Rüyada “Bahçıvan” Görmek

Bahçıvan
Rüyada bahçıvan görmek veya bir kimsenin rüyasında bahçıvanlık yaptığını görmesi, neşeye ve sevince ve çok rızka, büyük hayır işlere delalet eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

RÜYADA BAHÇIVAN GÖRMENİN YORUMU: Rüyada bahçıvan görmek; cami, medrese, tekke ve kilise gibi yerlerin işlerini üstlenen kimseye, neşeye ve sevince ve çok rızka delalet eder.

Bazı rüya yorumlarına göre; Rüyada bahçıvan gören kimse bol rızka, helal kazanç ile kolay geçime, cami ya da okul gibi milletin halkın hizmetinde çalışmaya bunların inşasında görev almaya tabir edilip yorumlanır. Kolay ve zahmetsiz huzurlu yoldan kazanılacak geçime ve sürekli gelire kavuşulacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada bahçıvandan bir şey alan kimse, yararlı, değerli haber işitir. Rüyada Bahçıvan tutmak bir rahatsızlık geçireceğiniz anlamına gelir.

Rüyada Bahçıvanlık yapmak

Rüyasında bahçıvanlık yapmak bu rüyayı gören kişi büyük hayır işler. Rüyada bahçe küreği görmek veya kullanmak, yeni ve zahmetli işlerle uğraşacağınıza ve bu yüzden bir hayli zorluk çekeceğinize işarettir. Ancak bu zorlukların mükafatını alacağınıza tabir edilmektedir. Rüyada bahçıvanlık yaptığınızı görmeniz hayır işleyeceğimizi göstermektedir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca