Rüyada “Bir Yeri Kazmak” Görmek

Bir Yeri Kazmak
Rüyada bir yeri kazmak ile alakalı tabirler, Rüyada mezar kazmak, çukur kazmak bir kabri veya bir yeri oyup kazmak, bilmediği yeri kazdığını görmek ne demek?
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı

RÜYADA BİR MEZARI VEYA YERİ OYMAK: Rüyada enbiyadan ve sâlihlerden birinin kabrini kazdığını görmek, o kimsenin yoluna düşmeye azmettiğine tabir edilip, yorumlanır.

İslami Tabiri: Rüyada bir yeri kazmak, Bir kabri kazarak cesedi meydana çıkarmaya çalıştığını görmek, Dünya malı için gayret etmeye, eğer cesedi meydana çıkarır ise, amacına ermeye, aksi halde işinin bozulmasına tabir edilip, yorumlanır.

Diyanet Yorumu: Rüyada bilmediği bir yeri kazmak, bir düşmanı olup ondan korkması gerektiğine, oyulup kazılması lâzım olmayan bir yeri kendinin veya bir diğer kimsenin kazdığını görmek, güç bir işi arzu etmeye tabir edilip, yorumlanır.

İmam-ı Nablusi Şöyle buyuruyor: Bâzı rüyâ tâbiri âlimlerine göre: Bir kabri veya yeri oyup kazmak rüyâsı uygunsuz laf etmeye, bir rivâyete göre bir işte kendi görüşüne göre gayret etmeye işarettir. Rüyalarınız hayrola ve hayırlara vesile ola inşallah, İslami Rüya Tabirleri ile yorumlanan rüyalarınız hayırlara vesile olması dileğiyle.

Rüyada Mezar Kazmak

Rüyada mezar kazmak hayırlıdır. Rüyada bir mezarı kazdığını görmek, yeni bir işe ve büyük bir değişime ve faydalı gelişmelere işaret eder. Aynı zamanda Rüyada mezar kazmak rüya sahibi malı varsa artmasına malı olmayan için ilk defa mal sahibi olacağına tasvir edilir

Rüyada Çukur Kazmak

Rüyada çukur kazmak faydalı bir işe ve bazende unutması gerektiği bir konuyu artık aklından silmesine işarettir. Rüyada çukur kazmak bekar için evlenmeye işsiz için iş bulmaya evli için hayırlı bir geçime delalet eder.

Rüyada Bilmediği Bir yeri Kazmak

Rüyada hiç bilmediği ve daha önce görmediği bir yeri kazdığını görmek, faydalı bir rızka ve bol şansa ummadık yerden gelecek desteğe ve bazende iş teklifi almaya rivayet edilir. Rüyada bir yeri kazmak, bildik yada bilmedik yer ile iki şekilde tabir olunur. Hayırlı geçime ve zorluklarla kazanılan paraya işarettir. Rüyada bildiği bir yeri kazmak kendi uğraştığı işlerde yükselmeye ve başarılı olmaya işarettir.

Rüyada Toprak Kazmak

Rüyada toprak kazmak, toprak yaş ise berekete ve helal rızka tabir edilir. Rüyada kazma ile toprak kazdığını görmek mal sahibi olmaya veya yeni bir mal almaya işarettir. Rüyada kendini toprağı kazarken görmek, helal geçime ve çok çalışkan birine tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. tahsin tekin dedi ki:

    ka labalık iki gurup hazine yeri kazıyoruz ayrı yerdeyiz ama kuruplar bir biri görüyor ikimizde yarı bırakıp tekrar başka gün kazmaya gidiceğimize karar veriyoruz tanımadığım biri bizim kurupta babası öbür kurupta neden onlarla gitmediğini soruyorum onlar teylikeli diyor ve löbet tutan askerler var askerler komutanler gelecek diyor çalışmayı bıraktırıyorlar bende tanıdık komutan var diyorum ve dayımla komutandan müsade almak için görüşüyoruz yarın kazın diyor bekleişte uyandım

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca