Rüyada “Beddua Etmek” Görmek

Beddua Etmek
Rüyada beddua etmek, hüsrana uğramaktır. Rüyada birine beddua etmek, haksızlığa uğramaya işarettir. Rüyada beddua okumak ile alakalı tabirleri okuyun.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı

Rüyada Beddua Etmek

Rüyada beddua etmek, dertlenmek, borç, maddi sıkıntı, çevrenizden olumsuz yönde eleştiri yaşamaya, beklenmedik olumsuz gelişmelere delalet eder. Rüyada beddua ettiğini görmek, bazı tabircilere göre maddi kayıplara veya elden çıkacak mal, para, mülk kaybına rüyanız tasvir olunur. Rüyada birine beddua okuduğunu görmek, iş açısından dara düşmeye zor bir duruma düşüp sıkıntı yaşamak demektir. Rüyada kocaya beddua etmek, kolay kazanç ve maddi beklenti ayrıca menfaat ve iyi bir habere delalet eder. Rüyada beddua duymak, hüzün ve keder ile yaşayacağınız bazı sorunlara ve bunlara hazırlıklı olmaya yorumlanır.

Rüyada beddua etmek, bazı rüya alimlerine göre rüya sahibi için hayırlı olacak bir rüya değildir. Rüyada beddua okumak, her türlü kaza, bela ve hastalık olarak tabir edilir. Rüyada beddua okuduğunu görmek, mal, mülk ve büyük bir servet kaybı ile tasvir edilir. Rüyada beddua almak, hüsrana uğramak, münafık bir kimse tarafından kışkırtılmak ve ziyana maruz kalmak ile tabir edilir. Rüyada bela okumak, iyi değildir bu rüyayı gören kimse maddi zarara uğrar, menfaatlerini kaybeder dikkat etmeli ve bu tabire riayet etmelidir.

Rüyada Beddua Ettiğini görmek

Rüyada beddua ettiğini görmek, beklemediği bir anda, nasıl meydana geldiği bilinmeyen, sıkıntı, dert ve hastalık olarak tabir edilir. Rüyada beddua etmek, bazı rüya tabircilere göre, bütün musibetler ve belalar üzerinden eksik olmayan kimseye rivayet edilir. Rüyasında bir kimsenin tanımadığı birine beddua etmesi, istemeden günaha girmesine işarettir. Rüyada beddua etmek, haksızlık ve hakkının yenmesine, adaletsiz davranılmaya işaret eder.

Rüyada Eşine Beddua Etmek

Rüyada eşine beddua etmek, evin içinde edilen her türlü beddua, kısmetsizlik ve uğursuzluk olarak tabir edilir. Rüyada eşine beddua ettiğini görmek, dara düşmeye elinden para çıkması ile yokluk yaşaması ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Sevgiliye Beddua Etmek

Rüyada sevgiliye beddua etmek, bilerek yada bilmeyerek kalp kırıp, incitmeye, ah alma ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada sevgiliye beddua ettiğini görmek, gereksiz olan bir konu üzerinde durmaya, çıkan tartışma sonucunda büyük sorunlar yaşaması anlamına gelir.

Rüyada Eski Sevgiliye Beddua Etmek

Rüyada eski sevgiliye beddua etmek, kısmetsiz, uğursuz zayıf bir dönemde olmaya, maddi olarak sıkıntı çekecek olmasına tabir edilir. Rüyada eski sevgiliye beddua ettiğini görmek, rüya sahibinin zor geçecek olan bir dönemde olmasına ve sıkıntılarının büyümesi ile yorumlanır.

Rüyada Eski Eşine Beddua Etmek

Rüyada eski eşine beddua etmek, içi yanarak beddua eden kimsenin, başından musibetler ve felaketler eksik olmamasına yorumlanır. Rüyada eski eşine beddua ettiğini görmek, hatalar ve yapılan yanlışlar yüzünden, çekilen maddi sıkıntıların büyük hasarlar bırakması ile rivayet edilir.

Rüyada Evladına Beddua Etmek

Rüyada evladına beddua etmek, yanlış yolda olmaya, hatalar yaparak bütün belaları üzerine çeken kimse ile tasvir edilir. Rüyada evladına beddua ettiğini görmek, sıkıntı ve zor duruma düşmeye çevresinde ise kötü kimse olarak nitelendirme ile tabir edilir. Rüyada beddua etmek sıkıntılara ve başarısızlıklara işaret ettiğinden evlada beddua edilmesi bundan dolayı pek hayırlı yorumlanmaz.

Rüyada Teyzeye Beddua Etmek

Rüyada teyzeye beddua etmek, yapılan yanlış ve hatalı davranışlardan dolayı utanıp, mahcup olma ile rivayet edilip, yorumlanır. Rüyada teyzeye beddua ettiğini görmek, hayırlı olmayan işlerle meşgul olmaya, kazancının ise bereketinin olmaması ile tabir edilir.

Rüyada Anneye Beddua Etmek

Rüyada Anneye Beddua Etmek, rüyayı gören kişinin haksız yere bir kimseye iftira atıp dedikodusunu yapma ile tabir edilir. Rüyada annenin beddua ettiğini görmek, işlenen günahlardan pişmanlık duymaya ve tövbe etmesi ile yorumlanır.

Rüyada Babaya Beddua Etmek

Rüyada babaya beddua etmek, iş ve aile hayatında büyük sorunlar yaşamaya, maddi anlamda zor ve sıkıntılı bir dönem geçirmesi ile tabir edilir. Rüyada babanın beddua ettiğini görmek, büyük bir yanlışa düşmeye, elindeki var olan bütün mal ve mülkünü kaybetme ile yorumlanır.

Rüyada Görümceye Beddua Etmek

Rüyada görümceye beddua etmek, özel hayatında yaşadığı bazı sıkıntıların artmasına ve mutsuz olmasına rivayet edilir. Rüyada görümceye beddua ettiğini görmek, iş hayatında olumsuzlukların peşini bırakmaması ile başarısız olmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Haksız Yere Beddua Etmek

Rüyada haksız yere beddua etmek, ah almaya ve gelecek olan bütün kötülüklerin habercisidir. Rüyada haksız yere beddua ettiğini görmek, elem, dert, keder ve sıkıntı ile tabir edilir. Rüyada beddua etmek, mal ve mülk kaybı anlamına gelir.

Rüyada Haklı olarak Beddua Etmek

Rüyada haklı olarak beddua etmek, cefa ve sıkıntılarından yardım alarak kurtulmaya ve rahatlamaya yorumlanmaktadır. Rüyada haklı olarak beddua ettiğini görmek, canının çok yanmasına ve haksızlığa uğrayacak olmasına rivayet edilir.

Rüyada Hırsıza Beddua Etmek

Rüyada hırsıza beddua etmek, rüya tabiri alimlerine göre, sıkıntı, üzüntü ve hastalığa delalettir. Rüyada hırsıza beddua ettiğini görmek, yaşanacak talihsizlik ve şanssızlık ile tabir edilir.

Rüyada Düşmanına Beddua Etmek

Rüyada düşmanına beddua etmek, fesat ve haset insanların şerrinden korunmaya ve emniyette olmaya tabir edilir. Rüyada düşmanına beddua ettiğini görmek, maddi ve manevi sıkıntı içinde olmaya, elinden çıkacak olan bir miktar para ile yorumlanır.

Rüyada Hamile Kadına Beddua Etmek

Rüyada hamile kadına beddua etmek, endişe, korku ve vesveselerinden kurtulmaya ve birinin canını yakmaya tabir edilip, yorumlanır. Rüyada hamile kadına beddua ettiğini görmek, ah almaya, işlerinin bozulmasına ve kazancının düşmesi rivayet edilir.

Rüyada Şeytana Beddua Etmek

Rüyada şeytana beddua etmek, maddi kayıplar yaşamaya, yanlışa olan işlere devam etmeye ve zarar, ziyanın artmasına tabir edilir. Rüyada şeytana beddua ettiğini görmek, aile içinde büyük bir problem yaşamaya ve bütün aileyi huzursuz etmeye

Rüyada Birine Beddua Etmek

Rüyada birine beddua etmek, haksız yere edilen beddua uğursuzluk alametine delalettir. Rüyada birine beddua ettiğini görmek, günah işlemeye ve bunun pişmanlığını yaşayacak olma ile yorumlanmaktadır. Rüyada beddua etmek, eğer tanıdığınız biriyse o kimseye zulmetmek veya o kimsenin haksızlığa uğramasına şahit olacağınıza delalet eder.

Rüyada Ölmüş Birine Beddua Etmek

Rüyada ölmüş birine beddua etmek, özel hayatında ve aile hayatında bazı sorunların olması, üzücü ve kötü günler yaşaması ile tabir edilir. Rüyada ölmüş birine beddua ettiğini görmek, var olanı işini kaybetmeye, maddi açıdan sıkıntıya düşmesine, yokluk çekmesine yorumlanmaktadır.

Rüyada Akrabaya Beddua Etmek

Rüyada akrabaya beddua etmek, sevmediği ve hoşlanmadığı kimselerle aynı yerde bulunmaktan nefret eden kimselerle tabir edilip, yorumlanır. Rüyada akrabaya beddua ettiğini görmek, kuvvet ve servet sahibi olmakla beraber kimseye faydası ve hayrı olmayan bir adamla tabir edilir.

Rüyada Kardeşine Beddua Etmek

Rüyada kardeşine beddua etmek, sözünde durmayan, vefasız, kuvvetli, hileci mel’un bir düşmanla, çevrenizde haset eden kimse ile tabir olunur. Rüyada kardeşine beddua ettiğini görmek, kötülük, şiddet, hayret, dehşet, bir şeyden ümidini kesmek ve helal harama inanan için haram mal olarak yorumlanır

Rüyada Kendi Kendine Beddua Etmek

Rüyada kendi kendine beddua etmek,yaptığı işlerde başarısız olmaya, elinde ne var ne yoksa hepsini satmaya tabir edilir. Rüyada kendi kendine beddua ettiğini görmek, zarar, ziyan ve hüsrana uğraması ile mutsuz olması anlamına gelir.

Rüyada Komşuya Beddua Etmek

Rüyada komşuya beddua etmek, hayırsız olacak bir işle meşgul olmaya, haksız yere iftira atıp günah işleme ile tabir edilir. Rüyada komşuya beddua ettiğini görmek, çevresinde sevilmeyen saygı duyulmayan kimse olması ile rivayet edilir.

Rüyada Ağlayarak Beddua Etmek

Rüyada ağlayarak beddua etmek, uzun zamandır beklenen haberin, olumsuz olması sonucu yaşanan hayal kırıklığı anlamı gelir. Rüyada ağlayarak beddua ettiğini, maddi olarak sıkıntılarından, sorunlarından kurtulmaya tabir edilir.

Rüyada Çocuğuna Beddua Etmek

Rüyada çocuğuna beddua etmek, yapılan uyarı ve ikazları dinlemeyen, hata ve yanlışa devam ederek kendini uçuruma sürükleme ile tabir edilir. Rüyada çocuğuna beddua ettiğini görmek, çocuğun yaptığı yanlışlar yüzünden, etrafından tepki almaya ve dışlanmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Bir Kadına Beddua Etmek

Rüyada bir kadına beddua etmek, fitne, haset ve kötü kimseden gelecek olan zarar ile tasvir edilir. Rüyada bir kadına beddua ettiğini görmek, yaşanan kötü olayların kendi ve ailesi içinde üzüntülü ve kötü bir dönem yaşayacak olmaya delalettir.

Rüyada Kaynanaya Beddua Etmek

Rüyada kaynanaya beddua etmek, zorlukla mücadele ederek kazanılan para, mal ve mülk yorumlanmaktadır. Rüyada kaynanaya beddua ettiğini görmek, göz yaşı dökerek kazanılan, saygınlık ve itibar anlamına gelir. Rüyada beddua etmek, genel olarak kime olursa olsun hatalara ve yanlış şeylere inanmaya tabir edilip, yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Anonim dedi ki:

  Yorumunuz dıyerlerı gıbı normsal yaneeeee

 2. sumeyye dedi ki:

  Yorumunuz aslında kafam cooook karısık genede beyendım

  1. Aupm dedi ki:

   Yaaz hadhi HAYIRLISI

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca