Rüyada “Bıldırcın” Görmek

Bıldırcın
Rüyada Bıldırcın görmek ile alakalı tabirler, Bıldırcın yumurtası ve yavrusu görmek, bıldırcın yemek, tutmak, avlamak ne anlama gelir rüyanızın tabiri.

RUYADA BILDIRCIN: Bıldırcın görmek, uzaktan çeşitli nedenlerle gelecek servet, sermeye, kıymetli bir eşya veya paraya sahip olmakla beraber nimettir.

İslami Tabiri: Rüyada Bıldırcın kuşu görmek; Bazen de Allah (c.c.) tarafından meydana getirilecek güzel rızk ile tabir olunur. Rüyada bıldırcın sermaye, kazanç, şans ile tabir edilir.

Diyanet Yorumu: Rüyada bıldırcın kuşu görmek ile alakalı tüm rüyalar refah ve güzel geçim ile tabir edilir. Rüyada bıldırcın yumurtası şans, beklenmedik bir rızık, kısmet ile tabir edilir.

İmam-ı Nablusi şöyle buyuruyor: Bazı tâbirciler bıldırcın kuşunu gör­meyi rüyada, iki yüzlü adama işarettir. Rüyada bıldırcın görmek, üzüntü, gam, keder ve sıkıntıyı gidermeye, düşmandan kurtulmaya, verdiği sözü yerine getirmeye işarettir.

Rüyada Bıldırcın Yumurtası Görmek

Bıldırcın kuşunu yumurtlamış görmek, malın artmasına, mülk, şeref, ve neslinin çoğalmasına delalet eder. Rüyada bıldırcın yumurtası görmek, gizli birikime ve gelecek paraya işarettir. Hasta için ise şifa bulmak ile rüyanız hükmolunur.

Rüyada Bıldırcın Yavrusu Görmek

Rüyada bıldırcın kuşu yavrusu görmek hakkında bazı tabirciler; küfranı nimette bulunmakla, derece ve itibarın elden gitmesiyle ve geçim darlığı ile yorumlamışlardır. Rüyada bıldırcın yavrusu görmek, müjde, ve sevinçli bir haber almaya da işarettir.

Rüyada Bıldırcın Kafesi Görmek

Bıldırcın kafesi içinde bıldırcın görmek, bir rızk ve kısmetin eline geçmesine ve bazende hayırlı bir mala malik olmaya tabir edilir. Rüyada bıldırcın kuşu kafesini görmek, beslemek, dünyalık işlere ve bol geçime delalet eder.

Rüyada Beyaz Bıldırcın Görmek

Beyaz bıldırcın görmek, ganimet ile tabir edilir. Ummadık biran da gelecek bir hayra da işarettir. Rüyada beyaz bıldırcın gören etinden yiyen zengin olur. Hasta için şifa bulmaya, dertli için derdine derman bulmaya yorumlanır.

Rüyada Bıldırcın Eti yemek

Bıldırcın yemek, borçlu olan için borçlarını ödemeye tabir edilir. Rüyada bıldırcın eti yemek, sağlıklı ve güzel hayırlı bereketli ömre işarettir. Rüyada bıldırcın kuşunun etinden tatmak bekar için evlenmeye işarettir. Tüccar için hayırlı ve bereketli bir sene ile tabir edilir.

Rüyada Bıldırcın Avlamak

Ava çıktığını ve bıldırcın avladığını görmek, kendi çabası ve gayretleri ile zor işlerin üstesinden gelen güçlü ve iradesi sağlam bir kişi ile tabir edilir. Rüyada bıldırcın vurmak, avlamak, bıldırcın avına çıkmak, yeni bir iş ve kazançlı bir alışveriş ile tabir edilir.

Rüyada Dişi ve Erkek Bıldırcın Ayrımı

Rüyada dişi bıldırcın görmek, erkek ve kadın içinde aynı tabir olunur. Rüyada dişi bıldırcın bekarlar için evlenmeye, yuva kurmaya, bazende seyahate ve taşınmaya işarettir. Rüyada erkek bıldırcın görmek, izzet ve kerem sahibi ve çalışkan bir kimse ile tabir edilir.

Rüyada Bıldırcın Sesi Duymak

Rüyada bıldırcın ötmesi duymak, Bıldırcınlar Havalandıklarında uçmaya başlarken frrrr diye bir ses çıkarırlar ve Ötüşleri diyaframdan boğaza doğru şişerek olduğu için yön ve mesafe belirlemeleri zor olur. Rüyada bıldırcın sesi duymak, Bu sebepten dolayı rüya sahibinin yönünü kaybetmesi şaşırması umur daha dikkatli olmalıdırlar.

Rüyada Bıldırcın Tutmak

Bıldırcın tuttuğunu veya avladığını gören kimse, Allah tarafın­dan ümit etmediği yerden rızık ve yiyecek-içecek ve bereket elde eder. Rüyada bıldırcın tutmak hayır ile eline geçecek bir mala, mülke de yorumlanır.

Kişiye Özel Rüya Yorumu Analizi

İslami kaynaklara göre rüyada bıldırcın kuşu görmek ile alakalı geniş kapsamlı, Rüya Tabirleri bu sayfamızda yayınlanmıştır. Bu sayfada arayıp bulamadığınız rüya yorumu için, Bize yazabilirsiniz rüyanızı sayfanın alt bölümdeki Bize rüyanızı anlatın  yorumlayalım kısmından kapsamlı şekilde anlatın size özel, İslami Rüya Tabirleri ve yorumları ile rüya yorumu analizi yapalım.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. suhan dedi ki:

    ruyamda alısveriş icin bir dukkana giriyorum..bıldırcın yumurtası almak için elimi uzattıgımda bir yumurtanın kırılmıs ve yavrunun cıkmıs oldugunu göruyorum..önce ölü sanıyorum sonra bir bakıyorum ki gözlerini kırpıyor cok seviniyorum..hemen elime alıyorum severken uyandım.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca