Rüyada “Boğaz Hırıltısı” Görmek

Boğaz Hırıltısı
Rüyada Boğaz Hırıltısı Görmek ile alakalı benzer tabirler, Rüyada boğaz Acıması, Rüyada boğaz Ağrısı ve sızısı görmek nasıl tabir edilir?

BOĞAZ HIRILTISI: Rüyada boğazında hırıltı olduğunu görse vefat eder, veya büyük bir korku ve endişeye düşer.

İslami Tabiri: Rüyada boğaz hırıltısı görmek, İslami kaynaklara göre; Boğazı hırıldayan erkek veya kadın endişeye ve sıkıntıya düşer ve hırıltılı zamanı hissettiği mühlete kadar, sorunları devam eder.

Diyanet Yorumu: Rüyada boğazının hırıltısını duymak, bir hastalık haberi almasına ailesinden birinin rahat sızlanacağına, bu duruma üzüleceğine ve bazen çok konuşan kimse ile tabir edilir.

İmam-ı Nablusi şöyle buyuruyor: Rüyada Boğaz hırıltısı hisseden kimse şanssızlık ve üzücü bir duruma maruz kalmayla yorumlanır.

Rüyada Boğaz Acıması Görmek

Rüyada boğaz acıması ile uyanan ve bunu uykusunda rüyasında hisseden kimse, sıkıntılı bir zaman içinde olmaya sabrının sınanmasına ve bu durumun kısa bir zamana süreceğine delalet eder.

Rüyada Boğaz Ağrısı Görmek

Rüyada boğaz ağrısı hissetmek boğazlarının ağrıdığını görmek, aileden birinin rahatsızlanmasına ve hatta rüya sahibinin bu duruma çok üzüleceğine yorumlanır.

Rüyada Boğaz Hastalığı Görmek

Rüyada boğaz hastalığı görmek, hastaneye, tahlil ve muayene ile tabir edilir. Rüyada boğaz hastalığına uğradığını yada uğrayan bir yakınını görmek, o kimsenin sıkıntılı bir zamanda olduğuna işarettir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca