Rüyada “Ateş Böceği” Görmek

Ateş Böceği
Rüyada Ateş böceği görmek, bahtının açılacağı ve ettiği duaların kabul olacağına delalet eder. Rüyada ateş böceği gören kimse, müjdeli haber alır ve aile hayatı güzelleşir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Ateş böceği görmek, kişinin bahtının açılacağı ve ettiği duaların kabul olacağına delalet eder. Rüyada ateş böceği gören kimse, işlerinin düzeleceği ve müjdeli bir haber alacağı anlamına gelir. Rüyada ateş böceği gören kimse, eşya ve paraya sahip olmakla beraber hayırlı bir eşin sahibi olur. Rüyada ateş böceği görmenin anlamı, uzaktan bir ateş böceği görmek, ileride bir müjde alma anlamına gelir.

Rüyada Ateş böceği görmek hakkında, Danyal (a.s.) buyurmuştur ki: Hayırlı yollara vesile olacağına ve kısmetinin açılacağına delalet eder. Rüyada ateş böceği görmek bazı yorumculara göre, kısmet, bereket, hane içinde ferahlığa delalet eder. Rüyada ateş böceği görmenin İslami anlamına göre yorumu, rüya sahibi evli ise iş ve aile hayatında mutluluk ve huzur geleceğine işaret eder. Rüya sahibi bekar ise  kısmeti açılır ve iş hayatında yükseleceğine delalet eder.

Rüyada Ateş Böceği Görmek

Rüyada ateş böceği görmek, iş hayatında makamının yükselmesine ve kısmetinin açılmasına delalet eder. Rüyada ateş böceği gören kimse, yakın zamanda sevdiğine kavuşmasına ve iş hayatının düzene girmesi anlamına gelir.

Rüyada Ateş Böceği Öldürmek

Rüyada ateş böceği öldürmek, zorlu bir aile ve iş hayatı geçirmeniz anlamına gelir. Rüyada ateş böceği gören kimse, iş hayatın ve aile hayatının huzursuz gitmesine işarettir.

Rüyada Ateş Böceği Isırması

Rüyada ateş böceği ısırması, rüya sahibinin iş ve aile hayatının bir anda terse gideceği anlamına gelir. Rüyada ateş böceği ısırmasını gören kimse, iş ve mutlu aile hayatının zora girmesi ve sıkıntılar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Ateş Böceği Yemek

Rüyada ateş böceği yemek, yakınları ve dostları tarafından zarar göreceğine delalet eder. Rüyada ateş böceği yiyen kimse, yakın zamanda aile ve iş hayatında zorlu günleri gireceğini işaret eder.

Rüyada Ateş Böceği Yakalamak

Rüyada ateş böceği yakalamak, sıkıntılı bir dönemden gireceğini, aklını meşgul eden, zorlanacağı hayatı yaşayacağını delalet eder. Rüyada ateş böceği yakalayan kimse,  Kişinin bu dönemde sakin olması gerektiğine, ailesine ve kendine zarar vereceği hatalara kalkışacağına delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca