Rüyada “Börek” Görmek

Börek
Rüyada börek görmek ile alakalı tabirler, Rüyada börek yapmak, börek yemek, börek açmak tabiri, Rüyada tepsi börek görmek ne demektir?
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı ne demektir?

RÜYADA BÖREK: Börek de çörek gibi tabir olunur. Börek yediğini görürse, farklı yerlerden hayır, iyilik, maddi menfaat ve yardım görür.

İslami Tabiri: Undan yapılan herhangi bir şey gerek yumuşak ve gerek katı hayır, nimet, iyi­lik, güzellik ve maddi-manevi yardım, berekettir. Çünkü ekmek ve benzeri şeyler insanın hayatının devamı, ibâdet ve taatına kuvvet için gerekli olan kudretin kaynağıdır.

Diyanet Yorumu: Rüyada börek yemek ve börek benzeri lezzetleri tatmak, rüya sahibi için bereketli bir seneye, iyi bir işe, hatta yeni bir işe başlamaya işaret etmektedir.

İmam-ı Nablusi şöyle buyuruyor: Bir rivayete göre Rüyada börek görmek veya undan yapılan her bir şey ilim ve İslam’a işarettir. Bu yüzden ekmek ve undan yapılan şeyleri görmek, ve özellikle yemek hayırlı bir rüyâdır.

Tepsi Börek Görmek

Rüyada Tepsi böreği görmek, hayır ve berekettir, erkek ve kadın için kısmet ve bağlılık sadakat ve hayırlı bir ilişkiye işarettir. Rüyada Tepside börek görmek, bir kısmetinin beklediğine ve bir ganimete de tabir olunur.

Börek Yemek

Rüyada Börek yemek, undan yapılan güzel tadı olan her şey rüyada yemek, ilim, irfana, feyiz ve berekete tabir olunur. Rüyada börek yemek, rızkının ve işlerinin genişlemesine haneye huzurun gelmesine yorumlanır.

Börek Açmak

Rüyada börek açtığını görmek, Bir iş için kolları sıvamaya ve yeni bir iş için görüşmelere ve hazırlığa başlamaya yorumlanır. Rüyada börek açmak bazende yeni bir başlangıca hatta yeni bir dostluğa bile tabir olunur.

Kol Böreği Görmek

Rüyada kol böreği yemek, yapmak, hazırlamak görmek normal börek görmek görmek ile aynı tabir olunur, tek farkı Rüyada kol böreği görmek, bir misafirliğin kalabalığın gelmesine ve bir kutlamaya veya bir birlikteliğe yorumlanır.

Gül Böreği görmek

Rüyada gül böreği açmak, yapmak ve yemek kısmet ile tabir olunur. Rüyada gül böreği görmek, şans ve hayırlı bir işe tabir edilir.

Börek Kesmek

Rüyada börek kestiğini görmek, cömert ve geniş gönüllü ve sevecen bir kimseye işaret eder. Rüyada börek kesmek, açık elli olduğuna ve yardım sever bir kimseye tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Anonim dedi ki:

    Yorumunuz borek gormek nedır

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca