Rüyada “Bakkal” Görmek

Bakkal
Rüyada Bakkal görmek ne anlama gelir? İyilik sahibi ve çevresi için tanınan sevilen kişiyle yorumlanır. Bakkal dükkanı görmek hayra delalet eder.

RUYADA BAKKAL: Câferi Sâdık’a göre Bakkal görmek, üç çeşit tâbir edi­lir. Dünya işlerinde kazanmak ve kâr etmek için azimle çalışır, yaptığı işlerden çok iyilik, maddi menfaat ve yardım sağlar, bazı tâbirciler bak­kal ve bakkallıkla ilgili rüyâlar üzüntü ve kedere yorulur, demişlerdir.

İslami Yorumu: Rüyada bakkal görmek İslami kaynaklara göre Üç şekilde tabir olunur. Dünya işlerinde bolluk ve ticarette zorluk ve kolay kazanç elde edecek yeni işlere delalet eder.

Diyanet Yorumu: Rüyada bakkal veya bakkal dükkanı görmek, maişetinin daralmasına ve zorlukla kazanılan paranın azalmasına tabir edilir. Rüyada bakkal dükkanı yada bakkalın kendisini görmek ticaretin artmasına zorlukların kolaylaşmasına delalet eder.

İmam-ı Nablusi Şöyle buyuruyor: Rüyada görülen bakkal, Rüya sahibi kimse için hiç kimse hakkında gözü olmayan, namuslu dürüst ve işine sağdık bir insana işarettir. Rüyada bakkal görmek hayır ve refah ile tabir olunur.

Rüyada Bakkala Gitmek

Rüyada bakkala girdiğini görmek, herkes tarafından tanınan ve bilinen bir kimse ile tabir olunur. Rüyada bakkala giden kimse bazende ticaret için bir yola çıkacağına delalet eder.

Rüyada Bakkal Dükkanı Görmek

Rüyada mahallesindeki yada tanımadığı bir bakkal dükkanı görmek, rüya sahibinin maişetinin genişlemesine, kazancının artmasına maaşlı çalışansa kazancının serbest şekilde yükselmesine ve bazende ikinci bir iş ile yorumlanır.

Rüyada Bakkaldan Alışveriş yapmak

Bakkaldan bir şey aldığını veya satın alıp para ile alışveriş yaptığınızı görmek, göreceğiniz iyiliğe, hayra işarettir. Rüyada bakkaldan Alışveriş yapmak, borçlu kimse için borçlarını kolayca ödemesine tabir edilir. Rüyada bakkal gören kişi için genel yorum, çevrenizdeki kişiler hakkında bilmediklerinizi öğreneceğinize ve arkadaşlarınızın sırlarının size ayan olacağına veya kendilerinin gelip sizle sırlarını paylaşacak kişiler ile yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca