Rüyada “Bit” Görmek

Bit
Rüyamda Bit gördüm anlamı nedir? Yardımcı veya aileyle tabir edilir. Rüyada bit görmek paralanmaya, bol kazanca iyi bir işe tabir edilip yorumlanır.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı ne demektir?

RÜYADA BİT GÖRMEK: Rüyamda bit görmek ne anlama gelir manası nedir? Rüyada bit mal, hizmetçi, yardımcı veya aileyle tabir edilir. Üzerinde çok bit olduğunu görmek, eline çok mal geçmesine, hizmetçi ve yardımcısının çok olmasına veya ailesinin kalabalık olacağına tabir edilip, yorumlanır.

Kirmâni (r.a.) demiştir ki: Rüyâda üzeri­ne bit düştüğünü görmek, malından çok insanın fayda görmesine delâ­lettir. Rüyasında üzerinden yere bitler döküldüğünü görenin kazancı ve kârı artar. Üstündeki bitleri sü­pürgeyle süpürdüğünü görmekte hayır yoktur, eliyle malını heder et­meye işarettir.

Rüyada Ailesinin ve Kendisinin Bitlendiğini görmek

Bir kimse rüyasında kendi ailesinin ve kendinin bitlendiğini görmesi, yakın zamana kadar nesli ve zürriyetiyle birlikte bolluk genişlik, ve refah bir geçime kavuşacağına ve hayırlı kazanç kapılarının kişiye ve bitlenen kişilere, bitin sıçradığı gibi düşünün, şansın ve kazancın, paranın sıçramasına, ve malın artıp neslinin de kendisinin de ummadığı bir yerden kazanç elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Bit öldürmek

Bir kimse Rüyamda bit öldürdüğünü görürse, yanında çalışan işçi veya arkadaşına haksızlık eder. Rüyada bit öldürmek, haksız yere kendine hizmet edeni yanından uzaklaştırmaya da işaret eder. Kimi zaman rüyada bit öldürmek, tırnaklarının arasında bit çıtlatarak, patlatarak öldürmek de aynı şekilde yorumlanmaktadır.

Rüyada Bit Ayıklamak

Bir kimsenin saçların arasından rüyada bit ayıklamak, yani bir kimsenin rüyada bit ayıkladığını görmesi faydalı bir kişi ile yorumlanırken bazende, paranızı yanlış yerlere harcadığınıza ve israfa işaret’de etmektedir. Rüyada bit ayıkladığını görmek, mala ve alacağa ve alacağını almaya işaret etmektedir.

Rüyada Bit yemek

Rüya sahibi rüyamda bit yedim derse, Bitin etinden yediğini görenin ailesi, onun çalışmalarından ve kazandığı mal, şan ve şereften çok istifade ederler. Rüyada canlı bit görmek ve canlı bit yediğini görmek, neslinin malında istifade edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Bit sirkesi görmek

Rüya sahibi bitin daha sirke halindeyken ki halini görmesi, yani rüyada bit sirkesi görmek, ufak ufak büyümeye ve işlerinde kendini geliştirmeye hatta kendi işlerinin genişleyip büyümesi iş sahibi olacağına ve yanında hizmet edecek kimselerin olacağına delalet eder.

Rüyada elbisede bit görmek

Bitin rüya sahibinin kıyafetinin her hangi bir yerinde olması hem zenginlik ile yorumlanır bazen de sağlık sorunları olabileceğine dikkat etmesi gerektiği ile yorumlanır. Rüyamda elbisede bit gördüm diyorsanız, kılık kıyafetlerinizin bolluğuna ve kazancın artmasına yeni kıyafetler almaya delalet eder.

Rüyada elinde bit görmek

Parmaklarıyla bit topladığını ve bunları elinde biriktirdiğini görmek, yani rüyada elinde bit görmek, işlerin bollaşmasına kazancın artarak birikime dönmesine ve karlı alışverişlere işaret etmektedir.

Rüyada Ensede bit görmek

Rüya sahibi rüyamda ensemde bit gördüm manası nedir derse, Kendi arkasından, habersiz bir şekilde para biriktiren biri olduğuna delalet eder. Bazende Rüyada alnında Bit görmek de aynı şekilde yorumlanmıştır. Rüyada anlında bit gören kişi emeklerinin karşılığını alacağına bunun için mücadelesinden vazgeçmemesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Bit yavrusu görmek

Rüya sahibi rüyasında bit yumurtası görmesi bazı tabircilere göre; Rüyada bit yumurtası görmek iyi sayılmaz, tilki gibi kurnaz ve menfaatçi  insanlara rastlama yada işarettir. Rüyada bit yavrusu görmek, fırsatçı, art niyetli, terbiye yoksunu, dedikodu yapan insanlara haber de etmektedir.

Rüya yorumları tüm rüyalarınızın mana kazanıp, anlam bulduğu yer. Rüyamda Bit görmek ile ilgili rüyanızın daha ayrıntılı İslami yorumunu öğrenmek için bize rüyanızı yazın, ‘Rüyamda Bit gördüm ne anlama gelir?, ‘Rüyamda Bit ayıklıyordum, Rüyamda Bit yedim ne şekilde yorumlanır? Kişiye özel rüya tabirleri ile rüyanızı tabir etmemizi isterseniz, bize yazın ‘rüyada bit görmek nasıl yorumlanır? gördüğünüz tüm rüyaların psikolojik manası ve yorumu, için bize ulaşın, modern ve dini rüya yorumları ile rüyada bit görmek hakkında tüm rüyanızın anlamları burada!

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. ulviyye dedi ki:

    ruyada bitlerin yuzume yapisdini gordum.daha sonra dus alaraq onlardan temizlendim.lutfen yorumlarsaniz cok sevinirim.tesekkurler

  2. defo dedi ki:

    Bir haftadir sirke ayikliyorum ruyamda arada kucuk bit de goruyorum anlam veremedim yorumlarmisiniz lutfeen

1 2
Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca