Rüyada “Bakla” Görmek

Bakla
Rüyada Bakla Görmek ne anlama gelir? Rüyada Taze ve Kuru bakla görmek nasıl tabir edilir? Taze ise sıkıntı, kuru ise bereket ve faydalı işe delalet eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı ne demektir?

RUYADA BAKLA: Rüyada bakla görmek, düşmanlığa, bir rivayete göre hüzne işarettir. Rüyada bakla gören kişi, düşmanlık ve ihanet görebilir, çevresine karşı daha dikkatli olmalıdır.

İslami Yorumu: Ebû Sâid’ül-Vaaz (r.a.) demiştir ki: Rüyâda taze bakla görmek, keder ve üzüntüye, kurusu ise, sevinç ve ferahlığa tâbir edilip, yorumlanır.

Diyanet Yorumu: Rüyada bakla görmek, Bâzı tâbircilerin sözüne göre taze veya kuru bakla yemek malda azalmaya, geçim darlığına tâbir edilip, yorumlanır.

İmam-ı Nablusi şöyle buyuruyor: Rüyada kuru bakla görmek, şifaya, selâmete, beden sağlığına, üzüntü ve kederden kurtulmaya yo­rumlanır.

Rüyada Bakla Yemek

Rüyada Taze ve yeşil veya kuru olsun bakla aldığını ve yediğini gören kimse, hasta ise, şifâ bulur, korkuda ise, selâmete erer, üzüntü ve kederden kurtulur vücudu hastalıklardan kurtulur.

Rüyada Kuru Bakla görmek

Rüyada Kuru bakla görmek, evinde veya mutfağında olduğunu görmek, haneye gelecek sıkıntının ardından ailesel sorunlarının çözüleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Bakla Yemeği Yemek

Rüyada Bakla yemeği yemek, taze ve kuru olsun bakla aldığını ve yemeğini yapıp yediğini gören kim­se, hasta ise, şifâ bulur, korkuda ise, selâmete erer, üzüntü ve kederden kurtulur vücudu hastalıklardan kurtulur.

Rüyada Yeşil Bakla Görmek 

Rüyada Yeşil bakla görmekten, kuru bakla daha hayırlıdır. Rüyada bakla, şifaya, selâmete, beden sağlığına, üzüntü ve kederden kurtulmaya yorumlanır. Rüyada yeşil bakla görmek, taze ise, üzüntü ve keder, bir rivâyete göre hastalık ve dert, kuru ise, helâl rızık ile tâbir olunur.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca