Rüyada “Başsağlığı Dilemek” Görmek

Başsağlığı Dilemek
Rüyada Başsağlığı Dilemek ne anlama gelir? Başsağlığı Rüyası nasıl tabiri, Başsağlığı hayırdır, bereket, sevinç, huzur ve muhabbet ile tabir edilir.

RUYADA BAŞ SAĞLIĞI: Başsağlığı emniyet ve güvendir. Bir kötülüğe uğrayanı ziyaret ettiğini gören kimse, o felaketten güvende olur. Kendisine birinin bu anlamda ziyaret ettiğini görmek, müjdedir.

İslami Yorumu: Rüyada Başsağlığı dilemek hayırlara vesiledir. Rüyada Başsağlığı dilediğini gören kimse hastalıklardan emin olur. Başsağlığı taziyesi hayır ile tabir olunur.

Diyanet Yorumu: Rüyada başsağlığına giden kişi rüyasındaki hasta hangi hastalıktan münkariz ise o hastalıktan emin olmaya, aynı duruma maruz kalmayacağına rüyanız yorumlanır.

İmam-ı Nablusi şöyle buyuruyor: Müjdeli haber almaya, hayırlı haberler duymaya ve sevineceği bir kimse ile bir araya geleceğine ve muhabbet üzere bir yola gideceğine, işsiz için iş bulmaya yorumlanır.

Başsağlığına Gitmek

Rüyada bir kimse için Başsağlığına gittiğini görmek, hayırlı bir kimse ile tabir edilir. Rüyada Başsağlığı dilemek ve başsağlığına gitmek aynı yorumlanır, sıkıntılardan kurtulmaya, refaha ve hayra alamettir.

Başsağlığına Gelinmesi

Kendi evine yada bir ailesinin hanesine, Rüyada Başsağlığına gelinmesi müjdeli bir haber almaya uzaktan bir yakının geleceğine, müjdeli bir haber duyacağına ve bazen aile toplantısına işaret eder.

Başsağlığı Ziyareti görmek

Rüyada Başsağlığı ziyareti yapmak, faydası olacak kişilerden yardım göreceğine işlerde sıkı ortaklıklar kuracağına, ummadık biranda beklediği bir niyetinin kolayca olmasına alamettir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca