Rüyada “Beygir” Görmek

Beygir
Rüyada Beygir Görmek ile alakalı tabirler, Rüyada Beygire binmek, Rüyada beyaz ve siyah beygir ne demektir. Rüyada beygir görmek nasıl tabir edilir.

RUYADA BEYGİR: Rüyada beygir görmek; insanın gayreti olarak tabir olunur. Beygirlerin büyükleri Dünya işlerinin faziletlisidir. Rüyada beygirinin kendisini ısırdığını görse; o kimsenin hanımı kendisine ihanet eder ve hakkında riayetsizlik gösterir.

Rüyada Siyah Beygir Görmek

Siyah beygir görmek rüyada; mal ve ululukla şan ve şeref ile tabir olunur. Rüyada Siyah beygir görmek nimet ve ihsana kavuşmaya, zor işlerinin kolaylaşmasına tabir edilir. Rüyada Beygir görmek, eğer beygir güzel ve ihtişamlı ise güç ve kuvvet ile tabir edilir.

Rüyada Beyaz Beygir Görmek

İşinde ve maksadında yücelmeye saltanat sahibi kimse ile tabir edilir. Rüyada Beyaz beygir görmek, şans, kısmet, beklenmedik bir para, ganimet, ve neşe ile rüyanız tabir edilir.

Rüyada Ölü Beygir Görmek

Beygirinin öldüğünü gören kimsenin hanımı ölür. Beygirinin suda boğulduğunu gören kimse ölür ve onun üzerine gelecek bir beladan korkulur. Rüyada Ölü beygir görmek, şansızlık ve üzüntü ile tabir edilir.

Rüyada Beygire Bir şeyin sıçraması

Rüyada köpeğin beygirin üzerine sıçradığını görse; o kimsenin bir düşmanı olup bu düşmanı hanımına kötülük yapmak için peşine takılır. Maymunun beygirin üzerine sıçradığım görse; tâbir yine aynı olur. Düşman Yahudidir.

Rüyada Beygire Binmek

Rüyada Ata binme âdet ve alışkanlığı olan bir kimsenin beygire bindiğini görmesi; rütbe ve derecesinin düşmesine kıymetinin noksanlaşmasına delâlet eder, denilmiştir. Eşeğe binmek alışkanlığı olan bir kimse beygire bin­se, o kimsenin adı yücelir. Kâr ve kazancı çok olur. Rüyada At görmek ile alakalı tabirler için “Rüyada At görmek” bu sayfamızı ziyaret edin rüyada at ve beygir ile alakalı geniş açıklamalar bu “Rüyada At görmek” sayfamızda daha ayrıntılı olarak yorumlanmıştır.

 

Rüyada Beygir Görmek ile Alakalı Ayrıntılı Tabirler

  • Ye­le ve kuyruğu kızıl ve sarı renkli olan beygir sahibi için üzüntüdür.
  • Di­şi beygire sahip olan bir kadına sahip olur.
  • Rüyada iyi huylu ve süratli giden bir beygire bindiğini gören kimse hayır ve saadete erişir.
  • Rüyada beygirden inmek, amacına ermeye maksadına kavuşmaya işarettir.
  • Rüyada hızlı bir şekilde beygir kullandığını görmek, maksadına çabucak ulaşacağına tabir edilir.
  • Rüyada büyük ve heybetli beygir görmek, izzet ve kerem sahibi bir kimseden destek görmeye işarettir.
İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca