Rüyada “Asansörle Düşmek” Görmek

Asansörle Düşmek
Rüyada asansörle düşmek bildiğiniz bir işi becerememeye işaret eder. Rüyada asansörde kalmak ansızın yaşanacak bunalım veya sıkıntı anlamına gelir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Asansörle Düşmek

Rüyada asansörle düşmek, rüya sahibinin istediğini elde edemeyerek bulunduğu mevkiyi kaybetmesine tabir edilir. Rüyada asansörle düştüğünü görmek, iyi halden kötü hale düşmeye ve sıkıntı yaşamaya yorumlanır. Rüyada asansörde kalmak, korku ve endişelerinden kurtularak yeni iş girişimlerinde bulunma anlamına gelir. Rüyada asansörün boşluğuna düşmek, kafasının karışması ile karamsarlığa düşmesine rivayet edilir.  Rüyada asansörle aşağıya düşmek, bazı değişiklikler yaparak yeni işlerle meşgul olmaya yorumlanır. Rüyada asansörle düşmek, çekilecek bazı zorluk ve sıkıntıların ardından refaha kavuşmaya tabir edilir.

Rüyada asansörle düşmek, yapılan hatalardan dolayı iş çevresinde küçük görülmeye tabir edilip, yorumlanır. Rüyada asansörden düşüp ölmek, mutlu olacağı ve severek yapacağı bir işe sahip olmaya tasvir edilir. Rüyada asansörle düşmek, dünyevi işler ile meşgul olup ahiret hayatını unutmaya alamet eder.

Rüyada Asansör Boşluğuna Düşmek

Rüyada asansör boşluğuna düşmek, kendi emekleri ile geldiği mevki ve makamı kaybetmeye ve zor durumda kalmaya yorumlanır. Rüyada asansör boşluğuna düştüğünü görmek, geçim telaşı ve sıkıntılarından kurtularak muradına ermeye tabir edilir.

Rüyada Asansörden Aşağıya Düşmek

Rüyada asansörden aşağıya düşmek, yeni kararlar alarak hayatında herkesi şaşırtacak köklü bir değişim yapma ile yorumlanır. Rüyada asansörden aşağıya düştüğünü görmek, sonuçlanmasını beklediği işlerinin sonunda çözüme kavuşmasına ve rahat etmesine tabir edilir.

Rüyada Asansörle Birlikte Düşmek

Rüyada asansörle birlikte düşmek, iş hayatında mutsuz olmaya bir türlü düzen kurmamaya tabir edilip, yorumlanır. Rüyada asansörle birlikte düştüğünü görmek, kişi memur ise bir türlü terfi alamayacağına ve dünyevi işlerle meşgul olacağına yorumlanır.

Rüyada Asansörde Mahsur Kalmak

Rüyada asansörde mahsur kalmak, işlenilen bazı günahlardan dolayı pişmanlık duymaya ve bazı konularda sıkıntı yaşamaya yorumlanır. Rüyada asansörde mahsur kaldığını görmek, ummadığı bir anda işlerinin kaybına yada bir suçtan ötürü cezalandırılmaya tabir edilir.

Rüyada Asansörün Yükselmesi

Rüyada asansörün yükselmesi, doğru kararlar alarak zaman içinde makam mevki sahibi olmaya tabir edilir. Rüyada asansörün yükseldiğini görmek, sıkıntılarından kurtulmaya ve özel hayatında ise mutlu bir beraberliğe hayırlı olacak bir evliliğe yorumlanır.

Rüyada Asansörün Aşağıya İnmesi

Rüyada asansörün aşağıya inmesi, asansörün içinde olup onla beraber inmek sıkıntı ve keder ile yorumlanır. Rüyada asansörün aşağıya indiğini görmek, aile hayatında sıkıntılı ve zor zamanlar geçirecek olma ile tabir edilir.

Rüyada Asansörden İnmek

Rüyada asansörden inmek, var olan işinizi bırakıp yeni bir işe başlamaya ve hayatınızda bazı değişiklikler yaşamaya tabir edilir. Rüyada asansörden indiğini görmek, özel hayatında yeni kararlar almaya ve kararsız olduğu bir konuda karar verme ile yorumlanır.

Rüyada Asansör Görmek

Rüyada asansör görmek, rüyayı gören kişinin ailesi ve işi ile yorumlanır, işinde zamanla mevki sahibi olmaya yorumlanır. Rüyada asansörden korkmak, kişinin bakmakla yükümlü olduğu kişilerden ve bazı sorumluluklardan kurtulması anlamına gelir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. birgül dedi ki:

  rüyamda bizim sitenin asansörüne biniyordum. asansörle önce yukarı çıkıyordum sonra birden asansör kabiniyle birlikte boşluğa çakıldım ve sonra biri beni ordan çekip kurtardı ve hastaneye kaldırdı .sonra uyandım zaten

  1. Hüseyin dedi ki:

   Biraz önce bu rüyanın birebir aynısını gördüm.

  2. Anonim dedi ki:

   Ayenen bu ne anlama geliyor ayni şey gordum

  3. 9.sınıfogrencisi dedi ki:

   Bende bu rüyanın bir benzeri gördüm…
   Rüyamda asansöre biniyordum (rüyamda tanıştığım ama aslında tanımadığım 2 kız) sonra asansörle önce yukarıya doğru çıkıyoruz birden asansör duruyoruz ve düşmeye başlıyoruz.Ben hemen asansörün korkuluk mu denir bilemiyorum ,tutacaklarına tutunuyorum ve gözlerimi kapatıyorum. Gözlerimi açtığımda evimde yatakta yatiyorum.
   Ve diğer arkadaşların öldüğünü öğreniyorum…
   Sonra o 2 arkadaşa korkuluğa tutunun demediğim için üzülüyorum.ve çok dalgınım

   Biraz uzun ama ruyamin anlamı ne

 2. Ahsen dedi ki:

  Ben telefon tamir dükkânının asansörüne binmiştim asansör ilk başta tarım kaldı ve kapısı tarım aćıldı bikać kere 2ye bastım en sonunda asansör tam düşmeden uyandım

 3. AYFER KOPTUR dedi ki:

  merhabalar
  rüyamda işyerindeki asansörde kalıyorum asansör bir aşağı bir yukarı cıkıyor sürekli çarpmıyor hiçbir yere ben bagırıyorum ama arkadaşlarım duymuyor sonra asansörden cıkıyorum ama asansörün kapısı işyerime değil bir bahçeye açılıyor ailem karşılıyor

 4. Onur dedi ki:

  Asansörle 9.kata cikiyorum ve yarisina geldikten sonra asagiya iniyorum yani -2 bodrum katina kapi her zaman açıldığında bi canli tarafından saldiriya ugruyorum ve o sira hep uyaniyorum.

 5. şebnem bilgin dedi ki:

  rüyamda çok yakın olmadığım bir erkek arkadaşımla asansöre bindim asansörde bikaç kişi daha vardı arkadaşım önce asansörü kendisi durdurdu sonra insanları bekletiyoruz diye kızdım ve asansörün tuşuna bastı asansör aniden boşluktan aşağı doğru düşmeye başladı bir anlık ayaklarım yerden kesildi ve bir şeye asıldım sonra tam çakılmak üzereyken asansör durdu ve hemen polisi arayacağım dedim telefonumu çıkarıp ne alaka bilmem o arada aramadım galiba bi adam gelip bizi çıkardı sonra uyandım

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca