Rüyada “Balık Pişirmek” Görmek

Balık Pişirmek
Kemal yaş 29 Fransa'dan rüya yazıyorum. Rüyada tavada balık pişirmek istiyordum ama sonrada rüyada ızgarada balık pişirmek istedim. Rüyada balık pişirmek nedir?

Rüyada Balık Pişirmek görmek

Rüyada balık pişirmek görmek; tavada balık pişirmek kısmet, şans, hayırlı gelecek demektir. Rüyada ızgarada balık pişirmek, ani bir kısmet ve istediği işin kolayca gerçekleşmesi demektir. Rüyada balık tutup pişirmek, kolay kazanç, istediği gibi kısmet ve mal, mülk sahibi bir kimse ile evlilik demektir. Rüyada pişirdiği balığı yemek, umduğuna ve hayal ettiğine kavuşmak demektir. Rüyada pişmiş balık, şans kısmet hayır ile tabir olunur. Rüyada balık görmek bazı rüya tabiri alimlerine göre umuduna kavuşmak beklediği bir davanın sunucunun hayırlı olmasını işaret eder. Bu rüyanın, İslami tabirleri kısaca şöyledir.

İslami Tabirleri; rüyada balık pişirmek İslami olarak kısaca kolay kazanç, adaletli adama ve işini bilen kimse tarafından her konuda destek görmeye delalet eder.

Diyanet yorumları; rüyada balık pişirmek diyanet tabirinde kısmet, iyi huylu temiz niyetli dostlara ve iyi dostluklar kurmaya, çevrenin genişlemesine yorumlanır.

Rüya Alimleri Tabiri; İslam dünyasının rüya analizi yapan alim ve uleması rüyada tavada balık pişirmek kolay geçim, rüyada ızgarada balık pişirmek içinde hayırlı ve akıllı eş ile tabir edilip yorumlanır denilmiştir.

Rüyada Balık Pişirip Yemek

Rüyada Balık Pişirip Yemek; mal, mülk, para ve kolay geçim ile yorumlanır. Rüyada balık pişirmek kısmet ve şans yönünden sıkıntı yaşamayacağı bir döneme gireceğine işaret eder.

Rüyada Balık Pişirdiğini Görmek

Rüyada Balık Pişirdiğini Görmek; iki şekilde tasvir edilir, tavada balık pişirmek hazıra konmak beklediği bir işin lehine sonuçlanması, ızgarada balık pişirmek emek ve zahmet dolu bir döneme girmeye sabır ve azim göstermeye delalet eder.

Rüyada Birinin Balık Pişirdiğini Görmek

Rüyada Birinin Balık Pişirdiğini Görmek; kısmetlerinin çok olmasına ve birinden iş ile ilgili büyük destek alıp işlerinin büyümesine refaha kavuşmasına işarettir.

Rüyada Büyük Balık Pişirip Yemek

Rüyada Büyük Balık Pişirip Yemek; büyük işlere imza atacağına ve çok para kazanıp zengin olacağına, aile içi hayatında huzurlu olacağına işarettir. Bekar ise bol ve hayırlı kısmetlerinin olacağına işarettir.

Rüyada Çiğ Balık Pişirip Yemek

Rüyada Çiğ Balık Pişirip Yemek; yalan, dedikodu, iftara ve haram paraya işarettir. Rüya sahibinin dikkatli olmasına ve din’den uzaklaşacağı işler yapmasına yorumlanır.

Rüyada Tavada Balık Pişirmek

Rüyada tavada balık pişirmek; iyi huylu eşe, iyi niyetli komşuya ve çevresinin genişleyip iyi dostlukların olmasına rüyanız tabir edilip yorumlanır.

Rüyada Izgarada Balık Pişirmek

Rüyada ızgarada balık pişirmek; esenlik ve kolay geçime iyi niyetli arkadaşlara, akraba ziyaretine ve kalabalığa karışmaya rüyanız tabir edilip yorumlanır.

Rüyada Büyük balık pişirmek

Rüyada büyük balık pişirmek; kısmettir iyi nasip ve güzel geçim büyük nimetler ile tabir edilir. İslami tabirler rüyada büyük balık pişmiş ve pişirilmiş görmeyi her şekilde hayırlı yorumlar.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Rüyamda balık kızartıldığını gördüm. Rüyada balık kızartmak ne anlama gelir? ( Ender ) dedi ki:

  Rüyamda elimdeki balıkları bir aşcıya veriyorum toplam 5 tane aradan biraz zaman geciyor koşarak bir binanın catısına cıkıyorum. aşcı orda balıkları tavada kızartıyor. diyorum ki aşcıya sahura yarım saat var yetişmem lazım. aşcıda korkma yetişirsin diyor. balıkları levrek olarak hatırlıyorum…

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Ender, Rüyada balık kızartmak görmek, kalabalık bir topluluğa yada hayırlı ve huzurlu olacak bir evliliğe yorumlanır.

 2. Rüyamda çiğ balık alıp pişirdiğimi gördüm. Rüyada çiğ balık alıp pişirmek ne anlama gelir? ( Sevgi ) dedi ki:

  Rüyamda ciğ balık alıyorum temizlenmiş ama ben evde yıkamadan pişiriyorum balık ust kısmı turuncu oluyor fırında pişince

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Sevgi, rüyada çiğ balık pişirmek, hayır ile tabir edilmez, yalan, dedikodu, iftira ve haram ile tabir edilir, dikkat etmeniz gereken bir dönemde olma ile yorumlanır.

 3. hale yıldız dedi ki:

  büyük bir yılan büyük pişmiş bir balık yiyor kızım yediriyor

 4. Tuğçe dedi ki:

  Merhaba, rüyamda annemle küçük ve büyük balık kizartiyoruz ama tavadan sürekli yağ sıçrıyor annem büyük balıkları alıp çöpe atıyor balıkların az kaldığını görünce de balıkları çöpten geri alıp kızartmaya devam ediyoruz yorumlarsaniz sevinirim

 5. Anonim dedi ki:

  Ruyamda kayinvalidem benim evimde balık pisiriken gördüm

 6. selma dedi ki:

  rüyamda kalabalık biryerdeyim elimde balıklar var hepsini unluyorum tepsiye diziyorum köyde ekmek pişirilen büyük fırına pişmesi için ateşin köz olmasını bekliyorum sonra birtene adam var ihrama girmesi için hazırlamak için uğraşıyorum o şekilde uyandım

 7. Yasemin dedi ki:

  Rüyamda yerde taşlı bi yerde bolcana bi yağ var ama tencere falan yok dirrk yerdeki taşın üstünde ve ben balıkları çevirip kızartıyorum balıklar etli ve büyükçe çokta güzel görünüyorlar yorumşardanız sevinirim

 8. Gulsah dedi ki:

  Rüyamda tavada balık kizartirken canlı büyük bir baligida canlı canlı tavaya attim.o balığın ilk önce gözleri patladı ve çok üzuldum

 9. Durhan köse dedi ki:

  Rüyada olmüş annem balık pişiriyor bu ne anlama gelir

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca