Rüyada “Ayran” Görmek

Ayran
Rüyada Ayran görmek ne anlama gelir? Rüyada Ayran görmek nasıl tabir edilir, Rüyada ayran içmek, yapmak, ayran içtiğini görmek üzüntü ve kedere işarettir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı ne demektir?

RUYADA AYRAN: Rüyâda ayran yaptığını, satın aldığını veya birinin verdi­ğini görmek, üzüntüyle tâbir edilir. Yemeğin haricinde olarak ayran iç­tiğini gören kimse, hasta olur. Ekmekle ayran içmek hüzün ve kedere, bir görüşe göre haram karışmış mala yorumlanır.

İslami yorumu: Rüyada Ayran görmek, iki şekilde tabir olunur. Hayırlı geçim ve zor maişet ve zor kazanılan paraya işaret eder. Rüyada ayran dökmek hastalıktan kurtulmaya, ayran hazırlamak sıkıntılı bir döneme girmeye, ayranı ikram etmek dertlerine ortak kimselerden destek görmeye yorumlanır.

Diyanet Yorumu: Rüyada ayran hayır ile yorumlanır. Dertliler için refaha, sıkıntıda olanlar için selamete esarette olanlar için kurtuluşa, hapiste olanlar için tez vakitte çıkacağına yorumlanır.

İmam-ı Nablusi şöyle buyuruyor: Rüyada Ayran içmek, gönül ferahlığına ve iç dünyasının selametine yorumlanır. Rüyada Ayran görmek, hüzün ve kederden sonra gelecek hayra işaret eder. Rüyada Ayran çorbası görmek rızık ve kısmete bol maişet genişliğine tabir edilir.

Rüyada Ayran İçmek

Ayran görmek ve ayran yaparken içtiğini görmek, üzüntü ve keder ile tabir olunur. Rüyada Ayran içtiğini gören kimse kısa süre içinde hasta olabilir, eğer hasta ise hastalığının bir mühlet daha devam edeceğine yorumlanır. Rüyada içtiğini gören kimse ayranı tadında ve kıvamında bulursa tez zamanda sıkıntılarından kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Ayran Yapmak

Rüyada yoğurt ile ayran yapmak için hazırlık yaptığını görmek ve yoğurdu sulandırıp ayran kıvamına getirdiğini gören kişi, uzun zamandır çektiği sıkıntıların sonuna geldiğine olmasını arzu ettiği işlerin kolayca gerçekleşme vaktinin yakınlaştığına tabir olunur.

Rüyada Ayran Çorbası Görmek

Rüyada Ayrandan çorba yaptığını görmek, faydalı bir hizmette bulunmaya, akıbetin güzel olmasına, serinlik ve refaha faydalı helal kazanca, zor elde edilen maddiyata, mülke ve bereketli bir ticarete. Rüyada Ayranlı çorba görmek, hasta için şifa bulmaya, hastalıklarından kurtulmaya işaret eder.

Rüyada Ayran Görmek ile Alakalı kapsamlı Tabirler

  • Rüyada ayran içtiğini görmek, sıkıntılara ve gelecek hastalığa,
  • Rüyada ayran ikram etmek, dert ve sıkıntılarından kurtulup, başkalarına yönelmeye,
  • Rüyada Ayran Dağıtmak, dertlerine ortak olacak kimselerden yardım almaya,
  • Rüyada yoğurtun ayrana dönüştüğünü görmek, maddi sıkıntıya ve dar geçime, bazende keder,
  • Rüyada ayran içmek gönül ferahlığına, üzüntüden sonra refaha çıkmaya yorumlanır.
  • Rüyada Ayranı dökmek, sıkıntılarından kurtulmaya ve hastalıklarından şifa bulmaya işaret eder.
İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca