Rüyada “Balık Tutmak” Görmek

Balık Tutmak
Mustafa yaş 30 Antalya / Alanya'dan rüya soruyorum. Rüyada Tekneyle denize açılarak balık tuttuğumu görmek nedir? Rüyada balık tutmak neye işarettir?

Rüyada Balık Tutmak

Rüyada Balık Tutmak, maddi kazanç rızık ve iyi bir ganimet yada ele geçecek paraya delalet eder. Rüyada balık tuttuğunu görmek, Hakkın rahmetle günahları affetmesine, hayır ve sevaba tabir edilip, yorumlanır. Rüyada balık tutmaya çalışmak, balık yakalamak ve balık tutmaya çalışmak kısmet ve şans demektir. Rüyada oltayla balık tutmak, bu rüyayı gören kimse, hayırlı bir haber duyar veya maddi, manevi bir destek görür denilmiştir. Rüyada denizde balık tutmak, insanlara yardım etmek için, çaba gösteren kimseye eğer kişi ehil ise, nimet  devlete, izzet ve şerefe erer.

Rüyada gölde balık tutmak, uzak bir kısmeti elde etmek ve istediği gibi seveceği bir kimseye delalet eder. Rüyada derede balık tutmak, izzet ve kerem sahibi adama, adaletli olmaya ve hak gözeten kimseye, miras ve ganimete rüyanız tabir edilir. Rüyada büyük balık tutmak, büyük bir kısmete, bekar için evliliğe, evli kimse için ele geçecek büyük bir şansa ve kısmete rüyanız tabir edilir.

Rüyada Büyük Balık Tutmak

Rüyada Büyük Balık Tutmak; bol kısmetli hayırlı işlerinin olmasına ve güzel işler yapmasına şansının açık olmasına ve eline geçen fırsatları çok iyi değerlendirmesi gerektiğine ve mülk bakımından zengin olacağı işarettir.

Rüyada Elle Balık Tutmak

Rüyada Elle Balık Tutmak; yapılan bir iş’den pişman olunacağına ve yapılan hataların tekrar yapılmaması gerektiğine doğru kararlar verip doğru işler yapması sonucunda işlerini eskisi gibi olacağına yorumlanır.

Rüyada Oltayla Balık Tutmak

Rüyada oltayla balık tutmak; kısmet ve şans demektir. Rüyada oltayla balık yakalamak bekar için evlilik, şansın ve kısmetin genişliğine yorumlanır. Rüyada oltayla balık tutuğunu görmek; tahsil gören kimse için kariyer yapmaya, çalışan bir kimse için işlerinde makam ve mevkiye yükselmeye işaret eder. Rüyada oltayla büyük balık yakalamak kısmet bekar için evlilik evli bir kimse için işlerinde başarı ve makam ve mevki demektir.

Rüyada Balık Tuttuğunu Görmek

Rüyada Balık Tuttuğunu Görmek; büyük işlere imza atacağına ve başarılı olup kendisinden bahsedilmesine onur duymaya ve çevresi tarafından insanların imrenmesine ve saygınlık duyulup mevkisinin yükselmesine yorumlanır.

Rüyada Oltayla Balık Tuttuğunu Görmek

Rüyada Oltayla Balık Tuttuğunu Görmek; bol ve helal kazançtır. Rüyada birinin oltayla balık yakaladığını  görmek çok iyi bir kısmetinin olacağına ve hayırlı olacağına delalettir. Memur ise mevkisinin yükselmesine ve başarılı olmasına yorumlanır.

Rüyada Birinin Balık Tuttuğunu Görmek

Rüyada Birinin Balık Tuttuğunu Görmek; kısmetlerinin taştığını ve çevresindeki kişilerinde yardımına koşan biri olup ihtiyaç sahiplerinin sıkıntılarını gidermeye, aile hayatında huzurlu ve mutlu olmaya iş hayatında istediği mevkide olmasına yorumlanır.

Rüyada Zıpkınla Balık Tuttuğunu Görmek

Rüyada Zıpkınla Balık Tuttuğunu Görmek; hayatında büyük değişiklikler olacağı ve kısmetlerinin hiç beklemediği bir anda çoğalmasına ve hayırlı işler yapıp mevki sahibi olmasına şanslı bir dönemde olmasına işarettir.

Rüyada Ölmüş Balık Tutmak

Rüyada Ölmüş Balık Tutmak; zor kazanıp elde ettiği parayı kaybetmeye ve bir çok malında kayıp yaşamasına, etrafından ise hoş olmayan ve hakkında söylenen kötü sözlere ve dışlanmasına, istenmemesine işarettir.

Rüyada Denizde Balık Tutmak

Rüyada Denizde Balık Tutmak; çalışmalarının sonuçlarını almasına ve artık rahat edeceği bir hayatının olmasına, huzur ve refah içinde yaşamasına sıkıntılardan sorunlardan uzak durmasına işarettir.

Rüyada Derede Balık Tutmak

Rüyada Derede Balık Tutmak; bıkmadan usanmadan çalışıp büyük işler yapacağına, yaptıklarının sonuçlarının güzel olmasına ve hayatında ise güzel şeylerin olması bekar için kısmetli kapıların açılması ve mutlu bir ailesi olmasıdır.

Rüyada Okyanusta Balık Tuttuğunu Görmek

Rüyada Okyanusta Balık Tuttuğunu Görmek; dualarının kabul olması ve yaptığı işlerin sonucunun güzel olması, kazancının bereketli olup artmasına ve mülk zengini olmasına işarettir. Kazandığı parayı doğru şekilde kullanmasına ve rahat etmesine yorumlanır.

Rüyada Siyah Balık Tutmak

Rüyada Siyah Balık Tutmak; kötü karanlık günlerin gelmesine, sıkıntıların ve sorunların artmasına kişinin huzursuz olup işini kaybetmesine, rüyada siyah balık tutup yediğini görmek düşmanıyla karşı karşıya kalmaya ve büyük sorunlar yaşamsına işarettir.

Rüyada Sarı Balık Tutmak

Rüyada Sarı Balık Tutmak; kalacak olan bir mirasın yada kazanılan paranın hayatını değiştireceğini, gönül işlerinin iyi olmasına ve hayırlı kısmetlerinin olmasına, iş hayatında ise büyük değişiklikler yapıp daha çok kazanç sağlamasıdır.

Rüyada Suda Balık Tutmak

Rüyada Suda Balık Tutmak; eğer temiz suda balık tuttuğunu görürse işlerinin iyi olacağına, temiz bir kalbe sahip olduğu çevresinde sevilen saygı duyulan biri olduğuna delalet eder. Rüyada kirli suda balık tuttuğunu gören kişi sorunları ve sıkıntılarından kurtulamayan daha çok sorun yaşayacak işler yapmasına yorumlanır.

Rüyada Çok Fazla Balık Tutmak

Rüyada Çok Fazla Balık Tutmak; mal ve para ile tabir olunur. Rüyayı gören kişi bekar ise en yakın zamanda evlenmesine huzurlu mutlu bir yuva kurmasına, eğer evli ise hayırlı bir kız evladının olacağına işarettir.

Rüyada Havuzda Balık Tutmak

Rüyada Havuzda Balık Tutmak; mevki ve kıdem atlamaya devlet dairesinde bir işinin olmasına ve bu işinin iyi sonuçlanmasına ve öğrenci ise okul hayatının başarılı olacağına işarettir.

Rüyada El Oltasıyla Balık tutmak

Rüyada el oltasıyla balık tutmak; kısmet ve şans demektir. Rüyada el oltasıyla balık yakalamak bekar için evlilik, şansın ve kısmetin genişliğine yorumlanır. Rüyada el oltasıyla balık tutuğunu görmek; tahsil gören kimse için kariyer yapmaya, çalışan bir kimse için işlerinde makam ve mevkiye yükselmeye işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Kürşat dedi ki:

  Ruyada balık tuyordum ve eltim de balık tutuyordu eltım holtanı ıgneneye dügme takıp tutuyordu ve benım holtamı kardesimin oglu alıp baska yere goturdu hic balı tutamayacak yere ve ben ona dedimki holtayı getır buraya ve ben cok balık yakalamaya basladım anlamı nedır tesekürler

 2. Hamida dedi ki:

  Ruyamda temiz 1 nehirdən küçük balık tuttum.ağzıma aldım yutmadım.yenidən nehire bırakdım.yüzdü gitdi.sonrs orda suyun üzerinde 1 tane inci kaşı olan altın küpe gördüm.
  Sonra ölmüş babam bana telefonla dordu ki filan kadar paran varmı?Dolabdan para götürdünmü?Ben de evet dedim
  Bu rüyanın anlamı nedir.önceden teşekkürler

 3. Hasan dedi ki:

  Rüyamda bir gemideydim abimde ileride bir sandalın üzerinde beni bekiyodu ona doğru yüzdüm ve sandala cıktığımda bi poşet balık ceşiti tutmuştı icinden midyeyi yedim ve cok hoşuma gitti denizde ferah ve güzeldi daha sonrada arabaya bindik düyünemi biyere gitmek icin arbanın tekerinin havası inmişti onuda yaptırdım böyle bi garip rüyaydı ama sabah huzut icinde kalktım

 4. Anonim dedi ki:

  Rüyamda oltaya solcan koyup balık tutuyorum duvarda örüyorum

 5. İDRİS dedi ki:

  rüyamda büyük bi gölde derin bi suda tornan bakıl tutuyordum toru kaldırdığımda baya bi ufak balık cıkıyordu

 6. Bünyamin dedi ki:

  Arkadaşımla derede cuvallah balık tutuyoruz bir cuval balık tuttuk

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca