Rüyada “Babayla Kavga Etmek” Görmek

Babayla Kavga Etmek
Rüyada Babayla kavga etmek, maksadına ulaşması zorlaşır denilmiştir. Rüyada babayla ettiğini görmek, keder yaşamaya ve üzücü bir haber demektir.

Rüyada Babayla kavga etmek

Rüyada Babayla kavga etmek, güç ve iktidar sahibi olmak istemesidir. Rüya sahibinin aile içinde sözünü geçirme konusunda biraz sıkıntı çekecek olmasına tabir edilir. Rüyada babasıyla kavga ettiğini görme, her şeyin sahibi olmak istemesidir. Rüyada evde babayla kavga ettiğini görmek, eğer ailesiyle yaşıyorsa söz sahibi olmayacak olmasına yorumlanır. Rüyada babayla sokakta kavga ettiğini görmek, sıkıntı ve sorundur.

Rüyada babayla okulda kavga ettiğini görmek, hırslarına yenik düşecek olması anlamına gelir. Rüyada Üvey Babayla Kavga etmek, çevrede kötü anılmaya ve üzücü konular yaşamaya işarettir. Rüyada Ölmüş babayla kavga etmek, kederlenip üzülmek ve pişmanlık duymak anlamına gelir. Rüyada Babayla kavga etmek, bazı tabircilere göre ortam ve yer değiştirmek anlamındadır, iş değişikliği veya ev değişikliği ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Babayla Kavga Ettiğini görmek

Rüyada Ölmüş Babayla Kavga Ettiğini görmek; ailesine ve babasına düşkün bir kimse olması, babasına olan sevgisi ve düşkünlüğü ile tabir edilir. Rüyada ölmüş babasını kavga ettiğini görmek, aile için her şeyi yapmaya hazır olması, onlar için her şeyin en iyisini yapacak olmaya, babasının ise sağlığı ile yakından ilgilenecek olması ile yorumlanır.

Rüyada Üvey Babayla Kavga Ettiğini görmek

Rüyada Üvey Babayla Kavga Ettiğini görmek; iş hayatında yaşanacak başarıya ve maddi anlamda rahatlamaya, mülk sahibi olacak olma ile tabir edilir. Rüyada üvey babayla kavga ederken ağladığını görmek, sıkıntı ve sorunların bitecek olmasına ve yeni iş girişimlerinde bulunacak olmasına yorumlanır.

Rüyada Babanın Başkasıyla Kavga Ettiğini görmek

Rüyada Babanın Başkasıyla Kavga Ettiğini görmek; gelecek olan bir haberin sıkıntı olacak olmasına bundan dolayı ailede huzursuz yaşanacak yorumlanır. Rüyada birinin babasıyla kavga ettiğini görmek, geçim mücadelesi verecek olmaya, maddi açıdan rahatlayacak olmaya tabir edilir.

Rüyada Babayla Toplulukta Kavga Ettiğini görmek

Rüyada Babayla Toplulukta Kavga Ettiğini görmek; yakın bir zamanda alınacak bir karar için aile büyüklerinin bir araya gelecek olmasına rivayet edilir. Rüyada kalabalıkta babasıyla kavga ettiğini görmek, söz sahibi olacak olmaya, işlerini büyüterek kazancının artmasına faydası olacak işlerle meşgul olacak olmasına tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Rüyamda babamla kavga ettiğimi gördüm. Rüyada babayla kavga etmek ne anlama gelir? ( Sunay ) dedi ki:

  RÜYAMDA BABAMLA KAVGA EDİYORDUM ONA BAĞIRIYORDUM. BENİ ÇOK SİNİR ETMİŞTİ

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Sunay, Rüyada babayla kavga ettiğini görmek, içinde bulunduğu durumdan dolayı sıkıntıya düşmeye söz sahibi olmak istemeye, bir çok şeyi elde etmek isteme ile yorumlanır.

 2. Pınar: Rüyada babayla kavga etmek? dedi ki:

  Rüyamda babamın istemediği bir evlilik yapıyordum ve babamla kavga ediyorduk başka bir rüyamda yine ayni kişiyle evlenmisim ve düğün sonrası dişlerin çok açıyordu ve kaniyordu

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Rüyada babayla kavga etmek güç ve kuvvet sahibi olmaya, hane içinde sözünüze değer verilmemesi ile yorumlanır.

 3. Enzelna dedi ki:

  Ölmüs babamı rüyamda sürekli birileriyle kavga ederken görüyorum ölmeden önce çok sakin uyumlu bi insandı rüyamda kardeşlerim e ve bana kötü davrandigini görüyorum.

 4. Melis dedi ki:

  Rüyamda üvey babamla kavga ediyordum gercekte üvey babam yok ama ona bağırıyodum evden gitmesini istiyordum ama o gitmeyince ben gittim yağmur da sığınacak bir yer bulmuştum bi tanede arkadaşım vardı onla birlikte sokakta yaşıyordum

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca