Rüyada “Bardak” Görmek

Bardak
Rüyada Bardak görmek hayırlı bir kısmet ve müjdeli bir habere delalet eder. Rüyada bardak gören kimse, yakın zamanda güzel ve hayırlı döneme girmesine işarettir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Bardak Görmek, Eşten yada sevgiliden bir hediye veya sürpriz gelmesine delalet eder.Rüyada bardak gören kimse, rüyayı gören kişinin ilanı aşk veya evlilik teklifi edeceğine işaret eder. Rüyasında bardak gören kimse, yakın bir zamanda evlilik haberi alacaktır. Rüyada bardak görmenin anlamı, hakkında bazı yorumcular şöyle yorumlamışlardır. Bir kadının bardağı görmesi evlenmesi anlamına gelir. Eğer kadın evliyse işlerinin hayırlı olacağına, delalet eder.

Rüyada bardak görmek, hakkında El-Salimi (r.a.) demiştir ki: Rüyada kimin elinde bardak görürse gördüğü kişinin mutlu ve huzurlu evlilik adımları atacağına delalet eder. Rüyada bardak görmek, bazı yorumculara göre, bardak kazanç sağlar, bardak verildiğini görürse, işleri, düzene gireceğine ve maddi manevi feraha çıkacağı anlamına gelir. Rüyada bardak görmenin İslami anlamına göre yorumu, Ebu Said’ül Vaaz demiştir, rüyasında bardak gören kişinin hayırlı kısmet ve güzel haberleri delalet eder.

Rüyada Bardak Görmek

Rüyada bardak görmek, Bu rüya mutluluk ve sevinç olarak kabul edilir. Rüya sahibinin mutlu olacağına özel hayatının renkleneceğine delalet eder. Rüyada bardak gören kimse, yakın zamanda evlilik veya güzel bir haber alacağı anlamına gelir.

Rüyada Cam Bardak Görmek

Rüyada cam bardak görmek,yakın zamanda beklediği mutlu bir aşk veya arkadaşlık haberini alması anlamına gelir. Rüyada cam bardak gören kimse, Kişi, belki hayatında en mutlu haberi yaşayacaktır diye delalet eder.

Rüyada Porselen Bardak Görmek

Rüyada porselen bardak görmek, kişinin zor günler geçirdiği ve rahata huzura ermesine delalet eder. Rüyada porselen bardak gören kimse, zor günlerini atlatıp feraha çıkması anlamına gelir.

Rüyada Bardak Çatlaması

Rüyada bardak çatlaması, yakın bir zamanda kötü ve üzücü bir haber alacağınız anlamına gelir. Rüyada bardak çatlaması gören kimse, ev içinde veya iş hayatından  kötü ve üzücü haber almasına işaret eder.

Rüyada Bardaktan Su İçmek

Rüyada bardaktan su içmek, gün içerisindeki etkilendiği ve yaşadıkları mutlu mutsuz olayları kafasına takması anlamına gelir. Rüyasında bardaktan su içen kimse, aile veya iş hayatında yaşadıklarını bilinç altına yerleşmesine işaret eder.

Rüyada Bardak Kırmak

Rüyada bardak kırmak, İsmail El-Es (r.a.) demiştir ki, rüyada bardağın kırılması gören kişi  boşanma, küslük ve hayırlı olmayacak işlere kalkışacağı anlamına gelir. Rüyada bardak kıran kimse, evliliğinin kötüye gitmesine ve iş hayatının sıkıntıya girmesine işaret eder.

Rüyada Kupa Bardak Görmek

Rüyada kupa bardak görmek, tanımadığı kişiler hakkında saçma sapan bilgilere sahip olduğuna işaret eder. Rüyada kupa bardak gören kimse, sevdiği kişiler ile arasının arasının bozulup ve mutsuz olacağı anlamına gelir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca