Rüyada “Bağ” Görmek

Bağ
Rüyada Bağ ve asma görmek, Üzüm asması görmek hanım ile, meyvesi parası, pulu ve işlerinin artması ile rızkın genişliği kazançla yorumlanır.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı

RÜYADA BAĞ VE ÜZÜM ASMASI GÖRMEK: Ebû Sâid’ül-Vaaz (r.a.) demiştir ki: Bağ ve asma görmek, hanım ile, meyvesi parası, pulu ve kazancıy­la, kalınlığı sıhhati ile, yayılması rızkın genişliği ile, sulaması her işinin güzel olmasıyla ve fidanının dikimi şerefe kavuşmakle tâbir olunur. Rüyâda bir üzüm bağı aldığını gören kimse, Bekâr ise evlenir. Asma­nın dallarından su aldığını gören kimse, bir kadından malı ve parası dolayısıyla faydalanır. Kış mevsiminde meyveli bağ görmek, malı ziyan olmuş parası pulu kalmamış fakat halk arasında zengin zannedilen bir kadın ile tâbir olunur.

Kirmâni (r.a.) demiştir ki: Bir üzüm bağı satın aldığını ve veya ona sâhip olduğunu gören kimse, Bekâr ise evlenir. Bağ diktiğini gören kimse, yücelik ve sevince erer. Bir asma altında oturduğunu gören kim­se, uzun bir hayata ve dinde samimiyete kavuşur, Dünya ve âlıiret mut­luluğunu elde eder. Bağ bozumu görmek, zorluk, kesad ve işlerin ters gitmesine tâbir edilip, yorumlanır Bazı tâbirciler demişlerdir ki: rüyâda kendini bir bağda gören ve bağı seven kerem ve cömertliği sever.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca