Rüyada “Boşanmak” Görmek

Boşanmak
Rüyada boşanmak Eşinden ayrıldığını Rüyada gören kimse, zengin olur. Bir rivayete göre bu rüya sahibi lider, başkan, yönetici veya patronundan ayrılır.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

RÜYADA BOŞANMAK: Boşanma rüyasının tabirinde tabirciler bir çok şey zikretmişlerdir.

Ebû Sâid’ül-Vaaz (r.a.) diyor ki: Eşinden ayrıldığını Rüyâda gö­ren kimse, zengin olur. Bir rivâyete göre bu rüyâ sâhibi lider, başkan, yönetici veya patronundan ayrılır. Diğer bir görüşe göre rüyâ sâhibi memur ise, görevinden alınır veya sürgüne gönderilir. Eşini boşadığı­nı gören kimse, elindeki işi terk eder ve ona dönmeyi bir daha istemez. Eşini boşadığını ve sonra onu kıskandığını gören kimse, onu tekrar al­mayı arzu eder. Zira tâbirciye göre kıskanmak hırs ile tâbir olunur.

Ibni Şirin rahmetullah demiştir ki: Rüyâda bir tek eşini boşadı­ğını gören kimse, izzet ve şerefini kaybeder. Eğer rüyâ sâhibinin diğer bir eşi var ise, malında eksiklik olur. Evli olmadığı hâlde karısını boşa­dığını gören kimsenin eceli yaklaşmıştır.

Kirmâni (r.a.) demiştir ki: Rüyâda eşini boşamak yedi türlü tâbir olunur: Zenginlik ve servet, ortağından ayrılma, görevinden alınma veya sürgüne gönderilme, ticareti bırakma, malının elden gitmesi, is­temediği şeyin olması. Eşini boşadığını gören kimse, en Sâdık bir dos­tunu şiddetle azarlar veya bir suçla itham eder. Eşini bir talâk ile boşa­dığını görmek, rüyâ sahibi hasta ise, kendisi veya eşi hasta ise, onun şi­fâsına tâbir edilip, yorumlanır. Eğer üç talâk ile boşarsa hasta olur. Rüyada boşanmak, Ahireti arayanlardan ise, Dünya’dan kesile­rek Ahiret için meşgul olmaya tâbir edilip, yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Özlem Özdemir dedi ki:

    Ruyamda ölmüş babam bana evliliğimde yasadiğım sorunlardan dolayi boyle olmasindansa bosanmam gerektiğini soyluyo bende ailemin yaninda eşimin eline parmağimdaki alyansi cikarip veriyorum..hic itiraz etmiyo..ama ben bunu soyledigim icin pismanlik duymaya başlıyorum. .ne anlama geliyor bu ruyann anlami???

    1. Rüya Yorumu dedi ki:

      Özlem hanım rüyanız hayrolsun inşallah. Rüyada baba görmek kız evladı görmüşse bir tavsiyede bulunarak ve ayrılmayla boşanmayla bir önerisi olduğunu görmek, üzücü bir haber almaya ve haksız yere birini bir hitam ve zan altında tutmaya tabir edilir. Rüyada bu konuyla ilgili pişmanlık duymanız, gerçek hayatta yanlış olduğunu fark ettiğiniz şeylerden vazgeçmeye delalet eder.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca