Rüyada “Balık Yakalamak” Görmek

Balık Yakalamak
Talha yaş 27 İstanbul / Kadıköy'den yazıyorum. Balık yakaladığımı gördüm bir anda köpek balığı yakaladığımı gördüm. Rüyada balık yakalamak nedir?

Rüyada Balık Yakalamak 

Rüyada balık yakalamak; elle balık yakaladığını görmek, büyük bir kısmete malik olmaya yorumlanır. Rüyada oltayla balık yakalamak, bekar için evlilik, mutlu bir yuva demektir. Rüyada balık yakalamaya çalışmak, yeni bir işe, ayrılmış bir kimse için kısmete veya ayrıldığı kimseyle barışmaya işaret eder. Rüyada elle balık tutmak, sevinç ve güzel bir kısmet habercisidir. Rüyada oltayla balık yakalamak izzet ve şeref şan, şöhret sahibi yiğit bir adamdan yardım görmek demektir. Rüyada balık yakalamak ve yemek; büyük nasip, güzel huylu ahlaklı kadın, iyi niyetli halis bir adama işaret eder.

Rüyada büyük balık yakalamak, büyük bir nasip ve memnun olacağınız bir kazanç ile tabir edilir. Rüyada balığın cinsi ne olursa olsun onu yakalamaya çalışmak ve yakaladığını görmek, istediği her işte başarılı olmak, düşmana karşı zafer ve kazançlı işlerde muvaffak olmaya delalet eder.

İslami tabirleri; rüyada balık yakalamak İslami yorumlarda kısmet ve iyi niyetli, güzel huylu hanıma ve güçlü kuvvetli bir adamın himayesi altına girmeye rüyanız tasvir edilir.

Diyanet yorumları; rüyada balık yakalamak diyanet tabirinde iki şekilde tasvir olunur, kısmetli bir kimseye ve çok çalışan adama ve bekar için evliliğe delalet eder.

Rüya Alimleri tabiri; İslam aleminin en iyi rüya tabiri yorumları yapan alimlerin görüşlerine göre, balık yakalamak ve yakaladığı balığı yemek şan ve şeref, kısmet, izzet sahibi bir adama işaret eder.

Rüyada Elle Balık yakalamak

Rüyada elle balık yakalamak görmek; sıkıntılarının ve sorunlarının daha çok büyümesine ve aile içinde şiddetli geçimsizliğe neden olmasına, işini kaybetmesine işarettir.

Rüyada Oltayla Balık yakalamak

Rüyada oltayla balık yakalamak görmek; rızık, kısmet, şans ve başarı demektir. Rüyada balık yakalamak kadın için ziynet ve altın, gümüş, hediye almaya işarettir.

Rüyada Oltaya Balık takılması

Rüyada oltaya balık takılması görmek; işinde kısa süreli bir sorun olacağına bunun etkileri aile hayatına’da yansıyacağını ve huzursuzluk yaşayacağına ama sorunlarından kurtulup kısa sürede toparlanmasıdır.

Rüyada Büyük Balık yakalamak

Rüyada Büyük Balık yakalamak; yeni atılımlar yapacağı büyük başarı elde edeceği ve çok yüksek mevki sahibi olmasına kısmetlerinin bu iş ile birlikte çoğalmasına ve hayır işlerine daha çok yönelmesine yorumlanır.

Rüyada Eliyle Balık yakalamak

Rüyada Eliyle Balık yakalamak; iş ve eğitim hayatından kimsenin yardımı olmadan başarılı olacağına ve imrenilecek bir insan olmasına, sıkıntılarını atlatıp huzurlu ve mutlu olmasına sakin bir insan olmasına yorumlanır.

Rüyada Zıpkınla Balık yakalamak

Rüyada Zıpkınla Balık yakalamak; kafanızın karışık olmasına ve yaptığınız işlerde sağlıklı kararlar verememenize neden olur. Tutarsız davranışları nedeni yüzünden çevresinde dışlanmasına sebep olur.

Rüyada Canlı Balık yakalamak

Rüyada Canlı Balık yakalamak; sıkıntı, üzüntü ve sorunlarından kurtulmasına hayırlı olacak işler yapmasına ve bu sayede bir evinin olmasına ve yavaş yavaş çalışarak istediği mevkiye gelmesidir.

Rüyada Uçan Balık yakalamak

Rüyada Uçan Balık yakalamak; hayalini kurup ve bol bol dua ettiği ettiği işinin olmasına ve bereketli hayırlı kazançlar sağlamasına yeni atılımlar yapıp yeni işler edinmesine, kazancına kazanç ekleyip çok iyi yerlerde olmasına işarettir.

Rüyada Köpek Balığı yakalamak

Rüyada Köpek Balığı yakalamak; sıkıntılı ve stresli iş ortamında olduğuna ve işlerinin bozulacağına maddi açıdan ise farklı sorunlar yaşamasına ve zorlu bir süreçten geçerek rahata kavuşmasına işarettir.

Rüyada Yunus Balığı yakalamak

Rüyada Yunus Balığı yakalamak; çok bunaldığı bir zamanda Allah tarafından kendisine yardım ulaşmasına ve sıkıntılı ve zor zamanlarını aşmasına güzel ve rahat edeceği huzurlu bir hayatının olmasına yorumlanır.

Rüyada Ala Balık yakalamak

Rüyada Ala Balık yakalamak; hayırlı ve güzel işlerin olacağına ve bereketli helal kazanca işarettir. Rüyasında alabalığı pişirdiğini görmek, sıkıntıların ve sorunların bitip hayırlara vesile olmasıdır.

Rüyada Çamurda Balık yakalamak

Rüyada Çamurda Balık yakalamak; işlerin kötüye gidecek olması ve kazancını kaybetmeye kazandığı her şeyi kaybetmektir.

Rüyada Siyah Balık yakalamak

Rüyada Siyah Balık yakalamak; sıkıntılı vede karanlık günlerden kurtulup hayırlı vede güzel günler yaşayacak olmaktır. Kısmetinin şansının açılmasıdır.

Rüyada Turna Balığı yakalamak

Rüyada Turna Balığı yakalamak; sevinç, mutluluk ve huzurdur. Aile içi yaşantısında huzuru bulacak olması ve refaha kavuşacak olmasıdır. Bekar için hayırlı kısmetlerinin olmasıdır.

Rüyada Ayakla Balık yakalamak

Rüyada Ayakla Balık yakalamak; yapılan iş’de başarılı olunacak olması ve başarısını devamını getirecek işler yaparak kazancının artacak olmasıdır.

Rüyada Buzlu Suda Balık yakalamak

Rüyada Buzlu Suda Balık yakalamak; hane içinde oluşan huzursuzluğun bitmesi ve aile bireyleri ile refaha kavuşacak olmasıdır. Şans, kısmetinin açık olmasıdır.

Rüyada Mercan Balığı yakalamak

Rüyada Mercan Balığı yakalamak; şans ve kısmetlerin sonuna kadar açık olması ve hiç bir zaman darlık, zorluk, sıkıntı çekemeyecek olmasıdır.

Rüyada Denizde Balık yakalamak

Rüyada Denizde Balık yakalamak; bol kısmetli vede bereketli işlerin olması, eğer devlet dairesinde ise mevki atlaması ve rahat edecek olmasıdır.

Rüyada Denizin Ortasında Balık yakalamak

Rüyada Denizin Ortasında Balık yakalamak; sıkıntıların büyümesi sorunların çoğalması ama bunu atlatıp güzel günlere kavuşacak olmaya işarettir.

Rüyada Irmakta Balık yakalamak

Rüyada Irmakta Balık yakalamak; yeni yapılacak olan bir iş için atılan atılımların doğru yönde olması sonucu kazancın artmasıdır.

Rüyada Arkadaşla Balık yakalamak

Rüyada Arkadaşla Balık yakalamak; arkadaş ile yapılacak olan iş’de çok başarılı olunması herkes tarafından takdir edilmeye tabirdir.

Rüyada Mavi Balık yakalamak

Rüyada Mavi Balık yakalamak; hayırlı vede bol kazançlı işler yapacak olması ve çevresine karşı ise duyarlı vede yardımsever olmasıdır.

Rüyada Ağla Balık yakalamak

Rüyada Ağla Balık yakalamak; kısmetlerinin hayırlı vede güzel olacak olması, hayırlı işler yapacak olması, rüya sahibi bekar ise hayırlı bir kişi evlenecek olmasına işarettir.

Rüyada Dalgalı Denizde Balık yakalamak

Rüyada Dalgalı Denizde Balık yakalamak; çekilen sıkıntı ve üzüntünün büyük olması ama bunu’da Allah’ın izni ile bundan kurtulup huzura vede refaha kavuşmasıdır.

Rüyada Kepçeyle Balık yakalamak

Rüyada Kepçeyle Balık yakalamak; kısmetlerinin yavaş yavaş artması ve şansının açık olup iş kapılarının açılması ve mutlu olmasıdır.

Rüyada Serpmeyle Balık Yakalamak

Rüyada Serpmeyle Balık Yakalamak; çektiği sıkıntılardan bıkmadan çalışarak kurtulması ve güzel işler yaparak başarılı olmaktır.

Rüyada Küçük Balık yakalamak

Rüyada küçük balık yakalamak; ufak bir kısmet veya ele geçecek az miktarda para ile yorumlanır. Rüyada ufak balık yakaladığını görmek kısa zaman içinde ele geçecek az bir kazanç ile tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. METİN dedi ki:

  Selam büyük bir suda balık avlıyorum tam tutuyorum bslık oltayıda alıp gidiyor bu ne anlam geliyor

 2. Anonim dedi ki:

  Ruyamda havada ucarak ellerimle balik yakaliyordum

 3. yasemin dedi ki:

  Yabanci bir ülkede bilmedigim bir yer denizin ortasında bir kadınla denizi seyrediyoruz sırtımi bağlı iple denize dogru gidip geliyorm ipi hic hissetmiyorm rüyamda ürktüm korktum denizden sonra siyah bir fok gördüm onu yakalama calistk her yakalidigimzda elimizden kacti ve bir sarsinti oldu ruyam bu kadar sizce nedir hayirli bir ruyami

 4. yasemin dedi ki:

  Rüyamda denizn ortasında fok balığı yakalamaya çalıştım yakalayamadm denizde bir sarsıntı olustu

 5. Eze dedi ki:

  Sevgilim rüyasında temiz ılık bi denizde eliyle balık tutup benim koynuma koymuş ben yetmez demisim daha fazla çıkarıp koymuş sayı olarak 6yada 7 tane ama çok büyük değil kucukte degil ne anlama geliyor

1 2
Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca