Rüyada “Ayağı Takılıp Düşmek” Görmek

Ayağı Takılıp Düşmek
Rüyada ayağı takılıp düşmek zor geçim, başarısızlık ve çevrenizde eleştiri görmeye işarettir. Rüyada ayağının kaydığını görmek iş ve makam kaybıdır.

Rüyada Ayağı Takılıp Düşmek

Rüyada ayağı takılıp düşmek, İslami yorumculara göre sıkıntı, dert, keder ve üzüntü yaşamaya iş yaşamında başarısız olmaya tabir edilip, yorumlanır. Rüyada ayağının takılıp düştüğünü görmek, çalışarak elde ettiği her şeyi bir hiç uğruna kaybetmeye tasvir edilir. Rüyada ayağı takılıp yüksek bir yerden düşmek, aile içinde can sıkıcı ve üzücü olaylar yaşamaya yorumlanır. Rüyada ayağı takılıp bulanık suya düşmek, maddi, manevi olarak sıkıntı ve kayıplar yaşamaya tabir edilir. Rüyada ayağı takılıp düşmek, rüyayı gören kişinin mutsuz bir aile hayatı ve iş yaşamı olmasına rivayet edilir.

Rüyada ayağı takılıp düşmek, rüya sahibi için maddi sıkıntı yaşayarak yokluğa ve fakirliğe rivayet edilir. Rüyada ayağı takılıp göle düşmek, var olan işlerinin bir anda bıçak gibi kesilmesi ile zor günler yaşamaya yorumlanır. Rüyada ayağı takılıp uçurumdan düşmek, parasal anlamda çıkmaza girmeye ve büyük kayıplar yaşamaya işaret eder. Rüyada ayağı takılıp düşmek, kaybettiği her şeyi zamanla geri kazanmaya ve refaha kavuşmaya alamet eder.

Rüyada Ayağı Taşa Takılıp Düşmek

Rüyada ayağı taşa takılıp düşmek, sağlık sorunları yaşamaya ve işlerinin içinden çıkılmaz bir hal almasına yorumlanır. Rüyada ayağı taşa takılıp düştüğünü görmek, evli kimse için eşi ile arasında büyük sorunlar yaşamaya ve ayrılık aşamasına gelme ile tabir edilir.

Rüyada Birinin Ayağı Takılıp Düşmesi

Rüyada birinin ayağı takılıp düşmesi görmek, işi ile ilgili yapılan bir hatadan dolayı maddi olarak sıkıntı yaşamaya rivayet edilir. Rüyada birinin ayağı takılıp düştüğünü görmek, yeni projeler için atılacak adımların zarar getirmesi ile zarar uğramaya yorumlanır.

Rüyada Arkadaşının Ayağı Takılıp Düşmek

Rüyada arkadaşının ayağı takılıp düşmek, üzücü ve can sıkıcı bazı olaylar yaşamasına parasal anlamda sıkıntıya düşmeye yorumlanır. Rüyada arkadaşının ayağının takılıp düştüğünü görmek, yardıma ihtiyacı olduğu esnada yardıma koşup destek olması anlamına gelir.

Rüyada Ayağı Takılıp Merdivenden Düşmek

Rüyada ayağı takılıp merdivenden düşmek, rüya sahibinin iş hayatında yaşadığı sıkıntıların giderek büyüyeceğine yorumlanmaktadır. Rüyada ayağı takılıp merdivenden düştüğünü görmek, düşmanları tarafından ayağını kaydırmaya çalışmaya ve zarar verme ile tasvir edilir.

Rüyada Yürürken Ayağı Takılıp Düşmek

Rüyada yürürken ayağı takılıp düşmek, emeklerinin karşılığı olan mevki ve makamı kaybetmeye rivayet edilir. Rüyada yürürken ayağı takılıp düştüğünü görmek, iş ve aile hayatında sıkıntılı geçecek bir dönem geçirmeye tabir edilir.

Rüyada Ayağı Takılıp Yere Düşmek

Rüyada ayağı takılıp yere düşmek, bulunduğu iyi halden kötü hale düşmeye ve maddi sıkıntıların baş göstermesine tabir edilir. Rüyada ayağı takılıp yere düştüğünü görmek, zenginliğini ve varlığını kaybederek fakirleşmeye, borçlarının artmasına yorumlanır.

Rüyada Ayağı Takılıp Denize Düşmek

Rüyada ayağı takılıp denize düşmek, bolluk ve bereketli ve bolluk içinde bir hayat yaşarken bir anda işlerinin kötüye gitmesi ile kayıplar yaşamaya yorumlanır. Rüyada ayağı takılıp denize düştüğünü görmek, ailesi ve kendisi için hayırlı olacak bir işte bulunarak refaha kavuşmaya tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Rüyamda ayağımın takılıp çamurda kaydığımı gördüm. Rüyada ayağının takılması ne anlama gelir? ( Serkan ) dedi ki:

  Rüyamda yürüyüş parkında yürürken ayağımın altında camurdan kayıyorum düşer gibi oluyorum düşmüyorum illahi bir ses duyuyorum öldüm dunya ben yine geldim can ahmedim can ahmedim diye cocuklara demir para dagıtıyorum

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Serkan, rüyada çamurda kaydığını görmek, sıkıntılı ve sancılı bir dönemde olmaya işlerinin tepe taklak olup maddi olarak zor günler geçirmesine ve yıpranmasına, demir para dağıtmak, sevinip mutlu olacağı bir haber almaya ve sıkıntılarının biterek refaha kavuşmasına yorumlanır.

 2. Mustafa dedi ki:

  Ruyamda sol ayağimin ipe takilarak düştüğümü gördüm

 3. Mustafa dedi ki:

  Rüyamda sol ayağimin ipe takilip düştüğünü gordum.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca