Rüyada “Bando” Görmek

Bando
Rüyada bando ve takımı görmek, Bando sesi duymak, Bando kıyafeti görmek devlet başkanları, idareciler ve komutanlar, ve iş sahipleri için hayırlıdır.

RUYADA BANDO VE MIZIKA: Rüyâda bando ve mızıka görmek, devlet başkanları, idareciler ve komutanlar için hayırdır. Çünkü bando devlet başkanının saygınlık ve şânından olduğu gibi yalnız oyun ve eğlence aleti değil, savaşta cesareti artıran, askeri coşturan gerekli savaş aracıdır.

İslami Tabiri: Rüyâda bando mızıka dinlediğini gören kimse, yöneticiler ve komutan­lar tarafından gelecek bir güce sahip ve hayırlı işler yapmaya muvaffak olur.

Diyanet YorumuRüyada Bando Takımı görmek ve Rüyada  mızıka çaldığını gören kimse, Allah için yardım eder. Kapısının önünde mızıka çalındığını gören kimse, lâyık ise, büyük bir makama geçer, ehil değilse büyük bir kimseden hayır görür.

İmam-ı Nablusi Şöyle buyuruyor: Rüyada Bando görmek, devlet büyükleri ve idareciler için hayırlıdır. Rüyada bando takımını görmek, bir tören ile tabir edilir.

Bando Sesi Duymak

Rüyada bando sesi duymak, bir yolculuğa ve seyahate çıkmaya ve bazen de devlet törenlerine veya askeri törenlere büyük bir kutlamaya tabir olunur.

Bando Kıyafeti Giymek

Rüyada bando kıyafeti giydiğini görmek, devlet dairesi veya resmi dairede işi varsa yükselmeye, eğer tüccar ise büyük bir topluluğa girmeye, makam ve mevki sahibi kişiler ile olmaya tabir olunur.

Bando Çalmak

Rüyada bando çalmak, sıkıntılı ve zahmetli bir iş ile tabir edilir. Rüyada bando çaldığını gören kişi boş işler ile zaman kaybedeceğine yorumlanır. Bando görmek hayırlıdır ehli olmadığı halde bando çaldığını görmek sanatkar bir kimse tanışmaya ve iş birliği yapmaya işaret eder.

Askeri Bando Görmek

Rüyada bando görmek genel olarak hayırlıdır. Rüyada bando ekibi görmek, seyahat ile tabir edilir. Rüyada bando ile başka bir yerde kendini görmek, sıkıntı ve endişe verici bir toplantıya girmeye delalet eder.

Bando Takımı Görmek 

Rüyada bando takımı ile yürüdüğünü görmek, eğer önde yürüyorsa makam ve mevkiye büyük derecelere erişmeye işaret eder. Rüyada bando takımı görmek, idareci ve devlet işleriyle uğraşan kişiler için hayırlı bir dönem başladığına işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca