Rüyada “Baston” Görmek

Baston
Rüyada Baston Görmek; yardım etmeye, bir işe başlayarak ortak hareket etmeye yorumlanır. Rüyada Baston kullanmak ile alakalı tabirler ve yorumlar.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

RÜYADA BASTON: Rüya sahibi rüyasında elinde baston görse genç biri için bir takım zorluklara işaret eder. Rüyada Bastona yaslanmak bir kimseden yardım görmeye tabir edilir. Elinde baston olduğunu gören kişi amacına ulaşır isteklerine kavuşur denilmiştir.

Rüyada Baston Vermek

Rüyada Baston vermek; bir kimseye isteyerek yardım etmeye, bir işe başlayarak ortak hareket etmeye yorumlanır. Baston vermek rüyası menfaat ve yardım sağlamaya işaret eder.

Rüyada Baston Kırılması

Rüyada Baston kırılması; bir kimsenin yardımını alırken yardımın kesilmesine ve ortada kalmaya yorulur. Bir rivayete göre hayırlı ve zengin bir kadın ile evlenmeye delalet eder.

Rüyada Bastonla Yürümek

Rüyada Bastonla yürümek görmek; büyük bir hayra erer ve elinin emeğinden kazandığı şeyden fukaraya bağışlar. Eğer layık ise, halkın üzerine yönetici olur.

Rüyada Baston Kaybetmek

Rüyada Baston Kaybetmek; bu rüyayı gören kimse, iyilik, maddi menfaat ve yardım göreceği bir işe başlar. Rüyada Baston kaybeden kimse şansızlığa uğrar denilmiştir.

Rüyada Baston Kullanmak

Rüyada Baston Kullanmak; geçiminin güzel olmasına, maksadına ermeye, işlerinin yoluna girmesine tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Siyah Baston Görmek

Rüyada Siyah baston görmek; bu rüyayı gören kimse, iyilik, maddi menfaat ve yardım göreceği bir işe başlar.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca