düşmek

Rüyada karanlık boşluğa düşmek, uçsuz bucaksız bir yer ise büyük sıkıntı ve dertler ile boğuşacağı anlamına gelir. Rüyada karanlık boşluğa düştüğünü görmek, yıpratıcı ve üzücü bir dönem geçirmeye ve çok fazla yıpranmaya tabir edilir.

Rüyada Bir Boşluğa Düşmek

Rüyada bir boşluğa düşmek, ümit ettiği ve umduğu şeylerin olmamasına isteklerinin karşılanmayacağına tabir edilip, yorumlanır. Rüyada bir boşluğa düştüğünü görmek, yapılan hatalardan pişmanlık duymaya ve tövbe etmeye yorumlanmaktadır.

Rüyada Merdiven Boşluğuna Düşmek

Rüyada merdiven boşluğuna düşmek, aile içinde yaşadığı sorunlarını iş hayatına yansıtan ve bundan ötürü işi ile sorunlar yaşamaya tabir edilir. Rüyada merdiven boşluğuna düştüğünü görmek, işinde başarısız olmaya ve maddi olarak kazancının azalmasına delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca