Rüyada “Attan Düşmek” Görmek

Attan Düşmek
Rüyada attan düşmek muradının gerçekleşmeyeceğinin işaretidir. Rüyada ata binmek ve attan düşmek çok istediğiniz birini kaybetmek anlamına gelir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Attan Düşmek

Rüyada attan düşmek, İslami tabircilere göre hayırlı ve güzel olacak bir işe başlayarak rakiplerini ve düşmanlarını alt etmeye yorumlanır. Rüyada attan düştüğünü görmek, iş dünyasında istemeyen kişiler tarafından işlerinin kötüye gitmesi için zarar vermesi ile tabir edilir. Rüyada tanıdığının attan düşmesi, yardımı ihtiyacı olan bir kimseye maddi açıdan yarımcı olmaya yorumlanır. İslami rüya tabiri yorumcuları uyarı mahiyetinde bir rüya olarak ve rüya sahibinin düşmanlarına karşı temkinli olması ile tabir edilir. Rüyada attan düşmek, yapılan her türlü kötülüğe ve ihanete karşı temkinli olma anlamına gelir.

Rüyada attan düşmek, rüyayı gören kişinin bazı maddi sıkıntılar içinde olması ile sorunlar yaşaması anlamına gelir. Rüyada ata binip düştüğünü görmek, işlerinde başarısızlığının sorumlusu olarak kendisini hatalı bulma yorumlanır. Rüyada attan düşmek, kişi düşüp başka bir ata biniyorsa iş değişikliği yapmaya ve huzursuz olma ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Attan Yere Düşmek

Rüyada attan yere düşmek, rüya sahibi için hayırlı olacak bir rüya olarak tabir edilir, kararlı ve başarılı olma ile yorumlanır. Rüyada attan yere düştüğünü görmek, çekilen sıkıntıdan sonra elde edilen başarı ve makam sahibi olma ile tabir edilir.

Rüyada Birinin Attan Düşmesi

Rüyada birinin attan düşmesi, iyi giden işlerinin bir anda bozulmasına ve maddi sıkıntılar çekmesine tasvir edilir. Rüyada birinin attan düştüğünü görmek, iş ile ilgili aldığı bazı kararlarda sorunlar yaşaması ve çözüm arayışı içinde olması ile tabir edilir.

Rüyada Gelinin Attan Düşmesi

Rüyada gelinin attan düşmesi, işlerinin umduğu gibi gitmemesi ve yarım kalması ile hayal kırıklığı yaşamaya tabir edilir. Rüyada gelinin attan düştüğünü görmek, evlilik arifesinde yaşanan sorunlar yüzünden muradına eremeyeceğinize yorumlanır.

Rüyada Siyah Attan Düşmek

Rüyada siyah attan düşmek, yaşanacak olan bazı kötü günlerin habercisi olarak tabir edilip, yorumlanır. Rüyada siyah attan düştüğünü görmek, iş hayatında yaşadığı bazı sıkıntılardan dolayı ailesi ile sorun yaşamaya rivayet edilir.

Rüyada Kırmızı Attan Düşmek

Rüyada kırmızı attan düşmek, beklenen bir haber gelmesi ile iş yaşamındaki huzurunun kaçması ile yorumlanır. Rüyada kırmızı attan düştüğünü görmek, rüya sahibinin eğitiminin ve bazı istediği şeylerin yarım kalması ile karamsarlığa kapılması anlamına gelir.

Rüyada Beyaz Attan Düşmek

Rüyada beyaz attan düşmek, arzu ettiği ve sahip olmak istediği şeye çektiği zorluktan sonra elde edecek olmaya yorumlanır. Rüyada beyaz attan düştüğünü görmek, işlerinde istediği başarıyı elde edememeye bunun sonucunda hayal kırıklığı yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Attan İnmek

Rüyada attan inmek, mevki ve makam sahibi birinin elindeki her şeyini kaybetmesine ve sıkıntılı bir dönem geçirmesine yorumlanır.Rüyada attan indiğini görmek, indiği attan başka bir ata binmek iş yada mekan değişikliği olarak tabir edilir.

Rüyada Attan Kaçmak

Rüyada attan kaçmak, korktuğu ve endişe ettiği şeylerden kurtulup başarılı ve mutlu olacağı işlerle meşgul olmaya yorumlanır. Rüyada attan kaçtığını görmek, maddi sıkıntılarının son bulmasına rahat edeceği bir hayata sahip olma ile tasvir edilir.

Rüyada Attan Korkmak

Rüyada attan korkmak, hane içinde yaşanan sorunların ve sıkıntıların son bulması ile feraha kavuşmaya tabir edilir. Rüyada attan korktuğunu görmek, bazı işlenen yada işlenecek olan günahlardan uzak durmaya ve tövbe etme ile yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. elif gemici dedi ki:

    benim akrabam görmüş rüyayı ben ata binmişim atla beraber düşmüşüm

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca