Rüyada “Birinin Doğurduğunu” Görmek

Birinin Doğurduğunu
Seval yaş 29 Ankara/Kızılay'dan rüya yazıyorum. Rüyamda arkadaşımın doğum yaptığını gördüm ne anlama gelir. Rüyada birinin doğurduğunu görmek nedir?

Rüyada Birinin Doğurduğunu görmek

Rüyada birinin doğurduğunu görmek, rüyayı iki farklı şekilde yorumlayabiliriz. Rüya hem sıkıntıya düşmeye hemde sıkıntıdan kurtulmaya işarettir. Rüya sahibinin rüyasını nasıl gördüğüne bağlıdır. Rüya sahibinin iyi güzel bir hayatı olacağına işaret eder. Rüyada birinin doğurduğunu görmek, bazı tabircilere göre işleri konusunda başarıya ve rahat edip kazancının artmasını sağlayacak yeni girişimlerde bulunmasına işarettir. Rüyada birinin kolay yaptığını görmek kişinin refaha kavuşmasıdır. Rüyada zor doğum yapmak ise zor bir dönem gireceği olması demektir.

Doğum yapanları görmek ile alakalı rüyalar hayırlıdır. Rüyada birinin doğurduğunu görmek, kısmet ve şans ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada birinin doğurmasını görmek, müjde ve sevinçli bir habere ve beklenmedik gelişecek güzel bir habere delalet eder. Rüyada birinin doğurduğunu görmek, İslami tabirlere göre, zor işlerin üstesinden gelmeye ve istediği gibi hayatının bir çok alanında başarı elde etmeye tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada birinin doğum yaptığını görmek

Rüyada birinin doğum yaptığını görmek; yuva özlemi duyan ve hayırlı bir yuva kurmak isteyen ve hayırlı evlatlarının olması özlemini çekmesidir.

Rüyada tanıdığı birinin doğurduğunu görmek

Rüyada tanıdığı birinin doğurduğunu görmek; rüya sahibinin eşi ve çocukları ile huzurlu bir yuvası olmasına ve yeni bir çocuğu daha olacağına işarettir.

Rüyada doğurmak üzere olan birini görmek

Rüyada doğurmak üzere olan birini görmek; yardım sever olmasına ve ihtiyacı olan kişilerin yardımına koşan birinin olması ve huzurunun mutluluğunun artmasına tabir edilir.

Rüyada kızının doğurduğunu görmek

Rüyada kızının doğurduğunu görmek; ömrünün uzun olacağına ve evlatlarının mürüvvetlerinin görmesine ve mutluluklarına tanık olmasına işarettir.

Rüyada eşinin doğurduğunu görmek

Rüyada eşinin doğurduğunu görmek; çocuğunun olmasını istemesine ve aile içi hayatında huzurlu, mutlu yaşamak istemesine yorumlanır.

Rüyada hamile birini doğurduğunu görmek

Rüyada hamile birini doğurduğunu görmek; aile içindeki sorunlarını aşmasını ve daha huzurlu olup refaha kavuşmasına, en kısa sürede hamile kalıp hayırlı evlatlarının olmasına ve güzel şeyler olmasıdır.

Rüyada hamile olmayan birinin doğurduğunu görmek

Rüyada hamile olmayan birinin doğurduğunu görmek; rüyayı gören kişinin doğru şeyler yapmadığı ve bir uyarı olabilecektir. Daha dikkatli olması gerektiğine ve yaptığı şeylerde doğru karar vermesi gerektiğine günah işlemekten kaçınılması gerektiğine işarettir.

Rüyada birinin erkek çocuk doğurduğunu görmek

Rüyada birinin erkek çocuk doğurduğunu görmek; uzun zamandır evlat hasretinin son bulmasına ve gelecek olan güzel günlere ve mutlu bir hayatının olmasına yorumlanır. Rüya sahibinin dileklerinin kabul olması ve işlerinin kısmetli olup hayırlı kazanç sağlamasına işarettir.

Rüyada birinin kız çocuk doğurduğunu görmek

Rüyada birinin kız çocuk doğurduğunu görmek; sıkıntılı bir dönem geçireceğine ve işlerinde sorunlar çıkıp işlerini kaybetmesine neden olabilecek sorunlar yaşamasına, ama kısa süreli yaşadığı bu zor günleri aşabileceği güce sahip olduğuna yorumlanır.

Rüyada birinin ikiz erkek çocuk doğurduğunu görmek

Rüyada birinin ikiz erkek çocuk doğurduğunu görmek; maddi ve manevi bakımdan rahatlamaya, bol kısmetli hayırlı işler yapılmasına kazancını ikiye katlayacak yeni bir atılım yapacak olmasına ve mülk zengini olmasına delalettir.

Rüyada birinin ikiz kız çocuk doğurduğunu görmek

Rüyada birinin ikiz kız çocuk doğurduğunu görmek; kötü ve art niyetli kişilerin etrafında olması ve yaptığı işlere müdahele ederek kafasını karıştırıp yanlış kararlar alıp işlerini kaybetmesine ve huzurunun  kaçmasına neden olmasıdır.

Rüyada bekar birinin doğurduğunu görmek

Rüyada bekar birinin doğurduğunu görmek; hayırlı, kısmetli bir yuva kurması ve eşinin ona değer verip sevmesine ve mutlu bir aile yaşantısı olu evlat hasreti çekmeyip hayırlı evlatlarının olmasına yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Hülya dedi ki:

  Görümçem bini rüyasında ikiz erkek çocuk doğuduğumu görmüş biri ölüyoromuş

 2. Hayal dedi ki:

  Rüyamda bekar ve en yakin arkadaşımin hamile kalip dogurdugunu gordum ve çocuğu kiz oluyordu adi da Melisa oluyordu

 3. Gülcan dedi ki:

  Merhaba rüyamda Kızkardeşim dördüz cocuğu olduğunu gördüm ondan çok çocuklarla ben ilgileniyorum sonra yangın çıkıyo çocukların üçü yarıya kadar yanıyorlar sonra hepsini ben kutariyorum bitan esine bişey olmuyo hepsi le ben ilgileniyorum ben emziriyorum .

 4. Gulcan dedi ki:

  Ruyamda bir bebege dogum yaptirdim bebek once baska biryerde doguramiyo dua edelim dua ediyoruz bebegi dogurtuyorum nedir

 5. Gul dedi ki:

  Rüyamda eltimin biz kız cocugu dogurdugunu gördüm ama eltım 8 senelik evli cocugu olmuyor ne anlama geliyor acaba

1 2 3
Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca