Rüyada “Aslan Yavrusu” Görmek

Aslan Yavrusu
Rüyada Yavru Aslan görmek, bol kazanca, güvende olmaya, bol şansa, işlerde mevkiye ve yüksek mertebelere yükseleceğine, malın temiz olmasına yorumlanır.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

ASLAN YAVRUSU: Rüyada aslan yavrusu görmek; cehalete, kibir ve kendini beğenmeye, günah işlemeye ve nazlanmaya delâlet eder. Rüyada aslan yavrusu gördüğünü, fakat aslanın onu görmediğini ve ondan kaçtığını gören kimse korktuğundan emin olur ve ilim hikme­te ulaşır.

Aslanın kendisini yere yatırdığını fakat öldürmediğini gören kimse, devamlı bir sıtmaya yakalanır. Aslan yavrusu ile güreş tuttuğu­nu gören kimse hasta olur. Bir kimse korktuğu halde yırtıcı hayvandan birisine bindiğini görse bir musibete düşer. Yahut altından kalkamaya­cağı bir iş başına geçer. Eğer aslandan korkmazsa galip geleceği bir düş­manla tâbir olunur.

Korkmadığı halde aslan yavrusunu yanı üzere ya­tırdığını gören kimse hastalıktan kurtulur. Yırtıcı bir hayvanın, içeri­sinde hasta bulunan bir eve girdiğini görse, hastanın ölümü ile tâbir olunur. Rüyada Aslan yavrusunu evinde gören kimse; hayır, makana ve uzun ömre ulaşır, Aslan yavrusunun kendisini ısırdığını görse; ısırdığı mik­tar kadar düşmanından bir şeye erişeceğine tabi edilir ve yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. esra dedi ki:

    merhaba. rüyamda dış mekanda toprak üzerinde bi yerde ben ve bikaç tane aslan yavrusu vardı yanlarında büyük dişi ve erkek aslan vardı. ben anne babası yavrularını seversem saldırır diye korkuyordum ama uzun uzun izledikten sonra yavaş yavaş yaklaştım sevdim onları. aslan yavrularıydı ama rüyamda bi kedi yavrusu kadar küçüklerdi bu yüzden bi arkadaşım belirdi birden ve yanlışlıkla bi yavruyu öldürdü yavruyu elime aldığımda kedi yavrusu kadar değil bi fare kadar küçüktü. korkmaya başladım ve tam o sırada uyandım. rüyamı yorumlarsanız çok mutlu olurum, teşekkürler.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca