Rüyada “Beklemek” Görmek

Beklemek
Rüyada Beklemek görmek ile alakalı tabirler burada! Rüyada beklemek nasıl tabir edilir? Rüyada beklediğini görmek ne anlama gelir? İslami kaynaklarla yorumu.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı ne demektir?

RÜYADA BEKLEMEK: İbni Şirin Rahmetullah demiştir ki: Bir şey beklediğini görmek, tasa ve üzüntü ve kederdir, iyi bir şeyi beklemekte sakınca yoktur. Kötü bir şeyi beklemek hayırlı değildir.

İslami Tabiri: Bâzı riiyâ tâbiri âlimlerine göre: Bir işi umutla beklediğini gören kimse, uzun zaman gerektiren bir emelin sâhibi olur. Rüyada beklemek iyi bir şey bekliyorsan hayırlı, kötü bir şey bekliyorsan sıkıntılıdır.

Diyanet Yorumu: Rüyada beklediğini görmek, ne beklediğini hatırlamayan için sıkıntı ve endişeye işarettir. Bazende rüyada beklemek, gerçek yaşamında umut ettiği şeylerin bilinç altı olacağına da yorumlanır.

İmam-ı Nablusi şöyle buyuruyor: Abdülgani Nablusi’ye göre, Rüyada beklemek, ehli bir kimse ise yani, müçtehitler için hayırlı ilme ve okumaya, bazen de beklemek ve beklediğini görmek dindeki eksikliğe ve bozukluğa tabir edilir ve yorumlanır.

Rüyada Birini Beklemek, Tanıdığı birini beklemek, arkadaşı ise yeni dostluklara, aileden biriyse yola ve seyahate çıkmaya, kendi hanesinden birini beklediğini görmek sıkıntı ve hüzne işaret eder.

Rüyada Sevgiliyi beklemek, Sevdiği bir kimsenin yolunu beklediğini görmek, ayrı ise birleşmeye, ayrı değilse bir muradının gerçekleşmesinde engeller olduğuna geç gerçekleşeceğine rüyanız yorumlanır.

Rüyada Sevdiğini beklemek, Aşıkların birbirini beklediğini görmek, akde ve vefaya söze, nişana düğününe ve murada ermeye delalet eder. Rüyada sevdiği insanı beklemek, evlilik ile tabir edilip yorumlanır.

Rüyada asker beklemek, Asker yolu bekleyen kimse her zaman dilek ve muradına nail olan kimsedir. Rüyada asker yolu beklemek hayır, bereket, sevinç, neşe ve bazende hayırlı bir iş için adım atmaya delalet eder.

Rüyada gurbet yolu beklemek, Tanıdığı bir kimsenin gurbette olduğunu görmek ve geleceğini haber almak ve beklemek, boş işlere meyil etmekten sakınması gerektiğine, bazende rüya sahibi bir kimse seyahate çıkacağına hatta yurt dışına gideceğine delalet eder.

İslami kaynaklara göre rüyada beklemek ile alakalı geniş kapsamlı yorumlar burada yer almaktadır. İslami “Rüya tabirleri” sitemizden ve ilgili rüya tabirleri ve yorumları sayfalarımızla rüyalarınızı dini ve İslami vecibelere uygun bir şekilde yorumlayın rüyalarınız hayra çıksın inşallah.

Rüyada Otobüs beklemek

Rüyada yolcu beklemek,iş ve seyahate ve yeni dostluklar kurmaya delalet eder. Rüyada otobüs beklemek, çalışmayan için yeni bir işe başlamaya, çalışan için bir yola gideceğine rüyanız tabir edilir ve yorumlanır.

Rüyada Haber beklemek

Rüyada hayırlı bir haber beklediği görmek, rüya sahibinin dünyasının güzelleşmesine, akıbetinin hayrına, işarettir. Rüyada haber beklediğini görmek haberin ne olduğunu bilmemesi, evli için eşiyle mutlu olmaya, bekar için evlenmeye işarettir.

Rüyada Ölümü beklemek

Rüyada ölümü beklediğini görmek, rüya sahibinin ömrünün uzun olacağına, hayır ile afiyet ile yaşayacağına, sevinç ve neşe ile hayatını sürdüreceğine delalet eder. Rüyada ölümü abdest alıp beklemek, mal, mülk, sahibi bir kimse ile tabir edilir.

Rüyada Asansör beklemek

Rüyada asansör beklediğini görmek, asansöre geldiğinde binen ve yukarı çıktığını gören kimse, için saltanata, kariyere, işlerde yükselmeye, makam ve mevkiye işarettir. Rüyada asansöre binmek ve beklemek aşağı inmek, amacına ulaşma ile tabir edilir yorumlanır.

Rüyada Ambulans beklemek

Ambulans beklemek, sıkıntılı bir döneme gireceğine üzülmeye, endişelenmeye, beklediği ambulansın gelmesi dertli için dertlerinin ve sıkıntılarının biteceğine işarettir. Rüyada hasta bir kimsenin ambulans beklemesi ve gelmesi şifa bulacağına yorumlanır.

Rüyada Servis beklemek

Rüyada çalışan bir kimse servis bekliyorsa, işine bağlı olmaya, ve işine sarılıp sebat göstermeye, işlerinde yükselip iyi bir yerlere geleceğine tabir edilir. Rüyada servis beklemek işsiz için iş bulmaya ve uzun bir aradan sonra hayırlı bir işe başlayacağına yorumlanır.

Rüyada Doğumu beklemek

Rüyada hamile bir kimsenin doğumu beklediği görmek, doğumunun kolay olacağına, hayırlı ve kolay bir doğum yapacağına işarettir. Rüyada normal birinin doğumu beklediğini görmesi müjde, sevinç, ve bir topluluğa katılmaya yorumlanır.

Rüyada Görücü beklemek

Rüyada bir kimsenin görüce beklediği yada kadın kişi görücü beklediğini görse, kısmetinin kapalı olduğuna, kısmetlerin azalmasına, ve bazende hayırlı bir yere taşınmaya ve yeni bir işe tabir edilip rüyanız yorumlanır.

Rüyada Gemi beklemek

Sahilde yada limanda gemi beklemek, hayırlıdır, kıyıda olmak korkulardan emin olmaya yorumlanır. Rüyada limanda gemi beklediğini görmek, muradın gerçekleşmesine umduklarına kavuşmaya işaret eder.

Rüyada Ezanı beklemek

Rüyada ezan okunması ve ezanı beklediğini görmek, ilim ve irfana dine yönelmeye ve dindar bir kimse ile dostluk kurmaya, tüccar için hayırlı bir işe, bol kazanca ve makam, mevki, kazançlı ticaret ile rüyanız tabir edilir.

Rüyada eşini beklemek

Rüyada evli bir kimse eşini beklediğini görmesi, eşler arasında ufak sürtüşmeler olacağına ve bunların geçici olacağına işaret eder. Rüyada eşini beklediğini görmek veya Rüyada birini beklemek, haber almaya ve bazende uzun zamandır bir araya gelmediği arkadaşıyla bir araya gelmeye yorumlanır.

Rüyada Sıra beklemek

Rüyada sıra beklediğini görmek, umut ettiği şeye kavuşacağına zamanın yaklaştığına delalet eder. Rüyada sıra beklemek beklediği sıraya göre tabir edilip yorumlanır. İyi bir şey için sıra beklemek hayra kavuşmaya, kötü bir şey için sıra beklemek başarıya delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca