Rüyada “Banyo” Görmek

Banyo
Rüyada banyo görmek, Rüya sahibinin, karşılıksız aşk yaşayacağına ve çok üzüleceğine işaret eder. Rüyada banyo görmek; kimi zamanda rüyada banyo yaptığını gören, rüya sahibi hasta ise şifa bulmaya, mutsuz ise mutluluk verici olaylar ile karşılaşmasına delalet eder.

Rüyada banyo görmek, Rüya sahibinin, karşılıksız aşk yaşayacağına ve çok üzüleceğine işaret eder. kimi zamanda rüyada banyo yaptığını gören, rüya sahibi hasta ise şifa bulmaya, mutsuz ise mutluluk verici olaylar ile karşılaşmasına delalet eder. İmâm-ı Nablusi Hazretleri; Rüyada banyo görmek ile ilgili demiştir ki; Rüya sahibinin yokluk ve kederden kurtulacağına, her türlü üzüntü keder ve beladan uzak tutulacağına işaret eder.

Rüyada Banyo Görmek ne demek?

Rüyada banyo görmek; Rüya sahibinin içinde bulunduğu, her türlü üzüntü, keder ve beladan uzaklaşmasına, sıkıntılarına çözüm bulmasına delalet eder.
Cafer-i Sadık(ra) Demiştir ki; Rüyada banyo görmek, Rüya sahibinin sağlık sorunları yaşayacağına hastalık dan dolayı yataklara düşeceğine delalet eder. rüyada banyo görmek malını mülkünü tez zamanda kaybetmeye, üzüntü ve sıkıntı verecek olaylar ile karşılaşmaya, kedere, derde,sıkıntıya üzüntüye ve yakınlarından çok üzüleceği kötü haberler alınacağına delalet eder.

Rüyada Banyo Yapmak

Rüyada banyo yaptığını görmek; Rüya sahibi bu rüyada, banyoda yıkandığını gördüyse eğer bu huzur ağız tadı olmayan bir haneye işaret eder. Rüyada banyo yaptığını görmek; yakın çevresindeki bir kadın tarafından, kısa süreli üzücü bir haber alacağına işaret eder. Rüyada sıcak su ile yıkanmak görmek; hayırlı ve güzel rüyadır. Rüya sahibinin dertlerinden en yakın zamanda kurtulmak için çaba sarfedip, çeşitli çareler arayacağına ve hayır ile sonuçlanacağına işaret eder. Rüyada soğuk su ile yıkanmak görmek; Rüya sahibinin uzun zaman sonra , bir yakını tarafından rahatlatacak bir haber almasına işaret eder. Rüyada ılık su ile yıkanmak görmek; Rüya sahibi için sıkıntılı günleri ardında bırakacağına, hayallerine, isteklerine kavuşmasına hedeflerini daha ilerde tutmasına ve, bu rüya etkisi ile hedeflerine bir adım daha yaklaşmasına delalet eder.

Rüyada Bebeğe Banyo Yaptırmak

Rüyada bebeğe banyo yaptırmak; Rüya sahibinin, iş ve eğitim yaşamında uzun süredir yaşadığı sıkıntıların biteceğine, sorunlarının en yakın zamanda çözüm bulacağına, dertlerinin bitip hanesine huzur geleceğine delalet eder. Rüyada bebeğini banyoda yıkamak; Rüya sahibinin, Ailesi ile birlikte çok mutlu bol bereketli huzurlu yaşam süreceğine işaret eder.
İmam-ı Nablusi(ra) rüyada bebeğe banyo yaptırmak hakkında ki yorumu; Rüyayı gören kişinin, evlat sahibi olmak istemesine de yorumlanmaktadır.
Cafer-i Sadık(ra) Demiştir ki; Rüyada bebek yıkadığını görmek, yakın zamanda alınacak çok hayırlı haberlere delalet eder.

Rüyada Banyoda Yangın Çıktığını Görmek

Rüyada banyoda yangın çıktığını görmek; Rüyada banyoda görülen yangın manevi anlamda huzursuzluğa delalettir. Rüyada banyoda yangın çıktığını görmek, çoğu zaman kişinin taşınmaz malını birikimini, elindeki olan parasını yada sahip olduğu işini kaybetmesine de işaret eder. Rüyada banyo yaparken yangın çıktığını görmek; ise  aynı zamanda rüya sahibinin yaşayacağı sağlık sorunlarına işarettir. rüyada banyo yaparken, yangın çıktığını ve vücudunun yandığını görürse eğer; kişinin hanesinde ve akrabalarında mal kaybına yol açar.
Rüyada banyoda yangın çıktığını ve söndürdüğünü görmek; imkanlarının artacağına, hanesine bol kazanç gireceğine, ve mal kaybının yaşanmayacağına delalet eder.

Rüyada Banyo Yapmak İçin Soyunmak

Rüyada banyo yapmak için soyunmak;  Rüyayı gören kişinin, iş ve özel hayatında çok güzel işler yapmak için adımlar atacağına işaret eder. Rüyada banyoda soyunmak görmek ise;
Rüya sahibinin kurmuş olduğu hayallerin, yakın zamanda ortaya çıkcak olan sorunlar ile üzüleceğine delalet eder. Rüyada banyo yapmak için soyunmak; Rüya sahibinin kurduğu hayallerin Gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada Ölü Birini Banyo Yaparken Görmek

Rüyada ölü birini banyo yaparken görmek; Rüyayı sahibinin, iş ve aile hayatında çok olumlu  ve hayırlı olaylar yaşayacağına işaret eder. Rüyada ölen birini banyo yaparken görmek rüya sahibinin sıkıntılarının biteceğine, işlerinin hayır ile düzene gireceğine delalet eder. İmam-ı Nablusi(ra) Demiştir ki; Rüyada ölü birini banyo yaparken görmek; Rüya sahibinin üzüntü duyduğu olayların feraha ereceğine rivayet eder. Aynı zamanda, rüyada ölmüş birini banyo yaptırırken görmek, Rüyayı gören kişi uzun zamandan beri beklenen, bir yerden hayırlı güzel bir haber alınacağınada delalet eder.

Rüyada Banyoda Öpüşmek

Rüyada banyoda öpüşmek; Rüya sahibinin çevresindeki düşmanlar ile amansız bir savaşa gireceğine, onlara karşı galip geleceğine işaret etmektedir. Rüyada banyoda sevgilisiyle,eşiyle öpüşmek rüya sahibinin çok yakın bir zamanda müjdeli haber alacağına işaret eder. İmâm-ı Muhammed el-Mısîrî ; Rüyada banyoda tanımadığı biri ile öpüşmek hakkındaki yorumu ise; geçmişte yapmış olduğu bir hatadan dolayı o kişiden özür dileyeceğine delalet eder. Rüyada banyoda tanımadığı biri tarafından öpülmek ise ; Sevdiği insandan ilgi ve alaka görmediğine ama bu beklenti içerisinde ömrünün geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada Banyoda Kilitli Kalmak

Rüyada banyoda kilitli kalmak, Rüya sahibinin çaresizlik içinde çıkar yol arayacağına ve hayırlı bekleyişine işarettir. Rüyada banyoda kilitli kaldığını görmek, Kişinin bütün çabasını aklındaki işe verdiğine ve hayatını düzeltmek adına son kez bir şeyler yapacağına delalet eder. Rüyada banyoda mahsur kaldığını görmek, rüya sahibinin hayatında kötü giden bir ilişkiyi sürdürmek zorunda kalacağına delalet eder.Rüyada banyoda mahsur kaldığını görmek, Rüya sahibinin korkacağı bir olayın başına geleceğine işaret eder.

Rüyada Banyoda Makyaj Yapmak

Rüyada banyoda makyaj yapmak, Rüya sahibinin hiç unutamayacağı bir aşka yelken açacağın ve uzun zaman etkisinden kurtulamayacağına delalet eder. Rüya sahibi rüyada banyoda makyaj yaptığını görür ise eğer; çok mutlu olacağı fakat bu gönül işkisinde ne yazıkki uzun ömürlü olmayacağı anlamına delalet eder. Rüyada banyoda makyaj yapmak; aynı zamanda rüya sahibinin etrafında onu çekemeyen, kıskanan ve başarılarını hazmedemeyen kişiler olduğuna işaret eder.

Rüyada Banyoda Makas Görmek

Rüyada banyoda makas görmek; Hakla ile batılın arasını ayırt eden bir kimseye, çocuk ve hizmetçilere, iki insan arasındaki husumete ara buluculuk yapan bir kimse olarak işaret eder delalet eder. Rüyada banyoda makas görmek, evli ise bir çocuğu daha olmasına ve bir erkek kardeşe işaret eder. Rüyada banyoda makas görmek; Rüyayı gören kişi bekar için evlenmesine delalet eder.

Rüyada Banyoda Mum Görmek

Rüyada banyoda mum görmek; İnsanlara ilim irfan, manevi tasarrufu ile yeryüzüne faydası olan, onların gönüllerini kalplerini ruhlarını aydınlatan kimseye delalet eder. Rüyada banyoda mum görmek; Devlet büyüklerinden biri olacağına, mürşid-i kamil  olan zata, yoksulluktan zenginliğe, bekar için evlenmesine, günahkar ve seyr-ü sefa hayatına dalanlar için hidayete delalet eder.

Rüyada Banyoda Mezarlık Görmek

Rüyada banyoda mezarlık görmek; Rüya sahibinin işlediği günahları yaptığı hataları telafi etmesine delalet eder. Rüyada banyoda mezar görmek; Rüya sahibinin uzun ve hayırlı bir ömrünün olmasına delalet eder. Rüyada banyoda mezar görmek; Rüya sahibinin yakın zamanda alacağı kötü haberlere veya yakınlarından birinin imanı ile vefat edeceğine delalet eder.

Rüyada Banyoda Keselenmek

Rüyada banyoda keselendiğini görmek; Rüya sahibinin dertlerinin çok olduğu, hayata karşı yaşadığı zorlukları atlatacağına yükünün hafifleyeceğine, dertlerine derman bulacağına işaret eder. Rüyada banyoda liflendiğini görmek; Gönül rahatlığına ve sevinçli günlere kavuşacağına delalet eder. Rüyada banyoda keselendiğini görmesi; Rüya sahibinin yaşadığı hayatını sıkıntılı günlere çeviren yakında başına gelecek olaylardan kurtulup, eski sevincine mutluluğuna, heyecanına, kavuşacağına işarettir. Rüyada banyoda keselendiğini görmek; rüya sahibinin hayatının iyi yönde gideceğine, işlerinin bereketinin bolluğunun artacağına, hayatında ki kötü olayların son bulacağına işaret eder.

Rüyada Banyoda Şampuan Görmek

Rüyada banyoda şampuan görmek; Rüyayı gören kişinin hayatında büyük sevinçler yaşayacağına, sıkıntılarından kurtulup, herşeyin çok iyi olacağına, hayatının iyi yönde ilerleceğine, tüm dertlerden kurtulmaya, geçmişte yaşamış olduğu kötü şeylerin izinin dahi kalmayacağına işaret eder. Rüyada banyoda şampuan görmek, Rüya sahibinin Sağlığının daha iyiye gitmesine, sıkıntılarından kurtulmaya, ve düzen tertip sahibi olmasına işaret eder. Rüyada şampuan görmek, çok güzel yorumlanır. Sağlık sıhhat bulmaya huzura kavuşmaya ve sevinç bulmaya delalet eder.

Rüyada Banyo Temizlemek

Rüyada banyo temizlediğini görmek, Rüyayı gören kişinin dönem dönem sıkıntıya düşmesi, kimi zaman verilen sözlerin tutulmaması sebebiyle arkadaşlar ile arasının açılacağına ve kalp kırıcı sözler konuşmalar, yaşanacağına delalet eder. Rüyada banyo temizlediğini gören kişinin karşısındaki kişide hata bulduğu ve kötü sonuç veren yanlarını törpülemeye çalıştığı gibi, etrafındakilerin kusurlarını yanlışlarını kapatmaya çalışan, çoğu kez hatayı suçu kendisinde bulan bir temayül(eğilim) yaşar.

Rüyada Banyoda Şampuan Bittiğini Görmek

Rüyada banyoda şampuan görmek; Rüyayı gören kişinin hayatında büyük sevinçler yaşayacağına, sıkıntılarından kurtulup, herşeyin çok iyi olacağına, hayatının iyi yönde gelişmeler olacağına, tüm dertlerden kurtulmaya, yaşadığı şeylerin izinin dahi kalmayacağına işaret eder. Rüyada banyoda sabun görmek; Rüya sahibinin, Sağlığının daha iyiye gitmesine, sıkıntılarından kurtulmaya, ve eş dost sahibi olmaya işaret eder. Rüyada banyoda şampuan görmek, çok güzel bir rüya olması ile beraber hayırlara yorumlanır. Sağlık sıhhat bulmaya, huzura kavuşmaya ve sevinç bulmaya delalet eder.

Rüyada Banyo Perdesi Görmek

Rüyada banyo perdesi görmek; Rüyada görülen banyo perdesi, bir çok şekilde tabir olunur. Kuvvet, zaaf, keder, örtü, ve daha başka şeyler. Rüyada banyo perdesi görmek, hüzün ve korkudur. Eğer bu perdenin olduğu yer korkunç ve karanlık bir yer ise daha kötü yorumlanabilir. Rüyada görülen banyo perdesi nin şeffaf olması, hüzün ve kederin şiddetine ve perdenin inceligi korkuya delalettir. Bir perdeyi yerinden çıkarıp götürdüklerini görmek o perde sahibinden keder ve korkunun sık olmasına, eğer perde sahibi bilinmiyorsa, rüya sahibinin keder ve korkudan kurtulmasına delattir. Bazı tabircilere göre rüyada banyo perdesi görmek, iyi huylu insanlar için, örtü yani günahlardan ve halkın dedikodusundan kurtulmaktır.

Rüyada Banyoda Uyumak

Rüyada banyoda uyuduğunu görmek, Rüya sahibinin hayatında pak(temiz) bir sayfa açılacağına, geçmiş  hayatında yapmış olduğu hataları bir daha yapmayacağına, sorunlarının, dertlerinin son bulacağına, yakın vakitte evlilik teklifi alıp, düzenli bir yaşam süreceğine delalet eder. Rüyada banyoda sol tarafına doğru uyuyan; yakın zamanda bir hastalığa yakalanacağına delalet eder.
eğer, rüyada banyoda sağ tarafına yatıp uyuduğunu gören kimse; hayırlı güzel haberler alıp çok sevineceğine delalet eder. Rüyada banyoda sırtüstü yatıp uyuduğunu görmek; dünyada boşluğa düşmeye işaret eder.

Rüyada Banyoda Abdest Almak

Rüyada banyoda abdest almak, Mutluluğa, sevince, hayırlara vesiledir. Rüyada banyoda Abdest almak, bereketinin bol olacağına rahmet demektir. Hasta kişi rüyada banyoda abdest alıyor ise şifa bulmasına işaret eder. Soğuk bir banyoda abdest almak, kaybettiği eşyalarının bulunmasına işarettir. Rüyada banyoda abdest alıp, namaz kılmak üzüntü ve kederden sıkıntılarından kurtulmasına delalet eder. Rüyada banyoda alınan abdest; hataları temizlenen ibadetlerdendir. Temizlik imandan gelir. Abdest temizlik güzellik demektir. Selametin ve huzurun anahtarıdır.

Rüyada Banyoda Böcek Görmek

Rüyada banyoda böcek görmek; Rüyayı gören kişinin iyi niyetli olmayan arkadaşlar edineceği, iş hayatında karşısına sorunlar çıkacağına, daima tedbirli olması gerektiği anlamına gelmektedir. Rüyada banyoda örümcek ve böcek görmek; Rüya sahibinin, arkasından kötü gıybetlerin yapıldığını duyması, ve moralinin bozulmasına işarettir. Mutlu bir yaşamı olması için kötü kalpli insanları hayatından çıkartmasına delalet eder.

Rüyada Banyoda Bayılmak

Rüyada banyoda bayılmak görmek, Rüya sahibinin, üzücü bir haber alacağına işarettir. Rüyada banyoda bayılmak görmek; bayıldıktan sonra ayılmak, haberin etkisinden çabuk kurtulup, üstesinden gelineceğinin işaretidir. Rüyada banyoda bayıldığını görmek, rüya sahibinin hastalığa ve üzücü haberler alacağının işaretidir. Rüyada banyoda bayılmak görmek; Rüya sahibinin Sıhhatine dikkat etmesi gerektiğini ve yaşam şeklini değiştirmelidir.

Rüyada Banyoda Gülmek

Rüyada banyoda güldüğünü görmek; Rüya sahibinin banyoda kahkahalar ile güldüğünü görmesi, yakın zamanda kalabalık bir ortama girmesine ve bu ortamda bir çok yeni arkadaşlar edineceğine delalet eder. Rüyada banyoda gülümsediğini görmek; Rüya sahibinin elini attığı her işte başarı kazanacağına da işaret eder. Rüyada banyoda güldüğünü gören bir kimse; sağlığına dikkat etmelidir yakın zamanda hastalanacağına da işarettir.

Rüyada Banyoda Hırsız Öldürmek

Rüyada banyoda hırsız öldürdüğünü görmek; Rüya sahibinin yakın bir arkadaşı ile iş konusundaki anlaşmazlık yüzünden, yollarını ayıracağına işaret eder. Rüyada banyoda hırsızı ölü görmek; Rüyayı gören kişinin, bir kişi ile aralarındaki sorunları yakın zamanda halledeceğine, ilişki yaşadığı kişi ile kararlı bir şekilde konuşmayı kesecek ve bu hakkında son derece net olacağına işarettir.

Rüyada Banyoda Ölü Görmek

Rüyada banyoda ölü görmek; Rüyada ölü görüldüğünde korkulmamalıdır, çünkü rüyada banyoda ölmüş birini görmek çoğu zaman hayıra yorumlanır. Cafer-i Sadık(ra) bu rüya hakkındaki yorumu ise şöyledir; Rüyada banyoda ölü görmek, rüya sahibi tarafından sevilen birinin yakın zamanda geleceğini haber verir. yani rüyada görülen ölü diriyi getirir.

Rüyada Banyo Penceresi Görmek

Rüyada banyo penceresi görmek; Gönül ferahlığı, mutluluk, sevince işarettir. Rüyada banyo penceresi kırıldığını görmek; kişinin kalbi ferahlar, içi sevinçle dolacağına ve uzun zamandan beri süren sağlık sorununun şifa bulacağınada delalet eder. Rüyada banyo camı görmek; kişinin psikolojisinin rahatlayacağına, hayatı için isyan etmek yerine, daha güzel hayırlı düşünceler ile başka pencerelerden bakmayı ve hayatında mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada Erkekle Banyo Yapmak

Rüyada erkekle banyo yaptığını görmek; Rüyayı gören kişiyi, bütün hayalleri istek ve arzularına ulaştıracak güzel ve hayırlı bir döneme gireceğine işarettir. Rüyada tanımadığı bir erkekle banyo yapmak ise; yaşamı boyunca hak ettiği hayatı yaşayacağına ve çok başarılı işler başarıp altını çizeceğine işaret eder.

Rüyada Banyo Yapmak İçin Su Isıtmak

Rüyada banyo yapmak için su ısıtmak; çok isteyip de başaramadığı bir işin, alt yapı çalışmalarını yapması anlamına işaret eder. Rüyada banyo suyunun çok sıcak olması ise; Rüya sahibinin kendisine çok kazanç ve hayır şans getireceğine gönülden inandığı bir işe adım atacağına işarettir. Rüyada banyo suyunun soğuk olmasını görmek ise; Rüya sahibinin atılmayı planladığı bu iş planında pürüzler ile karşılaşacağına ve zamanla bu olayların üstesinden geleceğine işarettir. Rüyada banyo yapmak için sobada su ısıtmak görmek; Rüyayı gören kişinin katlanmak zorunda olduğu bir olayın artık canına tak edip isyan edeceği anlamına gelir.

Rüyada Başkasının Evinde Banyo Yapmak

Rüyada başkasının evinde banyo yaptığını görmek, Bu rüya hayıra pek yorulmaz, çünkü rüyayı gören kişinin yaşayacağı zor ve meşakkatli günler sebebi ile yakınındaki insanlara muhtaç olması anlamına işarettir. Rüyada başkasının evinde banyo yapmak, içinde bulunduğu bu muhtaçlık durumundan ötürü, eş, dost, akraba,kardeş gibi kişilerden maddi manevi yardım isteyecek ve bu rüya vesilesi ile boş dönmeyeceğinede delalet eder.

Rüyada Eşiyle Banyo Yapmak

Rüyada eşi ile birlikte banyo yapmak; Hane içindeki huzura, bolluk ve berekete iki tarafında, anlayış ehlinde olmasına, bu durumda hane içindeki bu olaylar, hem haneyi hemde çocuklarına olumlu yönde etkisi altına alacağına delalet eder.

Rüyada Elbise ile Banyo Yapmak

Rüyada elbise ile banyo yapmak; Rüyayı gören kişinin alçak gönüllü mütevazi bir kişiliği olduğu anlamına gelen bu rüya, kişinin her daim mahcupluk, kalbinde eziklik hissiyatı hissetmesine de yorumlanmaktadır. Rüyada elbise ile banyo yapmak; bu alçak gönüllü insanın, oysa ki içine kapanık olmakdan çıkıp dış dünyaya açılır ve girişken olur ise hayatı boyunca hayırlı güzel kısmetler ile karşılaşacağına da işaret eder.

Rüyada Karşı Cinsle Banyo Yapmak

Rüyada karşı cins ile banyo yapmak; Rüyayı görenin özel ve iş hayatında yaşanacak olan hayırlı haberlerin alınacağına işaret eder. Rüyada erkek arkadaşı ile banyo yapmak; rüyayı gören kişinin birlikte olduğu kişiden, bir evlilik teklifi veya ciddi bir birliktelik yaşamak istemesi teklifi gelebilir. Rüyada kız arkadaşı ile banyo yapmak görmek ; sevgilisiyle uzun süredir ayrıysa bu rüya vesilesi ile aradaki buzların eriyeceğine ve tekrardan yakınlaşmaya ve sorunları çözüp ilişkide ciddi bir adım atılacağına delalet eder. Rüyada karı kocanın banyo yapması; Alınacak olan karar vardır ve bu ciddi karara, rüya sahibinin adım atması gerekir.

Rüyada Banyoda Şarkı Söylemek

Rüyada banyoda şarkı söylemek; Banyo veya Tuvalette şarkı söylemek günah değildir fakat adap ve edebe yanlış bir davranış olup, pek hayıra yorulmamaktadır. Aynı zamanda rüyada banyoda şarkı dinlemek ve söylemek mekruh dur.

Rüyada Banyoda Hırsız Görmek

Rüyada banyoda hırsız görmek, Rüya sahibi için dikkatli olması gereken konularda bir uyarı olarak yorumlanabilir. Rüyada banyoda hırsız görmek; Gerçek yaşamındada hanesine hırsız gireceğine delalet eder.

Rüyada Banyoda Ağlamak

Rüyada banyoda ağladığını görmek; Rüya sahibinin çok sevineceği bir haber almasına işarettir. Rüyada banyoda hıçkırarak ağlamak ise; bütün dertlerinden sıkıntılarından kurtulup feraha ereceğine işarettir.

Rüyada Banyoda Yılan Görmek

Rüyada banyoda yılan görmek; Rüya sahibinin, azılı bir kadına, sinsi düşmana, arsız çocuğa kişinin geçim derdine düşmesine işarettir. Rüyada banyoda yılan görmek; Düşman anlamına gelmektedir, Cafer-i Sâdık (r.a) yılanı, düşmanlık olarak yorumlamıştır.

Rüyada Banyoda Namaz Kılmak

Rüyada banyoda namaz kılmak görmek, Her bir namazın farklı yorumları vardır. Rüyada farz namazının kılınması hayıra yorumlanabilir. kişinin çalıştığı iş yerinde yüksek bir kariyere sahip olacağına delalet eder. Rüyada banyoda namaz kılmak; Rüya sahibine verilmiş görevi yerine getirmesi ve bunun karşılığında da kıdem atlayacağına işaret eder.Rüyada banyoda farz namazını kıldığını gören kimse, uzun zamandan beri konuşmadığı bir kişi ile yeniden bir araya geleceğine de işarettir.

Rüyada Banyoda Dua Okumak

Rüyada banyoda dua okumak; rüya sahibi için hayırlar ile karşılaşacağına tabir edilir. Rüyada banyoda dua okumak, Rüya sahibinin tüm dert,sıkıntı,bunalımlarından maddi manevi her türlü kötülüklerin den korkularından kurtulacağına işaret eder. Rüyada banyoda dua okumak ve ağlamak; Rüya sahibinin gönlünün rahatlayacağına, hayatının düzene gireceğine, işlerinin açılıp haneye bolluk bereket geleceğine işaret eder.

 

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca