Rüyada “Bağlanmak” Görmek

Bağlanmak
Rüyada bağlanmak kendini bağlı görmenin yorumu, cimrilik ve kudretsizlik ile ifade edilir, iple elinden bir yere bağlı görmek, günah kazanmaya alamettir.

BAĞLANMAK VE BAĞLI GÖRMEK – Rüyada İki elini birbirine bağlı görmek, cimrilik ve kudretsizlik ile tabir edilir. Bir kimsenin iki elini bağlamak onu iktidardan düşürmektir. İki elinin biri tarafın­dan bağlandığını görmek, o kimse vasıtasıyla elinden iktidarın alınma­sına tâbir edilip, yorumlanır, iki elini bağlı görmek, eli sıkı olmaya tâ­bir edilip, yorumlanır.

Rüyada Ellerini ve Ayaklarını Bağlı görmek

Elleri ve ayakları sarılı ve bağlı görmek, rüya sâhibi için kötü ve hayırsızdır. Bütün iş ve ilişkilerinin bağlı ve iktidarı­nın kaybolacağına yorumlanıp tâbir edilir.. El ve ayakları bağlı olan kimsenin bunun çözüldüğünü görmesi hayırdır. Çünkü o güçsüzlük ve acizlikten kurtulmaya tâbir edilip, yorumlanır.

Rüyada iple bağlanmak

Rüyâda bir iple elin­den bir yere bağlı olduğunu görmek, günah kazanmaya ve bir rivâyete göre üzüntü ve kedere tâbir edilip, yorumlanır. Birini elinden bir yere bağladığını görmek, rüyâ sâhibi sebebiyle bağladığı kimsenin günaha gireceğine, sıkıntı ve kaygıya düşeceğine yorumlanır. Ayağından bağlı olduğunu gören kimse, hayır ve şerde, bolluk ve fakirlikte bulunduğu hâlde devam eder. Dolayısıyla fakir ve zayıf için bu rüyâ iyi değildir.

Rüyada ayaklarını bağlı görmek

Oturamayacak derecede iki ayağını birbirine bağlı gören kimse, kötü bir işe tutulur. Bir insanı veya hayvanı bir yere bağladığını görmek, on­ları muhafaza ve korumaya, işlerinde ve ilişkilerinde zarardan koruma­ya yorumlanır.

Bâzı rüyâ tâbiri âlimlerine göre: İnsan hür olduğu için onu bağ­lamak iş ve gücünü tatil ve hürriyetini gasp demek olduğundan iyi de­ğildir. Fakat hayvan bağlamak hayra işarettir. Bir yere bağlanmış oldu­ğunu görmek, iyi değildir. Azasından biri ile diğer bir insana bağlandı­ğını gören kimse, iyi ve kötü hâllerinde ona yakın olur. Kendini elinden-ayağından bir yere bağladığını gören kimse, kendi eli ve kusuru ile işlerini tatil eder veya bir taahhüd altına girer veya istemeden hürriye­tini sınırlayan yönetici görevine geçer. Devlet başkanını veya vekilleri­nin bir adamı bir yere bağladıklarını görmek, memuriyete tâyin edil­meye işarettir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. erhan celik dedi ki:

    rüyamda bizim market bakalini elerinive ayaklari heryerini bagli görmüstüm ve bende rüyamda ne oldu özgür dedim seni kim bagladiki dedim ve rüyamda tanadigim özgürü isminde birini baglanmis iblerini cüzüzmüstüm ve o an benim posta kutusuna bir mektup atmisti bende mektubu okumadan almistim elime bu mektup önemli demisti ve ben bir anda uyandim

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca