Rüyada “Börülce” Görmek

Börülce
Rüyada Börülce görmek ile alakalı tabirler, Rüyada taze ve kuru börülce görmek nasıl tabir edilir? Rüyada börülce yediğini görmek ne anlama gelir yorumu.

RÜYADA BÖRÜLCE: İbni Şirin (r.a.) demiş­tir ki: Rüyada vakitli vakitsiz pişmiş veya çiğ börülce yediğini görmek, iyi değildir. Yeşil ve kurusu aynıdır.

İslami Tabiri: Rüyada börülce İslami kaynaklara göre; Üzücü ve elem, keder verici bir durumun hasıl olduğuna işarettir.

Diyanet Yorumu: Rüyada börülce görmenin diyanete göre tabiri; Börülce yemek sıkıntılı günlere, börülce pişirmek sıkıntılı günlerden çıkmasına az bir zaman kaldığına işarettir. Rüyada börülce kurusu ve tazesi de üzüntü ve sıkıntı yaşayacağı bir duruma yorulur.

İmam-ı Nablusi şöyle buyuruyor: Rüyada börülce görmenin fazileti ve tefsiri şöyledir, börülceyi görmek ve yemek hüzün ve üzüntü ve kederdir. Rüyada börülce görmek, Yemeğini yemeden sadece gör­mek, de üzüntü ve keder ise, de biraz hafiftir.

Börülce Almak

Rüyada börülce almak, bir ortaklığa veya bir projede ortak çalışacak durumlara isabet eder. Rüyada börülce almak bazende evli için berekete, bekar için yeni biriyle tanışmaya işarettir.

Börülce Salatası Görmek

Rüyada börülce salatası görmek, hayırlı ve bereketli bir seneye ve bazende zevkine sefasına düşkün bir adama ve bu adama tabi olmaya yorulur. Rüyada börülce salatası, iyi geçime ve salaha işarettir.

Börülce Yemeği Görmek

Rüyada börülce yemeği görmek, börülce yemeğini yaparken görmek, uzun bir zaman sonra beklediği kimsenin geleceğine ve bazende rüya sahibinin önem verdiği bir kimsenin gelmesine biriyle kavuşmaya tabir olunur.

Börülce Yemek

Rüyada börülce yemek, Vâkitsiz yâni mevsimi­nin dışında olur ise, keder ve üzüntü ve kederin şiddeti fazla olur. Rüyada börülce yemek, Ta­zesi ve kurusu aynı şekilde tâbir olunur.

Börülce Toplamak

Rüyada mevsiminde börülce toplamak, zahmetli bir işe girişmeye ve bu işte zamanla başarıya kavuşup isteklerinin kolayca olmasına tabir olunur. Rüyada topladığı börülce kadarıyla kişinin zahmet ve eziyeti devam eder.

Börülce Ayıklamak

Rüyada börülce ayıklamak, sorunlarının zamanla çözüleceğine bu durumlardan dolayı karamsar olup üzülmemesi gerektiğine ve bazen rüya sahibinin bir destek ile sorunlardan kurtulmasına işarettir.

Börülce Pişirmek

Rüyada börülce pişirmek, yorgun bir kimseye işaret eder. Rüyada börülce pişiren kişi çok çalışmaktan aklı ve bedeninin yorgun olduğuna ve güzel bir seyahati veya tatili hak ettiğine işarettir.

Deniz Börülcesi Görmek

Rüyada Deniz börülcesi görmek, mevsiminde olduğu takdirde hastalığa, mevsimsiz olursa büyük belâ ve büyük bir felâkete işarettir. Yeşil ve kurusu bu şekilde tâbir olunur.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca