Rüyada “Borç” Görmek

Borç
Rüyada borç görmek ile alakalı tabirler, Rüyada borç almak ve borç vermek, Rüyada borç para aldığını görmek ne anlama gelir? Rüyanızın yorumu.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı ne demektir?

RUYADA BORÇ: Rüyada tanımadığı bir kimseye borçlu olmadığı halde borçlu olduğunu gören kimse, diğer insanlar arasında aşağılanır ve hakarete uğranır.

İslami Tabiri: Rüyada borç görmek, borçlu olan kimse gerçekte borçluysa borçlarını ödemek için gayret eden kimseye tabir edilir. Rüyada borç gören borcu yoksa, insanlar arasında irdelenmeye işaret eder.

Diyanet Yorumu: Rüyada borç vermek, borç almaktan daha hayırlıdır. Rüyada borç aldığını gören kimse canı sıkılır ve üzüntü yaşar. Rüyada altın yada para borç almak sıkıntı yaşamaya, canının sıkılmasına tabir edilir.

İmam-ı Nablusi şöyle buyuruyor: Rüyada borç ile aldığını gören kişi gerçek hayatında borçlu değilse çevresi tarafından eleştirilmeye ve hakkında üzücü haberler işitmeye delalet eder. Rüyada borç görmek, erkek ve kadın için geçici sıkıntıya ve gayret gerektiren işlere işarettir.

Rüyada Borç Almak

Rüya sahibinin durgun olan işlerinin açılmasına ve iyilik bereket ile tasvir olunur. Rüyada Borç almak, hayatındaki kargaşanın bitmesine ve sıkıntılardan sonra iyi bir tatil geçireceğine yorumlanır.

Rüyada Borçlu olmak

Rüyayı gören kişi üzülecek ve düşüncelere boğulacak gibi kara kara düşünüp çareler ve imkanlar araştırmaya girmeye ve hatta tırnaklarını dahi yiyeceği gergin bir zamana işaret etmektedir.

Rüyada Borç Vermek

Rüyada bir kimseye borç verdiğini görmek, Rüyada borç vermek bir yoksulun karnını doyurup ihtiyaçlarını gidereceğine işarettir. Bir başka rüya tabircisine göre yapmakta zorlandığı Dünya işlerinden zor olan bir işin kolaylıkla yapılabileceğine işarettir.

Rüyada Borç Ödemek

Bir kimse rüyada borcunu ödediğini ve böylelikle bir hakkı yerine getirdiğini görse, uzun zamandır görmediği akrabalarını ziyaret edip hal ve hatırlarını soracağına işarettir. Rüyada borç ödemek eş dost ziyareti ile tabir edilir.

Rüyada Borç Para vermek

Rüyayı gören kişi maddi manada sıkıntıları olmasına rağmen, aşk ve sevgili veya eş yönünden muhabbetinin ve ilişkisin güzelliğine hükmolunur. Rüyada Borç para vermek, bazende haset eden düşmanların ağzının payını vermeye tabir edilir.

Rüyada Borç Para istenmesi

İşlerinde durgunluk ve imkan, çarelerin azalmasına ve bazende bir haber almaya ve bu haber ile tereddüde düşmeye, bazende yola çıkmaya ve bir yakınını ziyarete gitmeye tabir edilir.

Rüyada Borç Senedi Görmek

Üzüleceği bir haber almaya, göreceği bir durumun rüya sahibinin canını sıkmaya işarettir. Rüyada borç senedi görmek, dış dünyaya karşı küsmeye ve heveslerinin kırılmasına tabir edilir. Rüyada borç almak üzülmeye ve canının sıkılacağı bir duruma düşmeye işarettir.

Rüyada Borç Görmek ile alakalı ayrıntılı Tabirler

 • Rüyada Borç Hesaplamak, malını hesaplamaya ve daha temkinli, tutumlu olmaya yorumlanır.
 • Rüyada Borç Faturası görmek, borcu varsa çok beklettiğine ve artık ödemesi gerektiğine işarettir.
 • Rüyada Borç dağıtmak, borcu olmayan için geçimin daralmasına, borcu olan için borçlarını ödemeye işaret eder.
 • Rüyada Borç istendiğini görmek, borç verirse canını sıkan bir düşünceye, borç vermezse, bir kimse tarafından üzülmeye,
 • Rüyada Borç altın almak, erkek için malının bir miktarının gitmesine, kadın için çevresinde dedikodu çıkmasına tabir edilir.
İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Zeynep çiftçi dedi ki:

  Rüyamda arkadaşımla bir yere gidiyordum ve birden paramı evde unuttuğumu farkettim arkadaşımda ben istemediğim halde bana birden para verdi sonra uyandım

 2. Ahmet çelik dedi ki:

  Yorumunuz

 3. melek dedi ki:

  rüyamda daha önce borçlu olduğum kişiden helallik istedim

 4. Aygul dedi ki:

  Ruyamda yeni arkadaş edundiğim kişi benden borc istedi bu ne anlama gelir

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca