Rüyada “Bakara Suresi” Görmek

Bakara Suresi
Bakara süresini rüyada görmek, evinizden ve ya memleketinizden taşınmaya işarettir.Bunun sebebi, Mevla o kişinin kaderini oraya yazmıştır.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek

BAKARA SÛRESİ OKUMAK DİNLEMEK: Hazreti Aişei Sıddıka: Bakara Sûresi’ni Rüyada okuyan veya okunulduğunu gören kimse, bir yerden diğerine in­tikal eder ve kısmeti gittiği yerdedir.

Bir kimse rüyasında Bakara süresini okuduğunu yada okuyanı dinlediğini görürse, evinizden ve ya memleketinizden taşınmaya işarettir. Bunun sebebi, Mevla o kişinin kaderini oraya yazmıştır. Rızkı kısmeti taşındığı diyar dadır. Güzel ve Hayrı çok, kişiye ve ameli salih kimseye dalalet olunur. Rüyada bakara suresi göreni Allah o kişiyi korur, felaketlerden uzak kalır. Ömrü hayırlı ve uzun olur. Miras sahibi olacağına tabir olunur. Üstün akla iyi bir kabiliyete sahip olmakla işaret olunur.

İbni Sirin’e göre: Ömrü uzun olur, belâ ve felâkete sabreder.

Kirmâni’ye göre: Düşmandan güvende, işleri yolunda olup ken­disine bir miras gelir.

Câferi Sâdık’a göre: Din ve sözü sâhih olur.

İbni Fudâl’e göre: Memur ise, azl olmaz, âlim ise, ömrü uzun ve ahvali iyi olur. Oğlu veya amcası ile bir miras için dâvalaşır ve birbir­lerine düşmanlık ederler.

Nâfi ve İbni Kesir’e göre: İlim ve uzun ömre, dininde bağlılık ve evlâdından hayır ve berekete kavuşur.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Nisanur. dedi ki:

    Bence anlamı çok güzel. Tüm rüyaların anlamları güzel. Çok beğeniyorum bu siteyi. Online rüya tabiri yaptırdım çok memnun kaldım teşk. ederim.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca