Rüyada “Bıçak” Görmek

Bıçak
Rüyada bıçak görmek özlem çektiği kişiye kavuşacağına hasret gidereceğine delalet eder. Rüyada bıçak gören bir kimse iftiraya uğrayacağına işaret eder.

Rüyada Bıçak Görmek

Rüyada bıçak görmek özlem çektiği kişiye kavuşacağına hasret gidereceğine delalet eder. Rüyada bıçak gören bir kimse iftiraya uğrayacağına üzüleceğine, sıkıntılar çekeceğine işaret eder. Başına gelecek olan büyük bir belaya ve o tehlikeden kurtulamayacağına, sıkıntılar çekeceğine yorumlanır. Rüyasında bıçakla boğuştuğunu görmek zorluklara göğüs gereceğine başına gelecek olan musibetlere rivayet eder. Rüyada bıçak fırlatmak, herkes tarafından dışlanacağı’na sevilmeyeceğine kendini yalnız hissedeceğine işaret eder.

İmam Nablusi: Çok yetenekli bir kişi olmaya sağlık problemi yaşayarak, yeteneğini kaybedeceğine ve yatağa düşeceğine yorumlanmaktadır.

Diyanet: Düşmanı tarafından tuzak kurulacağına o tuzağa düşeceğine, iftiraya maruz kalacağına mutsuzluğa üzüntüye delalet eder.

İmam Nablusi: Gelecek için yatırımlar yapacağına ama o yatırımların helal rızk olmadığına, beklemediği bir kişiden gelecek olan yardıma işaret eder.

Rüyada Bıçak Atmak

Rüyada bıçak attığını görmek, ömrü boyunca çaresiz kalacağına kendini ifade edemeyerek etrafındaki insanlara karşı ezileceği bir durumda karşı karşıya kalacağına delalet eder.

Rüyada Başkasında Bıçak Görmek

Rüyada başkasında bıçak gören bir kimse, arkadaş ortamının bozulacağına en yakınları tarafından işiteceği kötü sözlere ayrılığa delalet eder. Rüyada başkasından bıçak almak, etrafında haset insanların olduğuna hiç beklemediği bir kimseyle gireceği ağız dalaşına ve mutsuzluğa yorumlanır.

Rüyada Birinin Bıçak Çekmesi

Rüyada birinin bıçak çektiğini görmek, gelecek olan dertlere sıkıntılardan başını kaldıramayacağına, tüm olayların peş peşe geleceğine yorumlanmaktadır. Rüyada birinin bıçak çektiğini görmek, yok yere gelecek olan kötü haberlere olayla alakası yok iken tüm her şeyin sizin başınıza patlamasına işaret eder.

Rüyada Meyve Bıçağı Görmek

Rüyada meyve bıçağı görmek, anlaşamadığı bir kimseyle gireceği anlamsız kavgaya ve sonunda zarar görmeye, geçmişten kalan mevzuların ortaya çıkmasına yorumlanır. Rüyada meyve bıçağı satın almak, unutamadığı acıların tekrar tazelenmesine, en yakınlarından destek görememeye çaresizliğe delalet eder.

Rüyada Birinden Bıçak Almak

Rüyada birinden bıçak aldığını görmek, umutsuzluğa kapılmaya iş hayatını kaybetmeye, işsiz kalmaya borçlarını kapatamaya yorumlanmaktadır. Rüyada ölmüş birinden bıçak almak, telafisi olmayan hatalar yapacağına, pişman olacağına ama son faydanın işe yaramayacağına delalet eder.

Rüyada Başkasının Elinde Bıçak Görmek

Rüyada başkasının elinde bıçak görmek, haklı olduğu bir konuda haksız çıkmaya yalancı durumuna düşmeye, hastalanıp yataklara düşerek, amansız bir hastalığa yakalanmaya yorumlanır. Rüyada birinin elinde bıçak görmek, büyük sıkıntıların doğmasıyla birlikte tüm maddi ve manevi her şeyini kaybetmeye, yok yere sıkıntılar çekmeye tabir edilir.

Rüyada Bıçakla Kovalanmak

Rüyada bıçakla kovalandığını görmek, itibarını kaybedeceğine, etrafındaki insanlardan gördüğü saygıyı ve değeri kaybedeceğine üzüntüye işaret eder. Rüyada bıçakla birini kovalamak, yokluktan kurtulamayacağına, hep sıkıntılar içerisinde yaşayacağına, hayatının düzene girmeyeceğine rivayet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca