Rüyada “Baba” Görmek

Baba
Rüyada baba görmek, İslami sevinçli güler yüzlü görmek bol rızka ve hayra işaret eder. Rüyada baba olduğunu görmek, dünyalık işlerinizde başarı ve bol kazançtır.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı

Rüyada Baba görmek

Rüyada baba görmek, eğer babanız sevinçli ve neşeli ise, hayır ve bereket esenliktir, bazı tabircilere göre rızık ve bolluk için geçecek bir dönemin habercisidir. Rüyada baba görmek, İslami rüya tabirlerine göre anlamı ve manası, arzu ve maksadının gerçekleşeceğine, gönlünde geçirdiği hayırlı duaların gerçekleşmesine işarettir. Rüyada baba olmak, baba olduğunu gören kimse rızka nail olur evlat ve mal, mülk elde eder denilmiştir. Rüyada baba olduğunu görmek, rüya görenin kaybı varsa tekrar eline geçer. Rüyada baba görmek, acı çekme ve üzüntüsü varsa sevince dönüşür. Baba rüyası üzüntülü ve kederli görülmediği takdirde her zaman hayır ve bereket anlamına gelir.

Rüyada baba eli öpmek, rüya sahibi için rızka ve bolluğa nail olur denilmiştir. Rüyada baba sesi duymak, güven ve emniyette olmak anlamına gelir. Rüyada Baba görmek, hayır işlemek ve doğru itikat anlamına gelir, babayı neşeli ve sevinçli gören kimse arzu ve emeline kavuşur denilmiştir.

Rüyada babasının öldüğünü görmek, bu rüya sahibi sahibi için sıhhat, afiyet ve uzun ömür demektir. Rüyada baba olmak, kısmet ve şanstır ele geçecek mülk ve devlet ile tabir  edilir. Rüyada Üvey baba görmek, rüya sahibinin şansının bir mühlet yolunda gitmeyeceği anlamına gelir. Rüyada Baba görmek, eğer bu üvey babanız ise muhabbetiniz seviyeniz iyiydi ise aynı öz baba görmek ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada Ölmüş Babayı görmek, dua ve hayır istemesi ile veya onun adına yapılacak bir hayra delalet eder. Rüyada baba ağlaması görmek, üzüntü ve kederli bir döneme girmenin habercisidir.

Rüyada baba görmek, çeşitli şekillerde tabir edilir, İslami rüya yorumları ve tabirleri burada ayrıntılı olarak verilecektir. Rüyanızda babanızı görme ihtimallerinin bir çoğunu burada başlıklar altında yorumlayacağız bunların dışında rüyanızda babanızı daha farklı gördüyseniz ve manasını bu sayfada bulamadıysanız lütfen yorum bölümünde üye sitemize üye olmadan rüyanızı bu sayfanın altına yazın ve rüyanızı size uygun şekilde yorumlayalım.

Rüyada baba olmak

Rüyada baba olmak; rüyada baba olduğunuzu görmek, İslami rüya yorumlarına göre rüyada baba olmak ve çocuğunun olduğunu görmek şu şekilde tabir edilir. Zengin bir bayanla birlikte olmaya bazende zenginliğe delalet eder. Sevdiklerinizle bir araya gelmeye ve tüm dostlarınızla gülüp eğlenmeye delalet etmektedir

Rüyada baba ile tartışmak

Rüyada baba ile tartışmak; baba ile kavga etmek tartıştığını görmek bazı rüya alimlerine göre şu şekilde yorumlanmıştır. Hünerli ve marifetli bir kimse ile tabir edilir aşk ve cinsel hayatında iyi olmaya bedeni rahatsızlığı varsa şifa bulacağına ve yakın zamanda büyük bir sevinç yaşayacağına delalet etmektedir. Rüyada baba görmek, iyiliği ve güzelliği temsil eder, rüyada babayla tartışmak kavga etmek, iyi giden bazı şeyleri bozmak veya bozulması anlamına gelir.

Rüyada baba dövmek

Rüyada baba dövmek; rüyada baba dayağı yemek yada babanızı dövmek iyi değildir rüya sahibinin büyüklerinin sözünü dinlemediğine ve kendi aklına göre davranmaya ve anlayışsızlığa delalet eder. Rüyada babaya vurmak da yakında uğrayacağı kayba ve bundan dolayı zarara uğramaya işaret etmektedir.

Rüyada baba duası almak

Rüyada baba duası almak; rüyanızda babanızın size dua ettiğini görmek hasta için şifa bulmaya dertli için dertlerinden kurtulmaya işsiz için iş bulmaya ummadığı yerden gelecek menfaate ve kazanca delalet eder. Rüyada baba duası ile sevindiğini ve arkasından babanın dua ettiği gören kimse makam ve mevkiye yükseleceği ve büyük kimseler tarafından destekleneceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş babayı görmek

Rüyada ölmüş babayı görmek; rüyada rahmetli babanızı görmek hayır işler ile meşgul olmaya işlerindeki verimin artacağına çalışmayan için iyi bir iş meşgalesine işaret etmektedir. Rüyada vefat etmiş baba görmek sizden dua istemesine dua ile anılmasına da bir toplu dua yapılmasına toplu olarak bir yemeğe de delalet eder. Çünkü babalar bir haneyi ayakta tutan direk gibidir rüyada ölmüş vefat etmiş babayı görmek sorumluluk almaya da delalet etmektedir.

Rüyada babaya sarıldığını görmek

Rüyada babaya sarılmak; rüyada babanıza veya bir başka baba yerine koyacak kadar saygı ve sevgi hürmet duyduğunuz birine sarılmak yakın olmak onun size sarılmasını görmeniz, gördüğünüz kişi sağ ise onunla yakınlaşmaya desteklerini görmeye birlikte olmaya delalet eder. Rüyada baba görmek, murattır, kısmet ve şanstır ona sarılmak maksada kavuşmak istediği hayırlı şeyleri elde etmek anlamına gelir.

Rüyada babanın ağladığını görmek

Rüyada babanın ağladığını görmek, babanızı ağlarken görmek ne anlama gelir. Rüyada babanızın ağladığını görmek gücün iktidarın artacağına arzu ve amellerin yerine geleceğine umduklarının hayır ile gerçekleşmesine işaret eder. Rüyada babanızı sevinçten ağlarken görmek kederlerinden kurtulacağınızı delalet eder.

Rüyada Üvey baba görmek

Rüyada Üvey baba görmek; rüyanızda üvey baba olarak tabir ettiğiniz baba yerine koyduğunuz bir kimseyi görmek; Ticaretinizin bollaşmasına işle alakalı görüşmelerinizin artacağına delalet eder. Rüyada genelde üvey baba gören kimseler için başarı ve mevki yükseliş tabir edilir. Rüyanızda bazen üvey baba görmek yakın çevrenizden bir kişi tarafından ihanete uğramaya ve aldatılmaya da delalet edebilir.

Rüyada hasta baba görmek

Rüyada babayı hasta görmek, babasının hastalandığını görmek veya Rüyada sağlıklı babanızı hasta görmek sıkıntı ile tabir edilir. Rüyayı gören için sıkıntıya düşmeye işlerinin azalmasına işarettir. Eğer kişinin babası sağ değilse vefat eden bir babayı hasta görmek işlerinde sıkıntı duymaya kazanç kapılarının azalmasına kısa süre için işlerde durgunluğa delalet eder.

Rüyada babayı öpmek

Rüyada babayı öpmek; babanızın elini öptüğünü görmek saygı ve hürmet görmeye işaret eder. Büyükler yanında saygıyla anılmaya işlerde muvaffakıyete delalet eder. Rüyada babasını yanağından öpmek veya öperken görmek dünyadaki rızkının bolluğuna dünya işlerinin kolaylığına işaret etmektedir.

Rüyada babanın kendisine para vermesi

Rüyada babadan para almak; Rüyada babadan para almak veya aldığını görmek ummadığı bir yerden gelecek ganimete ve hayra alamettir. Rüyada baba görmek, hayırdır ondan para almak maksa kavuşmak anlamına gelir.

Rüyada babasının yandığını görmek

Rüyada babayı yanarken görmek, eğer babanız vefat etmiş ise ve rüyanızda babanızın yandığını gördüyseniz hüzün ve kederin alametidir. İşlerde sıkıntıya beklediği işlerin onaylanmamasına delalet eder. Rüya görenin babası sağ ise yaşıyorsa rüyasında babasının yandığını gören kimse için rüya şu şekilde yorumlanır. Babanız acılar içinde yanıyorsa bağırarak geçmişte bilmeden veya bilinçli olarak işlenen bir hatanın tesirine girmeye ve bundan dolayı vicdanının rahat olmadığına delalet eder.

Rüyada babasını sinirli görmek

Rüyada babanızı sinirli ve kızgın görmek veya size sinirli baktığını görmek şu şekilde yorumlanır; Bu rüyayı gören kimse uyarı olarak almalıdır, hayatında veya işlerin de daha dikkatli olmalı zarara uğraya bilirsiniz yada dikkate almadığınız gözden kaçırdığınız önemli konular olabilir bunlara dikkat etmelisiniz.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. ebru dedi ki:

  Ruyamda babamin bana diger cocuklarindan daha cok itina ettigini okuyacak cocugun sadece ben oldugumu sadece bana para ve imkan verecegini soyluyodu

 2. Yesim dedi ki:

  Merhaba rüyamda babamı görüyorum keyifli bir şekilde yatıyo tavuk yapıp yiyecegim allah izin verirse diyor uyandım yorumu yazar misiniz

 3. Derya dedi ki:

  Rüyamda 3 ay önce kaybettiğim babamı hastane yatağında monitöre bağlı yatarken gördüm gülümsüyordu ona peygamberimizi gördün mü dedim oda bana yok görmedim kampanya varmış dedi ve uyandım. Çok etkilendim.

 4. irfan dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda evli ablamın düğünü olduğunu gördüm babzm düğüne gelip altın bilezikler takıyor,hasta olduğu halde sigara içiyor,düğünds normalden farklı çok sakin oluyor.Daha sonra eşimle küs olduğu kız kardeşimi gördüm bir arada düğüne katılıyorlar kavgada etmiyorlar.Bu rüyanın anlaöını açıklarsanız sevinirim teşekkürler.

 5. Furkan dedi ki:

  Rüyamda babamın yanına gidiyorum yanında oturuyorum babam benim boynumu falan sıkıyo benim hakkımda bişey öğrenmiş gibiydi ama bana birşey sölemiyorduv

1 7 8 9
Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca