Rüyada “Bağırmak” Görmek

Bağırmak
Rüyada bağırmak gireceği toplumlarda özü sözü bir ve sivri dilli bir kimseye işaret eder. Rüyada bağırdığını görmek sözünü esirgemeyen kimseye delalet eder.

Rüyada Bağırmak

Rüyada bağırmak rüyayı gören kişinin, yaşamı boyunca tanık olacağı hayırlı veya şerli olaylara işaret etmektedir. Aynı zamanda rüyada bağırdığını görmek toplum içinde, her zaman sözü dinlenen ve ses getiren biri olarak tabir edilir. Rüyada birine bağırmak sözünü söylemekten çekinmeyen, sivri dilli ve açık sözlü kişiye işaret eder. Rüyasında eli kolu bağlı bağırdığını görmek girdiği toplumlarda, öncülük sağlayacağı manasına da gelmektedir. Rüyada bağırmak ve yardım istemek, devlet kapısında bekleyen bir işinin olmasına ve yakın zamanda eline ulaşmasına yorumlanır.

Diyanet: Rüya sahibinin kendi kendine boş bağırdığını görmesi, telaşlı ve aceleci bir kimse olduğuna işaret etmektedir. Aynı zamanda bağırıp çığlık atmak, rahatlık ve sevince işaret eder.

İmam Nablusi: Rüyasında bağırmak ve korkmak gerçekler ile yüzleşmeye işaret edilir. Aynı zamanda korkularından emin olmaya ve korkularının üzerine gitmek olarak tabir edilir.

İslami Tabiri: Rüyada bağırmak çağırmak içinde bulunmuş olduğu sinirli, üzüntülü ve stresli günlerden yakın zamanda kurtulmaya, ferah ve huzura ermeye işaret eder.

Rüyada Bağırarak Uyanmak

Rüyada bağırarak uyandığını görmek bilinç altında yer eden olayların, uyku halindeyken rüyamızda canlanması olarak tabir edilmektedir. Gün içinde yaşanan üzücü ve stresli olayların etkisinde kalmak olarak da yorumlanır.

Rüyada Bağırmak ve Sesinin Çıkmaması

Rüyasında bağırdığını fakat sesinini çıkmadığını veya duyulmadığını gören kimseler için, geçmişte yaşanan üzüntülü günleri tekrar hatırlamak ve o günleri düşünerek uyuması sonucunda görülen rüya olarak yorumlanır.

Rüyada Bağırıp Yardım İstemek

Rüyasında bağırarak yardım istediğini gören kimse, güvende olmadığı ve huzursuz günler geçirdiği anlamına gelmektedir. Aynı zamanda korkularından emin olmaya ve o korkularını yaşayacağına’da yorumlanmaktadır.

Rüyada Bağırarak Ağlamak

Rüyada bağırarak ağlamak, yaşamış olduğu üzüntülü ve kederli günlerin etkisinde kalarak günlerce içinde tutması sonucu görülen rüyadır. Aynı zamanda rüyada görülen gözyaşı sevinç gözyaşları olarak’da yorumlanır.

Rüyada Birine Bağırmak

Rüyada birine bağırdığını görmek yakın zamanda alınacak olan habere işaret eder. Bazı zamanda rüyada suçlu birine bağırdığını görmek o kişinin yapmış olduğu hata sonucu yaşayacağı üzüntü ve kedere işaret etmektedir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca