Rüyada “Avret Yerini” Görmek

Avret Yerini
Rüyada Avret yeri görmek ne demektir? Avret yerinin açılıp çıplak kaldığını görmek, Rüya gören kişi eğer utanırsa düşmanı sevineceği bir hataya düşer.

RUYADA AVRET YERİ: Rüyada avret yerinin açıldığını ve bundan utandı­ğını gören kimsenin, düşmanı sevineceği bir yanlışlığa düşer. Avret ye­rinin açıkta olduğunu ve bu durumdan da utanmadığını, hiçbir kim­senin de ona bakmadığını gören kimse, içinde bulunduğu sıkıntı, zah­met ve hastalıktan kurtulur.

İslami Yorumu: Rüyada avret yeri görmek, Eğer borçlu ise Allah (c.c.) ona borcunu ödemeyi kolaylaştırır. Korku içinde ise bundan kurtulur. Rüyada Bir kadının, erkeğin avret yerini görmüşse, hoş olamayan bir haber almaya, rüyada erkeğin, bir kadının avret yerini görmesi hayatının uzun olmasına ve uzun ömrü olacağına yorumlanır.

Diyanet Yorumu: Rüyada Avret yerini açık görmek, bu kimse bu durumdan dolayı utanırsa, düşmanlarına karşı emin olmaya, bazende içinin de dışı gibi temiz olacağına, bazende bir kısmete rüyanız tabir edilir ve yorumlanır.

İmamı Nablusi şöyle buyuruyor: Rüyada avret yeri görmek, kötü olaylarla karşılaşmaya haber eder, bazı yorumlara göre ise ecele, vefata yakın olmaya, hayati bir durumla karşılaşmaya ve tehlikeye, belaların art arda gelmesine ve bazende zengin ve varlıklı olmaya veya yeni bir evlat ve çocuk dünyaya geleceğine rüyanız yorumlanmaktadır. Rüyada avret yeri görmek ile alakalı ayrıntılı tüm, Rüya yorumları için alt bölüme bakın geniş kapsamlı İslami Rüya Tabirleri yer almaktadır.

Avret Yerini Temizlemek

Rüyada avret yerini temizlemek kurtuluş ile tabir edilir. Rüyayı sahibi, dertlerini, sıkıntısını üzüntülerini geride bırakmasına, varsa özel bir rahatsızlığı ondan kurtulacağına işaret eder. Erkek için, daha iradeli olmaya, Kadın içinse, evli değilse güzel bir evliliğe yorumlanır.

Avret Yerinden Akıntı gelmesi

Rüyada Avret yerinden akıntı gibi bir şeylerin geldiğini görmek, irin gibi, kan gibi vs. şeyler ise elem ve tasa ile tabir edilir. Bazı rüya tabircilerine göre hastalığı kadın yada erkek hastalığı varsa bunlardan dolayı sıkıntı yaşamaya geç bir zamana kadar süreceğine delalet eder.

Avret Yerine bakmak

Rüyada avret yerine baktığını görmek, avret yerinin açık olması ve Rüyada avret yerini net bir şekilde görmek, borca girmeye borçlanmaya, bazende üzücü bir haber almaya, bazı zaman da rüya sahibi için bir yolculuk yapacağına da yorumlanır.

Avret Yerini ellemek

Erkek veya Kadın, Rüyada avret yerini ellediğini görse: bu kimse kendi elleriyle hataya düşeceğine ve bu hatasından dolayı sıkıntı ve hüzne düşeceğine, ve kendi elleriyle de bu durumdan kurtulacağına delalet eder.

Edep Yerinin görülmesi

Rüyada edep yerinin görülmesi, hayırlı değildir. Bu rüya şöyle yorumlanır, Dinden ve imandan uzaklaşmaya, hasetlik ve arsızlık, yüzsüzlük görülmesine, rüya sahibi için uyarı rüyalarından olur ve bazende yanlış yollara girilmesine mani olunması için gösterilen rüyalardan dır. Edep yerini görmek, bir başkasının hakkına girmeye, çalmaya, iftira eden birine ve dedikodu yapmaya rüyanız tabir edilir ve İslami kaynaklara göre yorumlanır.

Avret yerini Ağda yapmak

Rüyada ağda yapmak, avret yerini ağda ile aldığını görmek: bolluk ve yardım ile tâbir edilir. Rüya sahibi için, huzur ve iyilik içinde mesut ve bahtiyar olarak hayatını sürdürmeye, iyi bir kimseyle dostluğunun başlayacağına işaret eder. Kısaca Rüyada Avret yerini görmek ve ağda ile aldığını gören Kişi ağız tadın yerinde olacağına ve keyif, duru bulacağına yorumlanır.

Rüyada Eşinin Avret Yerini Görmek

Evli bir kimse rüyasında eşinin avret yerini görmesi ve avret yerini temiz olarak görmek, eşler arasında muhabbetin devamına, bazende eşler arasında varsa soğukluk bunun kalkmasına, ve bazende eşinizin avret yerini temiz ve parlak, ışık saçan parlaklıkta görmek, bir evlat sahibi olmaya yorumlanır. Bazende hayırlı bir birlikteliğin devamına rüyanız tabir edilip ve yorumlanır.

Rüyada Annenizin Avret Yerini görmek

Rüyada annenizin avret yerini görmek; Çevresine daha anlayışlı ve saygılı olması gerektiğine, bulunduğu sıkıntı, zah­met ve hastalıktan kurtulmaya işaret eder. Bazı kişiye özel Rüya yorumlarına göre, Rüyada Annenizin avret yerini görmek, bu kimse bu durumdan dolayı utanırsa, düşmanlarına karşı emin olmaya, bazende içinin de dışı gibi temiz olacağına, bazende bir kısmete rüyanız tabir edilir ve yorumlanır.

Rüyada Avret yeri ile alakalı Ayrıntılı, Kapsamlı Yorumlar

 • Rüyada avret yerini traş etmek, bu kimse borçluysa borçlarından kurtulur,
 • Avret yerini başkasına göstermek, sırrının açığa çıkmasına, bazende iftiraya uğramaya,
 • Avret yerini büyük görmek, mal ve çoluk çocuğunun artmasına, hanenin genişlemesine,
 • Avret yerini çok kıllı görmek, sıkıntılı ve üzücü bir döneme gireceğine,
 • Avret yerini temiz görmek, borçlarından kurtulmaya, genel bir kurtuluşa tefsir eder.
 • Avret yerini elleriyle kapatmak, bir hatasından dolayı pişman olmaya, tövbe etmeye,
 • Ailesinden birinin avret yerini görmek, çevresine daha anlayışlı ve saygılı olması gerektiğine,
 • Arkadaşının avret yerini görmek, bu kimse ile kısa bir mühlet uzaklaşmaya,
 • Avret yerinde kıl görmek, kazancın artmasına, başını bile kaşıyacak vakit bulmadan çalışmaya,
 • Kadının Avret Yerini görmek, Çocuk sahibi olmaya, yokluktan ve hastalıktan kurtulmaya,
 • Erkeğin Avret Yerini görmek,  hayır olmayan şeyler ile, bazende uğursuz bir dönemde olmaya,
 • Avret yerini başkasının temizlediğini görmek, borçlarına destek göreceğine, yardım görmeye işaret eder.
İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Mine dedi ki:

  Yıldıznameye baktırmak istiyorum

 2. Aysen dedi ki:

  Ben rüyamda kendi avret yerimi açıp içine bakıyorum bu ne anlama geliyo

  1. Anonim dedi ki:

   Azmıssın

 3. asi dedi ki:

  Ben rüyamda bir kadının avret yerini gördüm sizce bu ne anlama gelir

 4. İsimsiz dedi ki:

  Rüyamda sevdiğim kadını avret yeri açılıyordu ve ona bir Adam kapatması için yardım ama ben kendim yardıma gitmeyip yanımdaki bir bayanı gönderiyordum yardım için

1 2
Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca