Rüyada “Balta” Görmek

Balta
Rüyada Balta görmek tabiri, Rüyada balta ile odun kırmak, Balta ile ağaç kestiğini görmek, Rüyada balta kullanmak nasıl tabir edilir? Yorumunu öğrenin.

RUYADA BALTA: İki yüzlü balta görmek; izzet ve makana işarettir. Ticaret­le uğraşanlar için ise; çok para kazanmaya işarettir.

İslami Tabiri:Rüyada balta görmek ne anlama gelir? Bir kimse elinde bakırdan bir şey bulunduğunu görse; düşmanından ve kendisine düşmanlığı olanlardan sakınması lâzım gelir.

Diyanet Yorumu: Rüyada Odun baltası görmek, kuv­vet ve zafere, ehil olanlar için büyük memuriyet ve yüksek mertebeye yorumlanır.

İmam-ı Nablusi şöyle buyuruyor:  Rüyada balta odun baltası ise hayırdır. Bir yönetici veya memur elinde balta görse görevindeki yeri emin olur. Rüyada balta görmek genel olarak, Sıradan halk için kazanç ve ticarete yorumlanır.

Balta ile Ağaç kesmek

Rüyada baltayla ağaç kesmek, bir yurdu ve mekanı terk etmeyle, bazende taşınmayla tabir olunur, Rüyada baltayla ağaç kesme rüyası aynı yıl ve sonraki sene içinde göç etmeye yorumlanır.

Balta ile Odun kırmak

Rüyada balta ile odun kesmek odun kırmak, kış mevsiminde rüya görülmüşse hayırlı ve bol bereketli bir yaz geçirmeye, yaz sezonunda görülmüşse kışın geçimin biraz düşeceğine emek ve zahmetin artmasına rüyanız tabir edilir. Rüyada Balta ile odun kesmek, bazende izzet ve kerem sahibi özünde kuvvetli kimse ile tabir olunur.

Balta ile birine vurmak

Rüyada balta ile birine vurmak, vurduğunuz kişi kim olursa olsun eğer kan akmışsa sıkıntı ve hüzündür o kimse ile fenalık geçirmeye işaret eder. Rüyada birini öldürmek için baltayla vurduğunu görmek, kan aklamışsa rüya bozulur, tabir gerektirmez, kan akmıyorsa yine aynı tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Faruk dedi ki:

    Ben ruyamda insata birinin valtayla birini vurdugunu gordum ve baltanin bir tarafi normaldi arkasi civi gibidi ve adam kanlar icindeydi ve son laf namus dedi ve kacti giti bunun anlami nedir ve karabalikti

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca