Rüyada “Boğmak” Görmek

Boğmak
Rüyada Boğmak ile alakalı tabirler, Rüyada Elleriyle yada İple boğmak anlamı nedir? Rüyada birini boğmak ve boğulmak, boğduğunu görmek ne demektir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı ne demektir?

RUYADA BOĞMAK: Bir kimse rüyâda boğulduğunu görse; kendisine bırakılan emanet ve velayetten dolayı ızdırab ve üzüntü duyar. Bir kimse kendisini asarak boğduğunu görse; üzüntü ve kedere işaret ve kendisi­ni asıp boğduğunu gördüğü yerde oturmamasına işarettir.

Rüyada Birini Boğmak

Rüyada birini boğmak boğduğu kişi kadınsa bir bayanla ilişkisi olmasına tabir edilir. Rüyada boğduğu kişi erkek ise onunla yaşayacağı bir tartışmaya ve hakkına girmeye tabir edilir.

Rüyada Yılan Boğmak

Rüya sahibine kötülük yapmak isteyen kimselerin amaçlarına ulaşamayacaklarına tabir edilir. Rüyada yılan boğmak rüya sahibine kötülük yapmak isterken kendilerinin zarara uğrayacaklarına delalet eder.

Rüyada Kedi Boğmak

Rüya sahibi hakkında dedikodu ve türlü sözler çıkar kimselerin olduğuna tabir olunur. Rüyada kedi boğmak, bazen zarar yaşamaya ve bazende adli bir davanın vuku bulacağına rüya sahibinin canının sıkılacağına tabir edilir.

Rüyada İple Boğmak

Rüya sahibinin üzüleceği şekilde çıkan bir sorundan ötürü çevresinde hoş olmayacak bir muamele göreceğine işarettir. Rüyada iple birini boğmak tanıdığı kimse ise o kimseye zulmetmeye veya hakkına girmeye delalet eder.

Rüyada Bebek Boğmak

Rüyayı gören kimse büyük sorunlu ve sıkıntılı ve süreçte olacağına ve canının sıkılacağına ve haksızlığa uğrayacağına veya haksızlık yapacağına delalet eder. Bazende sevdiklerinden uzaklaşmaya ve beklediği gibi umduğu gibi bir takım şeylerin gelişemeyeceğine rüyanız tasvir edilir.

Rüyada Boğulmaktan kurtulmak

Rüya sahibini boğan bir takım kişi ve kişiler görmesi ve bundan kurtulması, borçlarından kurtuluşa, borçlarını ödemeye ve sıkıntılarından feraha çıkmaya ve ani bir gelişim ile hüznünün bitmesine rahatlamaya tabir edilir. Rüyada boğmak ve boğulmak elem ve tasa verici sıkıntılı ve kasvetli rüyalar dandır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Güven Bİngöl dedi ki:

  Rüyamda giydiğim tişört boğazımı sıkıyordu ne anlama gelir? Yorumlar mısınız.

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Rüyada giydiğiniz bir giysiniz boğazınızı sıkması, kazancınıza dikkat etmeniz gerektiğine ve haram bir şeyler yeyip içen kimseye rüyanız tabir olunur.

 2. Gülizar dedi ki:

  Rüyamda biri bana o bizden degil o bize zarar vericek diyodu duydugum sadece bi ses kimseyi görmedim. O sesi duyduktan sonra cok korktum ve bebegi öldürmem isteniyodu. Bebegi boguyodum rüyamda çok bagırdım cok korktum. Sizce rüyam bana ne anlatıyo? Rica etsem yorumlar mısınz

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca