Rüyada “Balkondan Düşmek” Görmek

Balkondan Düşmek
Rüyada balkondan düşmek sıkıntı ve stres yaşayacağınız bir olayın habercisidir. Rüyada balkondan atlamak ve düşmek iyi bir hale bürünmeye işarettir.

Rüyada Balkondan Düşmek

Rüyada balkondan düşmek değer verip güvendiğiniz kişiler yüzünden sıkıntı ve üzüntü yaşamaya ve sabırla sıkıntılarınızın üstesinden geleceğinize tabir edilip, yorumlanır. Rüyada balkondan düştüğünü görmek, dost gibi görünen düşmanlarından zarar görmeye delalet eder. Rüyada balkondan atlamak maddi ve manevi olarak rahatlamaya rivayet edilir. Rüyada çocuğunun balkondan düştüğünü görmek, sıkıntılarından kurtulup rahat bir nefes alacağınıza ve selamet, esenlik olaylar yaşamaya alamet eder. Rüyada balkondan düşmek, hayır sever bir kimse olmaya fakat etrafından büyük zararlar görmeye işarettir.

Rüyada balkondan düşmek, rüya sahibinin akıllı ve zeki olmasını çekemeyen kişiler yüzünden büyük bir felakete uğraması yorumlanır. Rüyada kedinin balkondan düştüğünü görmek, iş yaşamındaki stres ve sıkıntıdan kurtulmaya delalettir. Rüyada balkondan düşen birini görmek, çevresindeki bazı kişilere karşı önlem alarak araya mesafe koymaya yorumlanır.

Rüyada Birinin Balkondan Düşmesi

Rüyada birinin balkondan düşmesi, kendi dünyasında yaşayan ve ani kararla büyük bir değişiklik yapma ile tabir edilir. Rüyada birinin balkondan düştüğünü görmek, alınan doğru kararlar ile yüksek bir mevkiye gelerek çevresindeki herkesi şaşırtma anlamına gelir.

Rüyada Çocuğunun Balkondan Düşmesi

Rüyada çocuğunun balkondan düşmesi, ailesi ve sevdiği kişiler ile arasına mesafe girmesine ama başarılı işler yapmaya yorumlanır. Rüyada çocuğunun balkondan düştüğünü görmek, ses getirecek büyük yatırımlar yapma ile kazancının artmasına tabir edilir.

Rüyada Bebeğin Balkondan Düşmesi

Rüyada bebeğin balkondan düşmesi, emin adımlarla vereceği doğru kararlar ile başarılı işler yapma anlamına gelir. Rüyada bebeğin balkondan düştüğünü görmek, istediği her şeyi kolayca elde etmeye mutlu olma ile tabir edilir.

Rüyada Balkondan Bakmak

Rüyada balkondan bakmak, çevresinden sevilen, sayılan ve saygınlık gören bir kimse iken bir anda gözden düşmeye delalet eder. Rüyada balkondan baktığını görmek, kazandığı elde ettiği para ve mülkü bir anda hatası yüzünden kaybetmeye rivayet edilir.

Rüyada Balkondan Atlamak

Rüyada balkondan atlamak, rüya sahibinin kendi hataları yüzünden çevresi tarafından dışlanmasına ve istenmemesine alamet eder. Rüyada balkondan atladığını görmek, sevdiği kişilerin kendisine yüz çevirmesi ile yalnız kalıp sorunlar yaşamasına işarettir.

Rüyada Kızının Balkondan Düşmesi

Rüyada kızının balkondan düşmesi, hane içinde ter düşüp zıtlaşmalar yaşanmasına ve huzursuz bir aile ortamı ile tabir edilir. Rüyada kızının balkondan düştüğünü görmek, bazı hataları yapmadan önce uyarmaya, deyim yerinde ise kulağını çekme ile yorumlanır.

Rüyada Arkadaşının Balkondan Düşmesi

Rüyada arkadaşının balkondan düşmesi, bir sebepten dolayı ters düşmeye ve sorunlar yaşamaya yorumlanmaktadır. Rüyada arkadaşının balkondan düştüğünü görmek, yardıma ihtiyacı olduğu her anda yanında olup destek olmaya işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Havva dedi ki:

    rüyamda oğlum balkondan düşerken eşim yakalıyordu iki kez oldu ve hemen uyandım

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca