Rüyada “Aşık Olmak” Görmek

Aşık Olmak
Rüyada Aşık olmak veya Aşık olduğunu görmek ne demektir? Rüyada Kendine Aşık olan birini görmek, Ruhunun ikizini bulacağına ve mutluluğa yorumlanır.

RUYADA AŞIK OLMAK ve SEVİLMEK: Rüyâda gerçek bir âşık görmek, Hakk’ın hayırlı ve güzel gördüğü şeyleri yapmayı arzu eden, çıkarı öyle gerektirdiği için aşık numarası yapan birisini görmek, sapıtmışlığa ve zararlı işlere meyilli bir kimse diye tabir edilir.

İsmail El Eş’as (r.a.) demiştir ki: Rüyada Bir âşıkın sevgilisine kavuştuğunu görmek, rüya sahibi, kendisi için hayırlı saydığı şeyleri elde ederek Dünya’da arzu ettiklerine sâhip olur. Rüyada aşık olduğunu görmek ve kendini aşık olmuş gibi hissetmek, buna sabır ettiğini ve eğer bunu sır gibi saklıyorsa, sırrını kimseye açmadığını gören kimse, şehit olur.

Rüyada Tanımadığın Birine Âşık Olmak

Rüyada tanımadığı birini sevmek ve aşık olmakta aynı şekilde yorumlanır.Rüyada Kendine aşık olan birini görmek; Bu Rüyayı gören kimse Birini görüp sevmek manası şu şekilde tabir edilir, ondan göreceği yardım veya destekle yapacağı işlerden hayırlı sonuçlar alıp faydalanmaya, birinin kendisini sevdiğini görmek, de o kimseye faydasının olacağına tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Aşık olmak ile Alakalı Tabirler

Rüyada Aşık olmak 15 şekil’de tabir edilir ve yorumlanır. Bir kimse Rüyasında aşık birini görse yada Rüyada aşık olduğunu hissetse veya Rüyada kendine aşık olan birini görmüşse tüm rüyalarının tabiri ile alakalı yorumları kapsamlı ve ayrıntılı, Rüya tabirleri sözlüğü ile burada öğreneceksiniz.

 • Aşık olduğunu görmek: Arzularına nail olmaya başarıya,
 • Aşıklar görmek: Düşmanlarına galip gelmeye, haset kimselerden emin olmaya,
 • Kendine aşık birini görmek: Sevilen biri olmaya, hayırlı bir ilişkiye,
 • Arkadaşının aşık olması: Biriyle tartışma yaşamaya hatta ayrılığa,
 • Kendinden büyük birinin aşık olması: Saygı göreceği bir başarıya ve kazanca,
 • Tanımadığı birine aşık olmak: Ummadık bir kimse ile tartışmaya girmeye,
 • Sevgili olmak: Beğeni kazanır, mevkisi yükselir, sevgili olmak ile aynen yorumlanır,
 • Aşk ile öpüşmek: Eline geçecek paraya, maddi, manevi destek görmeye,
 • Sevgiliden ayrılmak: Sevdiği birinden ayrılmak, yakınlaşmaya ve daha dikkatli olmaya,
 • Eski sevgiliye aşık olmak: Geçmişe takılmış yaşamayıp önüne bakması, uyarıcı rüya,
 • Aşık olduğunu anlamak: Uyarıcı rüyalar dandır. Dikkate alınmalı, kısmetleri görmeli,
 • Aşkını Kaybettiğini görmek: Kısmetlerinin kapanmasına, bazende evde çok kalmaya,
 • Kadının Aşık olması: İyi bir evlilik hayatı olacağına, sevilip sevmeye,
 • Erkeğin Aşık olması: Hayırlı bir eşe, ve bol kazanç, ile iyi bir ticarete yorumlanır,
 • Arkadaşına Aşık olmak: Çevrenizden göreceğiniz zarara, ve boş laflara işaret eder.
İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. ece dedi ki:

  Rüyamda çok tatlı ne kumral ne de sarışın bir erkek gördüm. Kısa açık kahverengi saçları vardı ki beni en çok etkileyen de saçlarıydı. Yanımda oturuyordu. Kafasını bana doğru eğmiş gülümsüyordu. Yaşı benim kadardı muhtemelen çok tatlıydı ama. Bana sevgilimmiş gibi davranıyordu ama sevgili değildik. Onu çok seviyordum. Beni elimden tutup onunla gelmemi istedi. Bende gittim. Çok güzel bakıyordu ve çok güzel gülüyordu. Sinemaya falan gittik çok net hatırlamıyorum aslında. Sonra bana sürekli mesaj atıyordu. Cevap veriyordum da sanki çok taviz vermeden. Sonra kendimi gece deniz kıyısında bir yerde buldum. Aslında uçurum kenarıydı. Her taraf ışık ve renk renk çiçeklerle donatılmıştı. Uçuruma bakan tarafta süslü masalar vardı. Babamı gördüm elinde bir koli vardı. Bir şey taşıyordu. Ne yapıyorsun dedim. Düğün var ya yardım ediyorum dedi. Kimin düğünü ki dememe gerek kalmadan elime bir örtü gibi bir şey verdiler ve yüksek bir yere gidip sallamami istediler. 7-8 basamak yukarı çıktım. O anda ben örtüyü sallarken gelin ve damat geldi. Damat oydu. Bana tatlı tatlı gülen masum aşkımdı. Çok yakışıklı görünüyordu. Yanındaki kız ise nişanlık giymişti. Pembe ve straplezdi. Onlar çok mutlulardı. Bense neden bilmiyorum ama üzgün değildim. O örtüyü sallarken içinden gül yaprakları dökülmeye başladı. Kız çok mutlu ama şaşkındı. Damat ise ona en çok istediğin şey buydu dedi.
  Anlamı nedir acaba cevap verirseniz çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler.

 2. MÜMİNE dedi ki:

  yeri belirsiz bir mekanda oturuyordum.karşımda annem vardı.uzun boylu esmer saçları kısa zayıf gözleri iri çok güzel gözleri vardı asla unutamam.gerçekte görsem tanırım büyük ihtimalle20 li yaşlarındaydı tahminim.yanıma oturdu dirsekleri dizlerinde olacak şekilde oturuyordu.bende omzuna yattım.ensesine doğruydu biraz.omzuna neden yattığımı bilmiyorum oda bunu tuhaf karşılamamıştı. hiç söz etmemiştik.bir süre böyle durduk.kafamı kaldırıp anneme baktım sanki bu olanları görmüyor gibi tepkisizdi. bir daha o oğlana bakıp omzuna yattım.bir süre durduktan sonra önüme geçti. kafamın hizasına kadar kafasını eğdi.benim kaslarım kalkmıştı be gözlerim de büyümüştü.senin adın ne? diye sordu.bende gideceğini düşünüp beni bulmak için adımı sorduğunu düşünmüştüm.üzülme duygusuna kapılmıştım.adımı söyledikten sonra bir şarkı açtı. aynı tür şarkıları sevdiğimizi düşünmüştüm.sonra annem yok oldu.biraz uzağımda karşımda telaşla ve aceleyle pantolonunu giydi ve gitti… uyandığımda çok büyük bir aşk duygusu hissettim gerçekte bile böyle aşık olmamıştım. ağlamıştım bile.tüm gün onu hayal ettim yatağımda saatlerce yattım. yoldan geçerken gözlerim hep onu arayacak.ADINI BİLE BİLMEDİĞİM KİŞİ,GİTME BİLE DİYEMEDİM SANA…

 3. asli dedi ki:

  rüyamda bir merkez gibi yerdeydim annemin akrabası veya iş görüşmesindeydi bende anneme ben biraz gezineyim dedim ve sonra 2 çocuk gözünü benden ayırmadı onlar 1 risi altın satıyor biri parfüm satıyor ikiside bana en pali altını satmaya değil hediye etmek istedi diğer ise bana yeni en pali parfüm ü hediye etmeye başladı sonra ben onların ne niyete olduğunu anladım icimden dedimki bunlar bana aşık oldu ve soruydu sonra ben dedimki ilk defa 2 kişi bana aşık oldu herneyse dedim tam annemin yanina dönüyordum ikisi benim içi kavga etmeye başladi ve ben onlari ayirmaya çaliştim ayrilmayinca bende barip çağırdım ve butun parfüm leri veya altinlari onlara atim dedimki bana aşik oldunuz içi mi kavga ediyorsunuz ve bende aslında birinden gozumumu ayiramadim bende diyerini altinlarinla dövdüm ve sonra diyeri hep bana bakti ve dediki merhaba ben deniz sana hayran ve aşik oldun benimle evlenirmisin dedi ben de öyle kala kaldım ne yapacami bilemedim ona hiç birşey söylemedim ve annemin yanina koştum anneme dedimki bir sapık bana asildi anne neee diye bardi ama parfüm satan deniz hemen geldi ve dediki annenmi dedi bende evet dedim ama sana ne dedim oda dediki anneme isminiz ne anem dediki mevlidiye de neden sordun deniz de dediki abla ben kızınıza aşik ve hayran oldun alahin emriyle ve peygamberin kabriyle kizinizi kendime istiyorum bende o sırada ne sen bana aşik mi oldun dedim denizde dediki evet seni çok seviyorum asli benimle evlenirmisin bende evet dedim sonra bana sarıldı bende mutluluktan bayıldım…….. bu rüya ne anlamına geliyor bana lütfen aciklarmisiniz

 4. Ceylan dedi ki:

  Uzun boylu hafif esmer bir polisle rüyamda aşk yaşiyordum.cok tutkulu bir aşkti ve beni cok sevdigini söylüyordu sürekli.ve cook güzel bir evdeydik gozlerimin icine bakiyordu cok sempatik bir insandı oyleki bende aşırı sevdigimi hissediyordum ve gercekmis gibi seviniyordum öyle ki uyandigimda etkisinde kaldim ve hic uyanmak istemedim cook güzeldi çünkü.

 5. Ali rıza dedi ki:

  Rüyamda birkız bana aşık olmuş ve her konuda bana yardım ediyo bunun anlamı nedir

 6. Furkan dedi ki:

  Rüyamda teyzemin kızına aşık olmuş. Ve oda bana aşık olmuş bi şekilde gördüm ailelerimizin haberi vardı.ve o gün uzun süreli süren ilişkimi bitirdim. Nedir bu işin Aslı yorumlarmışsınız.

 7. Müzeyyen dedi ki:

  Rüyada çocuğumun öğretmenine aşık oluyordum ne anlama geliyor

1 5 6 7
Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca