Rüyada “Başbakan” Görmek

Başbakan
Rüyada Başbakan Görmek sağlam irade, izzet ve kuvvete maksada ulaşmaya yorumlanır. Başbakan ile konuşmak, görüşmek ile alakalı tabirler.

Rüyada Başbakan görmek

Rüyada başbakan görmek; Başbakan bir eve, mescide şehre, beldeye girdiğini görmek; bu yerlerin insanlarına bir felaketin gelmesine işarettir. Başbakanla rüya sahibinin ya da rüya sahibiyle başbakanın birbiriyle düşmanlık ettiğini görmek; istekleri hususunda galip gelmeye işarettir.

Rüyanızın İslami Tabiri: Rüyada başbakan görmek İslami kaynaklara göre şöyle yorumlanır. İbni Şirin (r.a.) demiştir ki: Rüyada başbakan görmek veya milletvekili görmek on iki türlü tabir olunur: Önderlik, ilim, diksiyon, şöhret, hüküm, hükme bağlılık, itibar, izzet, ululuk, öne geçiş, önde oluş, onur, yüksek derece.

Diyanet Yorumu: Rüyada başbakan gören kimse, Makam ve mevki sahibi bir aile ferdine şahsına münasip şanslı ve kısmetlidir. İbni Şirin (r.a.) demiştir ki: Başbakanın rüzgara hükmünün ve iradesinin geçtiğini görmek; onun hükmünün genişliğine, geçerli emrinin çokluğuna işaret eder.

İmam-ı Nablusi şöyle buyuruyor: Başbakanın kendi için bir yatak yahut seccade serdiğini görmek; rızk ve yüksek derece meydana gelmesine işarettir. Eğer rüyayı gören buna ehil değil ise; yüksek mertebeye işarettir. Rüyada başbakanın kendisini bir işte kullandığını görmek; hayır ve berekete işarettir.

Rüyada Recep Tayyip Erdoğan’ı Görmek: Rüyada R. Tayyip Erdoğan’ı görmek, hayır, bereket, şans ve bolluk genişlik ile tabir edilir. Rüyanız hayrolsun, en güzel rüyalar arasında yer alan bu rüya hakkında gördüğünüz rüyalar esenliktir. Rüyada Recep Tayyip Erdoğan’ı Görmek, ne şekilde görülürse görülsün kısmet ve sıkıntılardan kurtulmaya ve sağlam iradeye işarettir. Rüyada Başbakanın bir elbise giydirdiğini, bir şey verdiğini, ikramda bulunduğunu yahut bir arabaya bindirdiğini görmek; rüya sahibi ehil ise; yüksek dereceli memuriyete delalet eder.

Rüyada Başbakanla Konuşmak

Rüyada başbakanla konuşmak; Devrin başkanı ve başbakanı ile konuşmak, hayra alamettir. Rüyada başbakanla konuşmak, devlet ile alakalı bir sıkıntısının giderilmesine, alacaklı için borçlarını almaya, davası veya mahkemesi olan için hayra işaret eder.

Rüyada Başbakanın Sinirli Baktığını Görmek

Rüyada Başbakanın kendisine öfke ve hiddetle baktığını görmek, bela ve felakete, sıkıntı ve endişeye makam sahibi için makamından mevkisinden düşürülmesine veya azline işaret eder.

Rüyada Başbakanın Elini Sıkmak

Rüyada Başbakanın Elini Sıkmak; Devrin başkanını yada eski başbakanlardan birini görmek ve onun elini sıkmak genel olarak hepsi için geçerli olarak hayırlıdır. Rüyada Başbakanın elini sıkmak, ailesini takdirini almaya, okuyan için tahsilatının kolaylaşmasına iş hayatında olan için bolluk ve genişliğe tabir edilir.

Rüyada Başbakanla görüşmek

Rüyada Başbakanla görüşmek; Ibni Şirin (r.a.) demiştir ki: Rüyada başbakanla görüşmek, başbakanın beklediği işinin görüleceğine, başbakanın bir işte ona ihtiyaç duyacağına delâlet eder. Üzerinde ayıp bir şey olmadığı halde adil başbakanı rüyada görmek; Dünyada ve ahirette muradının meydana gelmesine delâlet ettiğinden her surette iyi ve hayırlıdır.

Rüyada Başbakan olmak

Rüyada başbakan olmak; Rüya sahibi bir kimse eğer ehilse rüyada başbakan olduğunu görmüşse, makam ve mevkiye işarettir. Rüyada ehli olmadığı halde başbakan olduğunu görmüşse uğraştığı sanatında yada işinde başarılı olacağına delalet eder.

Başbakanı Evine Gelmiş Görmek

Rüyada Başbakanın evine geldiğini görmek, o evde bolluk ve bereket olmaya, felaketlerden emin olmaya, hanesinde varsa sıkıntısı kalkmasına memuriyet ile devam etmeye işsiz için devlet dairesinde iş bulmaya alamettir.

Rüyada Başbakan Koltuğuna Oturmak

Rüyada başbakan koltuğuna oturmak; Ibni Şirin (r.a.) demiştir ki: Layık bir kişinin başbakanın koltuğuna oturduğunu görmek; kendisinin hükumette olacağına, layık değilse kötü şöhrete işaret eder. Rüyada Başbakan koltuğuna oturmak ehli olmayan kişiler için kötü bir şekilde tanınmaya işaret eder.

Rüyada Başbakana Sarılmak

Rüyada başbakana sarılmak, uzaktan bir büyüğünün geleceğine ve büyük bir kimseden bir hacetinin olmasına ve kabulüne işaret eder. Rüyada başbakana sarıldığını görmek ayrı olan eşler varsa barışmasına ve bir araya gelmesine işaret eder.

Rüyada Başbakan Eli Öpmek

Rüyada Başbakanın elini öpmek, hayır ve bereket, ve bazende bir isteğinin hacetinin kolayca giderilmesine ve muradının gerçekleşmesine, işsiz için iş bulmaya, hamile için kolay doğum yapmaya, bekar için evlenmeye işaret eder.

Başbakanın Ziyaret Gelmesi

Rüyada Başbakanın Ziyarete geldiğini görmek, Kendisiyle oturup yermek yediğini görmek, helal mal, mülk, para, altın gibi kıymetli şeylere, ve malının artmasına büyük dostluklar kurmasına, çevresinin genişlemesine tabir edilir.

Başbakandan Para almak

Rüyada Başbakandan para, altın, gümüş almak acı ve ekşi haram mala işarettir. Rüyada başbakandan Türk lirası almak ve güler yüzlü nazarı dikkate alınarak rızık ve nimet, hayır ve selamet, huzurlu ve mut­lu bir hayat ve yüksek derece veya belâ ve büyük bir felâket, zahmet ve meşakkat, sıkıntı ve bitkinlik ile tabir olunur.

Rüyada Başbakanın Düştüğünü Görmek

Başbakanın bir yüksek yerden düştüğünü veya düşürüldüğünü ya da kravatının alındığını yada saçının tıraş edildiğini görmek; makamından düşürülmesine yahut ölümüne, başbakanın ölüm anını ve hasta anında ve hasta olduğunu görmek; hapis olmaya, başbakan ve bakanları olduğunu görmek; eğer rüya sahibi buna ehil ise; ya da büyükler den veya memleketin ileri gelenlerinden ise; izzet ve büyük fayda yararlılık sahibi olmasına işarettir. Eğer ehil değilse ve halktan birisi ise; gören için bir musibetin meydana gelmesine işarettir.

Rüyada Başbakan Gördüm Yorumu 

İslami Kaynaklara göre, Rüyada başbakan ile alakalı kapsamlı ve geniş Rüya tabirleri ile rüyalarınızı yorumladık. Rüyalar sadece burada yazdıklarımızla sınırlı değildir, Rüyada başbakan ile alakalı bir çok şekilde rüya görülebilir, burada gördüğünüz rüyanın anlamını yorumunu bulamadıysanız lütfen bizimle rüyanızı paylaşın size özel rüyanızı yorumlayalım. Bu sayfanın alt bölümünde bize rüyanızı yazacağınız kısma siteye üye olmadan rüyada gördüğünüz başbakanla alakalı her şeyi yazabilirsiniz sizin adınıza kişiye özel rüyalarınızı yorumlayalım.

Rüyada Başbakan görmek ile alakalı tabirler

 • Başbakanın sağ elini kestiğini görmek; ona muhalefet edeceğine işaret­tir.
 • Rüyada başbakanı öpmek, çok kısa bir zamanda eline gelecek paraya alamettir.
 • Rüyada başbakanla arabada olduğunu görmek, rızık ve kısmet kapılarının açılmasına işarettir.
 • Başbakanla trene binmek, zahmetli bir yolculuğa çıkmaya delalet eder.
 • Rüyada Telefonda Başbakanla Konuşmak, beklediği bir işinin yada ev işinin gerçekleşmesine delalet eder.
 • Rüyada başbakanın eşini görmek, hayırlı bir hanıma, çalışkan bir hanım ile tabir edilir. Bekar için evlenmeye işarettir.
İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. nihat dedi ki:

  SELAMUN ALEYKUM ruyamda recep tayyip erdogan isyerime ziyaret yapiyor ancak isyerimin ic mekan olarak degisik masada bir ben birde reis sohbet ediyoeuz gayet hoş guler yuzlu bir sohbetti ancak sohbetin icerigini hatirliyamiyorum gayet aydinlik bir ruya idi fakat sabah namazinda sonra gordugum ruya nekadar sahihtir islami acidan yorumlarsaniz sevinirim tsklee

 2. assya kanek dedi ki:

  Sayin Tayyib Erdogan namaz kimdim konustu sesi yankiyo basini bana egdi konustuu ve namaza gittik cok guzldi icimde bi huzur var hayirdir inshallah

 3. Erkan dedi ki:

  Sayın cumhurbaskanını ıkıncı görüşüm rüyamda denızden esı kendısı ve bırde ufak çocuk vardı dusmanlardan kacırdım esı yorulmuştu onu sakladım çocuk ve kendısını askerı tuzla jıplen kacırdım ve kacırmıstım sabah namazına uyandım şaşırmıştım daha oncekı ruyada aglıyodum yanıma Geldı beyaz takım elbıseylen Nıye aglıyodum dedı derdımı anlatdım bana kagıt vermıstı ve bu kagıtda yazanı oku bana ulaş ben sana sıkıntında yardımcı olacam demıstı kagıtda 4444 salavatı duası vardı okudum bıtırdım mektup yazdım cumhurbaşkanlığına ulaşmadı gelen cevap ılgınıze teşekkür yazıyordu nerde ulaşmak hayalde görürüz ancak saygılar

 4. Orhan Uçar dedi ki:

  Başbakan Binali Yıldırım tek olarak büyük ve görkemli bir platormda çok güzel günlük güneşlik bir havada halka hitap ediyor,.platformun hemen önünde ben varım halk daha geride Başbakan çok neşeli .Bir şey anlatıyor anlattığı kişinin adıda Orhan ben aşağıdan bağırıyorum benim adımda Orhan diye .

 5. Şemsettin bulut dedi ki:

  Rüyamda Tayyip Erdoğanı gördüm bana görev veriyordu rüyamı yorumlarmısınız

1 11 12 13
Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca