Rüyada “Beddua” Görmek

Beddua
Rüyada beddua görmek, insanları inciten ve sonradan üzülen kişilere ve zarara yorumlanır. Rüyada beddua görmek haksızlık ve eleştiri olarak tabir edilir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Beddua Görmek

Rüyada beddua görmek zor duruma düşmeye, istemeden insanları kıran ve sonradan üzülen kişiler ile alakalı olumsuz gelişmelerin gerçekleşmesine yorumlanır. Beddua rüyasını gören kimse çevresinde eleştirilir ve haksızlık eder yada hakkına tacizde bulunanlar olur. Rüyada ağlayarak edilen beddua, güzel haberler alıp sevinmektir. Rüyada beddua eden birini görmek, zalim ve zulmeden kimseden zarar görmek anlamına gelir. Rüyada babanın bedduasını almak, iş, kariyer ve kısmet yönünden büyük sorunlar yaşamaya ve hızlı bir şekilde gelişecek olumsuzluklara yorumlanır.

Rüyada beddua görmek, etrafından  gelen olumsuz olumsuz tepkiler ile kendisine çeki düzen verecek olmasına tabir edilir. Rüyada beddua almak, birinin canını yakmaya delalettir. Rüyada beddua duymak, kaza ve beladan uzak durmaya işarettir. Rüyada annenin bedduasını almak, psikolojik bunalıma, bilinç altında bazı zaafların ortaya çıkmasına ve ruhi bunalımlara işaret eder. Rüyada anne veya babanın beddua etmesi, helal olmayan istenmeyen işler ile uğraşmak ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Beddua Almak

Rüyada beddua almak, iş hayatında istediği yere gelmeye ve çekilen sıkıntıları mükafat olarak saymak ile tabir edilir. Rüyada beddua aldığını görmek, aile ve özel hayatında kıskanılan ve sürekli göz önünde olan kimseye delalettir.

Rüyada Beddua Duymak

Rüyada beddua duymak, hayırlı olacak bir yolda yürüdüğüne ve mutlu olmasını, çekemeyen fesat kişilerden kendini korumaya almaya delalettir. Rüyada beddua duyduğunu görmek, kısa süreli bir maddi sıkıntı çekerek, geçim sıkıntısı yaşayarak elindekilerin kıymetini bilmeye yorumlanmaktadır.

Rüyada Beddua Edilmesi

Rüyada beddua edilmesi, hoş olmayan ve kalp kırıcı davranışlarda bulunmaya, çevresinden ise olumsuz tepkiler almaya tabir edilir. Rüyada beddua görmek bazı yorumcuların görüşlerine göre, kendine zarar verecek bir işe kalkışmasına ve maddi zarara uğramaya işarettir.

Rüyada İntizar Etmek

Rüyada intizar etmek, yeni yapılan işte başarısız olmaya, istenilen kazanç elde edemeyecek olma anlamına gelir. Rüyada intizar ettiğini görmek, kazancının azalması ile problemlerinin çoğalması ve mutsuz olmaya tabir edilir.

Rüyada Lanet Okumak

Rüyada lanet okumak, rüya tabirleri alimlerine göre, okunan lanet ne olursa olsun uğursuzluk ve bereketsizlik olarak rivayet edilir. Rüyada lanet okuduğunu görmek, başarı, güç, mal ve var olan bütün mülkünün kaybına yorumlanmaktadır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca