Rüyada “Bela Okumak” Görmek

Bela Okumak
Rüyada bela okumak, geçim sıkıntısıdır. Rüyada birine bela okumak, sorumluluk almaya yorumlanır. Rüyada bela anmak, hayırsız olan iş ile tabir edilir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Bela Okumak

Rüyada bela okumak geçim sıkıntısı yaşamaya, dara düşmeye ve mal, mülk kaybı yaşamaya tabir edilip, yorumlanır. Rüyada bela okuduğunu görmek, hayırsız olan işlerle meşgul olma anlamına gelir. Rüyada bela anmak, zor ve müşkül işlere, üstesinden gelemeyeceğiniz anlar ve sorunlar yaşayacağınız bir döneme girmeye ve büyük kayıplar yaşamamak adına dikkat etmeniz gerektiğine işaret eder. Rüyada kocaya bela okumak, dert ve tasalı haller yaşamaya ve ev içerisinde sorunların artması ile tabir edilir. Rüyada başkasına bela okumak, endişe ve korkuya işarettir. Rüyada tanıdığına bela okumak, uğursuzluk ve kısmetsiz olarak tasvir edilir.

Rüyada bela okumak, iş ve aile hayatında sorunlar yaşamaya, kaza ve belalardan uzak durmaya çalışan kimse ile tabir edilir. Rüyada babanın bela okuması, hüzün ve kederli dönem içerisinde olmaya ve bunalıma girmeye bunun için tedbirli olmanız gerektiğine işaret eder. Rüyada annenin bela okuması, talihsizlik ve bekar biri için geç evlilik demektir. Rüyada anneye bela okumak, sıkıntı ve üzüntü yaşamaya işarettir. Rüyada babaya bela okumak, lanet ve bela rüyaları hayırsız olarak ifade edilir. Büyüklerinizden birine bela okumak maddi kayıplara karşı önlemler alınması gerektiğini ifade eder ve zarara uğrama ihtimallerinin habercisidir.

Rüyada Bela Okuduğunu görmek

Rüyada bela okuduğunu görmek, her ne şartla olursa olsun edilen her bela kişi için mutsuzluk ve uğursuzluk olarak rivayet edilir. Rüyada bela okumak, borçlarının artmasına, sağlık sorunları yaşamaya ve zor bir dönem yaşaması ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Anneye Bela Okumak

Rüyada anneye bela okumak, kaza, bela ve musibetleri üzerine çeken, sorun çıkarmayı seven ve bunun için dışlanan kimseye delalettir. Rüyada annenin bela okuması, sevdiği bir kişiyi üzerek, göz yaşı dökmeye ve pişman olmaya tabir edilir.

Rüyada Babaya Bela Okumak

Rüyada babaya bela okumak, maddi açıdan yaşadığı sıkıntıyı atlatması ile borçlarından kurtulmaya ve refaha kavuşmaya tabir edilir. Rüyada babanın bela okuması, bütün hayatının değişmesine ve yaşanan kayıplar sonunda bir anda dara düşüp, muhtaç olmaya tasvir edilir.

Rüyada Eşine Bela Okumak

Rüyada eşine bela okumak, beklentilerin yüksek olmasına, kolay yoldan kazanç elde etmeye ve yanlışa düşme ile yorumlanmaktadır. Rüyada eşinin bela okuması, helal olmayan kazanca, mala ve servet sahibi olmaya delalettir.

Rüyada Birine Bela Okumak

Rüyada birine bela okumak, ağzından düşürmeden bela okuyan kimse, çevresi tarafından sevilmeyen kimse ve Allah katında ise günahkar olması ile tabir edilir. Rüyada birine bela okuduğunu görmek, hayırsız olacak işler yapmaya, kazancının ise bereketsiz olmasına rivayet edilir.

Rüyada Kendisine Bela Okumak

Rüyada kendisine bela okumak, işlenen bir günahın bedelinin çok ağır olması, haksız yere bir kimseye iftira atıp onu zor durumda bırakma ile tabir edilir. Rüyada kendisine bela okuduğunu görmek, hayırlı olmayan kimseler tarafından kışkırtılarak, günahkar olması ile tasvir edilir.

Rüyada Kardeşine Bela Okumak

Rüyada kardeşine bela okumak, destek ve yardımını esirgemeyen, her yaptığı hatada yanında olan kimseye delalettir. Rüyada kardeşinin bela okuması, başarılı olacakları işlere imza atmaya ve saygın kimse olmaya işarettir.

Rüyada İnkar Etmek

Rüyada inkar etmek, isteyerek olursa asılsız işler ile zaman kaybına, istemeden bir şeyi inkar etmek zarar ve sorun yaşayacağınız bir konuya delalet eder.

Rüyada İtiraz Etmek

Rüyada itiraz etmek, haksızlık, istemediğiniz bir kimse tarafından eleştirilmeye tahammül edemediğinizden dolayı kaynaklanacak kavga veya tartışmaya işaret eder. İtiraz etmek görülen rüyalar rüyada bela okumak rüyasından daha hayırlı tabir olunur.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca