Rüyada “Bakır Kalay” Görmek

Bakır Kalay
Rüyada Bakır tepsi, tencere, kap, sini, eşya görmek ne anlama gelir? para ve servet kazanmaya ve murada ermeye, bolluk, rahatlık ve huzura işaret eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

RÜYADA BAKIR KALAY YORUMU: Rüyada görülen Bakır işlenerek aldığı şekil ve yapılara göre değişik şekillerde tabir edilir. Bir parça işlenmemiş bakır bulan, iyilik görür ve rızık bulur. Bakırı eritip dökmek iyilik etmektir. Bir görüşe göre Rüyada görülen bakır Yahudilere, örs üzerine çekiç ile vurmak ve takırtı yapmak da şöhrete tabir edilip, yorumlanır.

Bakırdan yapılmış ev eşyası hizmet eden yardımcılara yorumlanır. Bakırdan bir kepçesi olduğunu gören kimse, Dünya malı elde eder. Rüyada kalay görmek, helâlinden para ve servet kazanmaya ve murada ermeye, bol­luk, rahatlık ve huzur içinde yaşamaya yorumlanır. Kalay tabirde kurşundan iyidir.

Rüyada Bakır Kalaycısı

Rüyada bakır yapan birini görmek ne anlama gelir yorumu, çok emek harcayarak para kazanılan bir meslekteki bakırcıyı görmek para kazanmaya çalışan kimseye işaret etmektedir. Rüyada Bakır işiyle uğraşan birini görmek, çok bilge bir insana ancak söylediği sözler etrafınca dikkate alınmayan sıfattaki insanı göstermektedir. Aynı zamanda rüyada bakırcı görülmesi iftiraya da maruz kalacağınıza tabir edilmektedir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca