Rüyada “Baklava” Görmek

Baklava
Rüyada Baklava Görmek, Rüya sahibinin uzun zamandan beri beklediği, Müjdeli haberi alması ve bu haber ile geleceğe yönelik itikatlı planlar yapması ile tabir edilir. Rüyada baklava görmek; O kimse her vakit rızkını çıkarmaya, bereket huzur dolu helal bol kazançlı yaşam sürmesine işaret eder.

Rüyada Baklava Görmek, Rüya sahibinin uzun zamandan beri beklediği, Müjdeli haberi alması ve bu haber ile geleceğe yönelik itikatlı planlar yapması ile tabir edilir. Rüyasında baklava gören kimse her vakit rızkını çıkarmaya, bereket huzur dolu helal bol kazançlı yaşam sürmesine işaret eder.
Cafer-i Sadık(ra) Demiştir ki: Rüyasında baklava gören kimse, uzun zamandır duymak istediği o güzel ve mutluluk verici sözleri duyacağına, hanesine güneş doğacağına ve sıkıntılı günleri ardında bırakacağına işaret etmektedir.

Rüyada Baklava Görmek ne demek?

Rüyada baklava görmek, evlatlarınızla ve aileden yakın olduğunuz küçük yaştaki insanlarla yeğenler kuzenler torunlar ile alakalı, hayırlı olaylar ile karşılaşacağınıza işaret eder. Ayrıca rüyada baklava tatlısı görmek, kısmetinin bahtının ve helal rızk kapısının sonsuza dek, açık olduğuna yorumlanır.

Rüyada Baklava Yemek

Rüyada Baklava Yemek, Çocuklarınızın, yeğen veya kuzenlerinizin okul ve özel hayatları ile ilgili sorunlarını atlatacağına, ve bu süreç içresinde rüya sahibi, Sabırla beklemesi gerekir,
bu konuların üstüne çok düştüğü zaman olaylar dahada kötüye gidebileceğine delalet eder.

Rüyada Baklava Yedirmek

Rüyada Baklava Yedirmek, Rüya sahibi, eğer tanımadığı birine baklava yedirdiğini gördüyse hayırlı bir kısmete nail olacaktır. Rüyasında tanıdığına eliyle baklava yedirdiğini gören kimse, o kişi ile arasındaki buzların eriyeceğine ve eski sorunların üstesinden geleceğine delalet eder.

Rüyada Fıstıklı Baklava Görmek

Rüyada fıstıklı baklava görmek, Rüya sahibinin kolay kazanç elde edeceğine işaret eder.Rüyada fıstıklı baklava görmek, eline kolay kazanılan toplu para gireceğine ve yakın bir kişiden menfaat ve çıkar elde edeceğine delalet eder. Rüyasında fıstıklı baklava yediğini gören kimsenin eline bol miktarda para hanesine bereket ve huzur getireceğine ve rızka kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Cevizli Baklava Görmek

Rüyada cevizli baklava görmek,  Rüya sahibinin çevresindeki hayırlı kimseler tarafından, hayatı iyilikler ve hayırlı işler ile geçeceğine işarettir. Rüyasında cevizli baklava yediğini görmesi, kardeşler,ve akrabalar tarafından destek göreceğine delalet eder.

Rüyada Baklava İkram Etmek

Rüyada baklava ikram etmek, Rüya sahibinin iş yerinde yaşadığı olumsuzlukları kendine yakın hissettiği iş arkadaşlarıyla paylaşması ve çözüm araması gerektiğine delalet eder. İş yerindeki veya hanedeki doğabilecek sorunları, içinize atarak bu tarz konuları kendinize dert etmemek sizin yararınıza olacağına işarettir.

Rüyada Birinin Size Baklava İkram Etmesi

Rüyada birisinin size baklava ikram etmesini  ve ikram edilen baklavayı yediğinizi görmek, iç dünyanızda bazı aşamadığınız kalbinizden geçenleri sinirli veya kötü düşünerek dile aksetmesi gerektiğine, ve tatlı dille karşınızdaki kişilere aktarmanız gerektiğine delalettir.

Rüyada Baklava Satın Almak

Rüyada baklava satın almak, Ailede ki evlatlarınıza sevginizi saklamamanız gerektiğine, ve sevginizi daha çok belli etmeniz gerektiğine işaret eder. Ayrıca rüyada baklava satın almak ailenizdeki bireylerle, çocuklarla onların anlayacakları şekilde em pati kurarak davranmanız gerektiğine delalettir.

Rüyada Baklava Yapmak

Rüyada baklava yapmak, yakınınızdaki insanların çocukları, yeğen veya kuzenlerinizin, üstlendikleri sorumlulukları başarmaları için onlara maddi manevi destek vermek ve onlara hak ettikleri güveni vererek cesaretlendirmeniz gerektiğine ve sizinde desteğinizle, çok başarılı olacaklarına işaret eder.

Rüyada Baklava Dağıtmak

Rüyada baklava dağıttığını gören Rüya sahibi, Aile toplantısı düzenleyerek , Çocuklarını karşısına alıp onların dertlerini sıkıntılarını bir bir dinleyerek çözüm arama uğraşına gireceğine delalet eder. Ve yine rüyada baklava dağıtmak, sohbet ettiğiniz çocuklarınız ile sorunların üstesinden gelip sizden aldıkları manevi destek ile, takdir edileceğiniz anlamına gelmektedir.

Rüyada Baklava Açan Birini Görmek

Rüyada Baklava açan birini görmek, Rüya sahibinin sıkıntılarından kurtulup feraha ermesine ve kendinize bol zaman ayırması gerektiğine, bu zaman içersinde kendini hayırlı işler ile ilgilenmesine işaret eder.Rüyada baklava açtığını görmek, kişinin işinden veya aile ortamından uzaklaşıp kısa süreli bir tatile çıkması rüya sahibine iyi gelecektir.

Rüyada Baklavayı Dilimlemek

Rüyada baklavayı dilimlediğini görmek, Rüya sahibinin yaşadığı olaylardan korkmayarak, cesaretini toplayıp olayların üzerine gitmesi ve bu olayların üstesinden gelerek yaşadığı sıkıntılı olayları başarılı şekilde atlatmasına işaret eder. Rüya sahibi rüyada baklavayı dilimlediğini görmesi, her işi başaracağına yeterki inancının tam olmasına delalet eder.

Rüyada Arkadaşıyla Baklava Yemek

Rüyada arkadaşıyla baklava yemek, Rüyayı gören kişi o kimseyle bir yolculuğa çıkacağına ve yolculuk esnasında pürüzlü olaylarla karşılaşıp zorda olsa olayların üstesinden geleceklerine işaret eder. Rüyada arkadaşıyla baklava almaya gittiğini gören kimse o arkadaşıyla hayırlı bir yolcyulukda kısmetli bir iş için bir araya geleceklerine delalet eder.

Rüyada Başkasının Baklava Yediğini Görmek

Rüyada başkasının baklava yediğini görmek, Rüya sahibinin hayatına, yeni bir insanın gireceğine ve o kişi ile hayırlı birliktelik yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Baklava Aşermek

Rüyada baklava aşerdiğini gören kimse, yaşadığı olumsuzluklar ve geçirdiği sürecin ardından, her şeyin düzene gireceğine ve eski tadının yerine geleceğine işarettir. Çoğu zamanda rüyada baklava aşerdiğini gören kimse, eski huzurlu mutlu günlerine hasret çektiği anlamınada gelmektedir.

Rüyada Annenin Baklava Yemesi

Rüyada annenin baklava yemesi, Rüyayı gören kişinin ailesi ile yaşadığı problemlerin ardından bir aile büyüğünün aracı olmasıyla tatlıya bağlanacağına delalet eder. Rüyada annesiyle beraber baklava yediğini gören kimse, annesiyle paylaşamadığı anlatamadığı özel bir sorunu paylaşıp çözüm bulacağına, ve hayır ile sonuçlanacağına delalet eder.

Rüyada Baklava Görmek Ama Yememek

Rüyada baklava görmek ama yiyememek, Rüya sahibinin uzun uğraşlar sonucunda, hedefine ramak kala bir engel ile karşılaşacağına ağzının tadının kaçacağına işaret etmektedir. Rüyasında baklava görmek ama yememek ise , haksız kazanç elde etmesi ve o haksız kazancı hanesine sokmamasına delalettir.

Rüyada Baklava Tepsisi Görmek

Rüyada baklava tepsisi görmek, Rüyasında bir tepsi içerisinde fıstıklı veya cevizli baklava gören kimse, Yakın zamanda hayırlı ve çok mutlu olacağı bir haber duyacağına işarettir. Baklava tepsisinden baklava yediğini görmekse, bahtının ve şansının hayırlara açık olduğuna ve beklemediği bir mirasa kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Para Karşılığı Baklava Almak

Rüyada para karşılığında baklava almak, Rüyayı gören bir kimse,  bir yakınının yardımıyla hisseye ortak olacağına ve oradan büyük para alınacağına işaret eder. Rüyasında para karşılığında baklava alıp satan kişinin , övücü ve yüceltici sözler duymasına veya yatırım amaçlı taşınmaz bir eşya alacağına delalet eder.

Rüyada Oruçluyken Baklava Yemek

Rüyada oruçluyken baklava yemek, Rüyayı gören kimse yıllardır özlemini duyduğu ve hasret kaldığı birine kavuşacağına ve uzun zaman sonra sevgiye doyacağı anlamına işarettir. Rüyada oruçluyken orucunu hurma veya baklava ile açan kişi Allah’ın indinde hayırlı ameller ile huzuruna varacağına delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca