Rüyada “Asi ve Zulüm” Görmek

Asi ve Zulüm
Rüyada Zulüm görmek; Rüyada âsi olduğunu gören kimse, yok olmaya maruz kalır. Rüyada zulme uğramak ve asilik yapmak ile alakalı rüyanızın yorumu.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

RUYADA ASİ VE ZULÜM: Câbir’ül Mağribî rahmetullah demiştir ki: Rüyâda âsi olduğunu gören kimse, yok olmaya marûz kalır. Birinin kendine tecavüz ve isyan ettiğini gören kimse, düşmanına gâlip olur. Zulüm dâhi bu şekilde tâbir olunur.

Halid’ül-Isfahanî demiştir ki: Rüyada Allâhü Teâlâ Hazretleri­nin yardımına güvenerek zulüm rüyâsını mahvolmak şeklinde tâbir eyledim. Bir rivâyete göre zulüm görmek, harap olmaya işarettir. Zira zulüm tahrip eder.

Kirmâni ve Ibni Şirin rahmetullahi teâlâ demişlerdir ki: Rüyada bir kimseye zulüm ettiğini gören kimse, haksızlık ettiği kimsenin haksızlık yapmasına uğrar. Rüyâda zâlim olduğunu ve ötekine berikine haksızlık ettiğini gören kimse, selâmet ve kurtuluştan uzak olur, evi yıkılır. Bir devlet başkanının Veya makamına vekalet edenlerin halka zulüm ettiklerini görmek, o yerde huzur ve bereket olmayıp kıtlık ve darlık, fitne, fesat ve bunların neticesi olarak perişan olmaya tâbir edi­lip, yorumlanır.

Rüyada Zulme uğramak; Birinin kendisine haksızlık ettiğini yani zulme uğradığını görmek, düşmanına gâlip olmaya, Dünya ve Ahirette huzurlu ve mutlu bir hayat yaşa­maya, mazlûmlarla haşrolmak derecesine işarettir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca